فروشنده روغن مار آید

رئیس جمهور تهمت همواره یک فروشنده روغن مار. اما در حال حاضر ما می دانیم که او نه تنها فروش این مسائل او را از گرفتن آن خود را.

حداقل این چیزی است که ما قرار است به فکر می کنم. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه به خبرنگاران گفت که او مصرف هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر او را تحت فشار قرار دادند برای ماه — در برابر مشاوره و عقل از کارشناسان دولت — به عنوان یک امکان “بازی تغییر” درمان برای COVID-19 بیماری است که تعطیل شده بسیاری از نقاط جهان.

“من نمی خواهید برای دریافت صدمه دیده آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با وجود شواهدی که این دارو می تواند عوارض جانبی جدی از جمله مرگ — و کم و یا هیچ به نفع بیماران مبتلا به کوروناویروس.

واکنش و سردرگمی سریع بود. حتی فاکس نیوز’ نیل Cavuto بود پس از احساس خطر از سوی رئیس جمهور بیانیه آمده است که او در هوا به خواهش کنم با بینندگان به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال. “اگر شما در یک مخاطره آمیز مردم در اینجا و شما در حال بدست گرفتن این به عنوان یک درمان پیشگیرانه … آن را به شما را بکشند” Cavuto گفت. “من نمی توانم استرس به اندازه کافی. این شما را بکشند.” مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) یک گام به پیش رفت ابراز نگرانی در سی ان ان که تهمت بود به خطر انداختن سلامت خود را به خاطر او در حال حاضر “چاق.”

مغلوب ساختن پیشی جستن infamously هرگز نمی تواند اعتراف کند که او در اشتباه است — دولت خریداری شده بیش از 29 میلیون دوز از مواد مخدر ریاست جمهوری “دستاورد” که ترش تبدیل به منفی مطالعات شروع به جمع کردن — اما بعید به نظر می رسد او را به خطر زندگی خود را به یک نقطه. پس چه خبر است ؟ به تامل این سوال این است که به شیرجه رفتن به مغلوب ساختن پیشی جستن از روی حیله و تزویر رابطه با حقیقت و قدرت خود را به توجه. در اینجا سه احتمالات.

شاید او دروغ گفتن است. همیشه وجود دارد یک دلیل به رویکرد تهمت ادعا با شک و تردید. پس از همه این رئیس جمهور دروغ در مورد همه چیز. بله, کاخ سفید روز دوشنبه مبله توجه داشته باشید از خود دکتر گفت دو موافقت کرده است که “سود بالقوه از درمان خطرات.” اما مغلوب ساختن پیشی جستن پزشکان — مثل خود بیمار نیست و همیشه قابل اعتماد مفسران از واقعیت است.

در سطح دوشنبه وحی به سادگی به نظر می رسد باور نکردنی است. “مغلوب ساختن پیشی جستن است یا بی ارزش مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی است که می تواند باعث توهم و نارسایی قلبی” Vox‘s هارون Rupar اشاره کرد در توییتر “و یا او را غیر مسئولانه دروغ گفتن در مورد آن.” رئیس جمهور بارها هشدار داده در یک بستر اقتصادی — که درمان نمی شود باید بدتر از این بیماری است. مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت متناقض است اما مصرف کلروکين را نشان می دهد جدی و بی اعتنایی خود را برای مشاوره خود به خصوص اگر (به ما گفته شده است) او حتی آزمایش مثبت برای ویروس.

و تهمت است که در بالا ایجاد انحراف. تا زمانی که او نشان داد او اتهام مواد مخدر رژیم در دوشنبه داستان بالا از روز خود را اعلام کرد شلیک وزارت امور خارجه inspector general — حمله روشن در سیستم های طراحی شده برای جلوگیری از اجرایی شعبه فساد و ضایعات. ناگهان رئیس جمهور انتخاب دارو تحت سلطه امواج رادیو و تلویزیون و اخبار. خیلی راحت است.

