بهار تمیز کردن نرم افزار شما نیاز به مرتب کردن کامپیوتر خود را (و آن را نگه دارید که راه)

آن اعتراف می کردم یک تن از ناخواسته بر روی کامپیوتر شما. نه انباشته در بالای خود را در کامپیوتر را روی صفحه دسکتاپ شما و در مسیر فایل کمین در زیر سطح در دریافت ریزه ها و پوشه های طولانی با پوشش pixelated گرد و غبار — چه “گزارش نهایی-finalforrealthistime” حتی معنی است ؟

همه درهم و برهمی است که می افزاید: به کار اضافی برای شما با کم کردن سرعت دستگاه شما را با عملکرد و ساخت آن را سخت برای به دست آوردن چیزی انجام می شود, آیا می شود آن را برای پیدا کردن یک فایل پاکسازی فضا و یا فقط به شما اجازه دیدن تصویر خود بچه شایان ستایش به شما در تنظیم به عنوان پس زمینه دسکتاپ شما.

می خواهید برای دریافت در بالا از فایل های خود را در سال 2020? در اینجا این نرم افزار شما نیاز به از دستگاه خود را سازمان یافته و امیدوارم آن را نگه دارید که راه.

CCleaner

موجود در: PC, Mac, Android,

قیمت: رایگان $19.95 (یک سال اشتراک)

CCleaner نرم افزار عالی برای برخورد با این به راحتی انباشته درهم و برهمی گرفتگی کامپیوتر شما. مشتاق کاربران وب CCleaner دستمال مرطوب داده های ذخیره شده در مرورگر ها از جمله فایل های موقت است که طول می کشد تا فضای با ارزش تاریخ سیاهههای مربوط است که آن را آسان برای شناسایی شما کوکی ها را که ذخیره اطلاعات مانند اعتبار ورود و بیشتر.

اما این همه نیست. طراحی شده برای نگه داشتن هر بخشی از PC یا Mac خود را در حال اجرا هموار CCleaner می توانید به پاک کردن و حذف سطح پایین فایل های سیستم مسئول سقوط و یا خطاهای پیر سیاهههای مربوط, شما هرگز نیاز یا به عنوان خوانده شده و اجازه می دهد تا شما به راحتی حذف برنامه های است که می تواند کم کردن سرعت کامپیوتر شما. خرید نسخه حرفه ای شبکه شما دسترسی به ویژگی های بیشتر مانند برنامه ریزی شستشو بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه شما عقب افتاده برای یکی.

Gemini 2

موجود درمک

قیمت: 19.95 دلار (یک سال اشتراک), $44.95 (خرید یک بار)

اگر شما مشتاق, عکاس, محتکر موسیقی مجموعه ای از الگوهای رفتاری و تغییرات خود را و یا فقط مطمئن شوید که شما لازم نیست که نسخه های متعدد از فایل های شما فقط نیاز به یکی از Gemini 2 به خوبی ممکن است برنامه شما نیاز به نگه داشتن تکراری در حداقل است. آن را اسکن کل مک به صورت مشابه و/یا فایل های یکسان و سپس ارائه آنها به شما برای مطالعه و یا دفع.

خلاص شدن از شر فایل های تکراری یک کمک بزرگ به وقتی که می آید به سازماندهی مجدد اما شناسایی فایل های مشابه — مانند هجده تصاویر شما در زمان خود خواب توله سگ از همان زاویه — واقعا می تواند فضای رایگان و دریافت شما را به تمرکز بر روی عکس هایی که واقعا برای شما مهم. البته شما همیشه می توانید ذهن خود را تغییر دهید بعد به عنوان Gemini 2 تنها می شود از شر آنها برای همیشه هنگامی که آن را به شما بگویم.

فایل شعبده باز

موجود در: کامپیوتر

قیمت: 40 دلار

اگر شما یک کاربر ویندوز کافی تکراری را به دیسک سخت خود و چرخش به چرخش سریع تر از حد معمول) چک کردن فایل شعبده باز. در حالی که وجود دارد هیچ کلاهبرداری سیرک درگیر فایل شعبده باز می تواند سازماندهی فایل های خود را بر اساس شرایط از پیش تعیین شده و یا قوانین سفارشی شما می توانید فعال و غیر فعال کردن با یک کلیک. آن را با این نسخهها کار با تمام انواع فایل ها می توانید آنها را دسته بندی بر اساس تقریبا هر جنبه ای از وجود خود را از جمله فراداده.

آن بسیاری از ویژگی های قدرتمند هر چند ممکن است چه آن دسته از اسناد و متن. فایل شعبده باز می تواند نگاه در داخل فایلها مانند فایلهای Pdf برای کلمات کلیدی و تاریخ های ضروری خود را سازماندهی سبک پر کردن آنها را بر این اساس.

هازل

موجود درمک

قیمت: $32

هازل ممکن است مورد علاقه من فایده نرم افزار. اساسا سازمانی دستیار برای مک شما فایل ها و پوشه های هازل باعث می شود همه چیز را از برچسب زدن و تغییر نام به حرکت آپلود و حذف به عنوان ساده یا پیچیده به عنوان شما آن را می خواهم. این کار با پیروی از قوانین شما را با استفاده از منوی آن گزینه های که شما می توانید به پوشه های خاص که در آن فایل های خود را بروید و یا قرار است برای رفتن.

فقط اختصاص هازل یک محل برای نظارت بر (مانند چند پوشه و یا خود را به هم ریخته دسکتاپ) و تماشای آن را به کار. آن فیلتر کردن ابزارهای بسیار کامل و اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید و را انتخاب کنید از تنظیمات مختلف در ارتباط با فایل های خود را. دانلود بانک اظهارات اغلب ؟ هازل می توانید مانیتور خود را و دانلود پوشه برای فایلهای Pdf, تشخیص هر گونه فایل های مطابق با عوامل متعدد (از جمله نام فایل, حجم فایل, نوع, و بیشتر) و رها کردن آنها را که در آن شما می خواهید آنها را نگه داشتن شما و سازمان شما را بدون بلند کردن انگشت. قرار وارداتی عکس ها را به یک پوشه به طور خودکار حذف یا بایگانی اسناد به طور خودکار برچسب تصاویر خود را با نام مناسب و نظرات.

عقیق

موجود درمک

قیمت: رایگان

عقیق این برنامه ابزار برای پیشرفته تر کاربران مک. آن را می توانید بررسی کنید سیستم خود را به دیدن اگر همه چیز در حال اجرا هموار و دستگیره و پاکسازی و نگهداری و بازسازی می هر خراب عناصر باید چیزی به چپ چپ.

که در آن عقیق واقعا می درخشد هر چند در آن بیشتر گرانول گزینه های سفارشی سازی — گزینه های که فقط باید دنبال یک پیشرفته تر tinkerer یا حداقل کسی که آماده برای مقابله با یک به طور موقت غیر فعال کامپیوتر باید آنها را بررسی جعبه اشتباه است. شما می توانید تغییر دهید چگونه حوض توابع چگونه یاب به نظر می رسد سفارشی کردن آنچه در تصویر می بینید زمانی که چکمه های مک و بیشتر. این ابزار هر کاربر قدرت باید در اختیار خود دارند.

نوشتن به پاتریک لوکاس در Austin [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>