وضعیت در حال رفتن به تصویب زمان خود را در قرنطینه ساخت کیک

نیویورک پرده برداری کرد پیشنهاد خود را برای ارسال پول نقد به آمریکایی ها در میان COVID-19 شیوع کروناویروس اما به عنوان یک تعداد زیادی نخواهد کامل دریافت می کنید مقدار.

تحت طرح محرک اقتصاد پنجشنبه منتشر شد, پرداخت, تا 1200 دلار خواهد بود ارسال به افراد و $2,400 به ازدواج هر چند مقدار مراحل را برای تک filers ساخت $75,000 یک سال و مشترک filers ساخت 150.000 دلار در سال است. اما وال استریت ژورنال اشاره می کند که “افراد نیاز به مقدماتی درآمد حداقل 2500 دلار یا مالیات بر درآمد برای دریافت حداقل پرداخت $600.” این است که بر اساس 2018 اظهارنامه مالیاتی.

به دنبال در IRS اطلاعات اکونومیست Kyle Pomerleau تخمین می زند که حدود 64 میلیون filers که درآمد کمتر از $50,000 نمی توانید تخفیف کامل مقدار 1200 $یا $2,400 به عنوان “برای یک filer درآمد باید حداقل حدود 23k برای دریافت کامل $1,200” و “برای زن و شوهر مشترک پر AGI باید در مورد $47k برای دریافت کامل $2,400,” او می نویسد.

این مجله یادداشت هر چند که برخی از سناتورها از هر دو طرف ناراضی هستند با این جنبه از برنامه است. سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) گفت: یکشنبه, “امداد به خانواده های این اورژانس نباید عقب. خانواده های کم درآمد نباید جریمه شده است.” سناتور. میت رامنی (R-یوتا) ابراز مشابه نگرانی tweeting که “زمان بیل وعده است اما نباید آن را به پایین تر بگیر کوچکتر چک.” رامنی در اوایل این هفته پیشنهاد ارسال a $1,000 بررسی به همه بزرگسالان آمریکایی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), سیاسی , گزارش است که با هدف توافق بر محرک لایحه توسط شب جمعه و آن را به تصویب دوشنبه. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>