شاید او معتقد است خود گاو نر. همکار من دیمون لینکر در سال گذشته اشاره کرد تمایل Trumpist جمهوریخواهان برای ایجاد خود را و من در تعجب اند که در زمان اگر این رئیس جمهور به جای اینکه سعی کنید به نگه داشتن او نهفته است مستقیما به سادگی معتقد است که هر چه او می گوید در یک لحظه خاص حق است حتی اگر آن را در تضاد با حقایق و خود اظهارات قبلی. در این سناریو, تهمت استفاده از هیدروکسی کلروکین باعث می شود کمی بیشتر حس. Coronavirus تا حمله به کاخ سفید و رئیس جمهور قطعا می خواهید برای محافظت از خود از بیماری. اگر او واقعا با استفاده از این دارو ممکن است زیرا او معتقد است که — با وجود همه چیز را — که در آن کار می کند.

که واقعا او را دلسوز. همه به این معنی است که برنده تراست دل و روده خود را — و یا خود مرد ثروتمند دوستان — بیش از او مشاهدات و تخصص افرادی که مطالعه این نوع از همه چیز برای زندگی است. یک بار دیگر او را نادیده علوم جادویی برای تفکر در این زمان ممکن است خطر سلامتی خود را. که بسیار خطرناک است.

شاید او فقط یک عاشق. رئیس جمهور به نظر می رسد به توجه همه از واقعیت در نظر آن است که آیا “نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن” و یا “ضد مغلوب ساختن پیشی جستن.” و هنگامی که واقعیت برخورد با جهان بینی او تصمیم می گیرد آن را “ضد مغلوب ساختن پیشی جستن.” بنابراین اگر مطالعات نشان می دهد که مواد مخدر او تبلیغ خطرناک است یا بی اثر باید آن را به خاطر کسی که جایی است برای به دست آوردن او را. و اگر این مورد است که او می تواند به سادگی نادیده گرفتن حقایق ناخوشایند.

“در اینجا من شواهد: من یک مقدار زیادی از مثبت و تماس در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت. “تنها منفی شنیده بود در این مطالعه که در آن آنها آن را — آن VA? — با افرادی که بزرگ نیست تهمت طرفداران.”

این توطئه تفکر در آن کم عمق و عنصری. به آغوش این خط فکری است که به باور مردم وجود دارد در سراسر دولت و جامعه بود که رد coronavirus درمان چرا که آنها نه هزاران نفر از مردم می میرند و اقتصاد به قتلگاه فقط به رئیس جمهور نگاه بد. این درست نیست اما ممکن است به اندازه کافی به فشار تهمت به مصرف مواد مخدر او احتمالا نباید.

مغلوب ساختن پیشی جستن را غیر ضروری و استفاده از مواد مخدر و تمایل خود را برای تشویق دیگران به انجام این کار باعث آسیب رساندن به دیگران مانند بیماران مبتلا به لوپوس که واقعا نیاز هیدروکسی کلروکین و مواجه اند کمبود به دلیل وسواس. و به طور کلی آن را نمی بزرگ به یک رئیس دولت یک شیمی-بر اساس نسخه رولت روسی در کار است. این رئیس جمهور است که درمان در حکومت و زندگی دیگران با خودخواه احمق بی اعتنایی.

شاید یکی از آخرین احتمال این است که مغلوب ساختن پیشی جستن مانند بسیاری دیگر به شدت می خواهد به این باور وجود دارد از یک اکسیر جادویی است که عمل به عنوان یک درمان سریع برای همه برای همه گیر مرگبار ravaging امریکا و جهان است. حلق آویز کشور امید هیدروکسی کلروکین است که قطعا راحت تر از نظارت گسترده آزمایش ردیابی و اجتماعی فاصله گرفتن سیاست هایی است که واقعا مورد نیاز برای مقابله با بحران. بیایید فقط امیدوارم امریکا دارای عقل سلیم برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن هیدروکسی کلروکین فروش زمین برای آنچه در آن است: یک شم.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>