راز نگه داشتن بچه های خود را خوشحال و مشغول یادگیری اگر مدرسه خود خاتمه با توجه به کروناویروس

یکs میلیون ها نفر از کودکان آواره از مدارس با توجه به کروناویروس یک sub-بحران افزایش یافته است برای پدر و مادر آمریکایی: چه خواهد بچه ها را در تمام طول روز? گسترده تعطیلی مدارس فرستاده اند یک اثر موج دار شدن به پدر و مادر و جوامع به عنوان بسیاری از تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای هموار انتقال بچه ها به در خانه زندگی. این یک چیز برای سرگرم کردن آنها را در تمام طول روز در تعطیلات آخر هفته. این یکی دیگر از زمانی که شما باید هفت روز هفته به پر کردن برای یک دوره نامحدود از زمان.

راز این است که مدارس به خوبی می دانم: یک روال. کودکان و نوجوانان استفاده می شود به دنبال یک برنامه پس از ساخت یک طرح برای روز کمک خواهد کرد که همه چیز را به محل سقوط. آن را بسیار ساده تر از شما ممکن است فکر می کنم. چنگ زدن به یک قلم و کاغذ و در واقع نقشه چگونه روز را در خانه. هدف این است که برای نگه داشتن بچه ها مشغول و یادگیری در حالی که اجازه می دهد شما را به انجام بیش از حد.

در اینجا چگونه برای تنظیم یک روال برای فرزند شما:

با شروع مدرسه خود را معمول

استفاده از مدرسه به عنوان چارچوب و افتخار چه شده بود فرزند خود را معمول:

  • زمانی که آنها استفاده می شود به داشتن صبحانه ؟ وعده ؟ ناهار ؟
  • هنگامی که زنگ تفریح ؟
  • شکستن بعد به تکه های کوچک بسیار شبیه به مدرسه با افراد است.
  • اگر فرزند شما اختصاص داده مدرسه کار می کنند بهترین در صبح یا بعد از ظهر ؟

اختصاص زمان برای بازی

هنگامی که شما در نقشه برداری بار برای چیزهایی مانند مواد غذایی و تکالیف مدرسه شما آماده برای پر کردن در بقیه روز و در واقع کنده کاری کردن زمان اختصاص داده شده برای کودک-چراغ بازی بزرگ برای بچه ها. هنگامی که یک کودک است که تصور ایجاد ساختمان یا اختراع آنها در حال انجام برخی از جدی یادگیری است.

در جدید خود را در برنامه روزانه باید چند 15 تا 30 دقیقه بلوک (بیشتر یا کمتر زمان بسته به سن کودک شما و بازی توسعه) اختصاصی کودک-چراغ بازی. بیشتر یک کودک نقش بیشتر آنها یاد بگیرند به بازی.

چند راهنمایی موثر برای پخش:

  • علف هرز استفاده نشده و اسباب بازی های شکسته: اگر آن را سخت برای پیدا کردن اسباب بازی خوب, آن را سخت برای پیدا کردن این بازی خوب.
  • حرکت “باز اسباب بازی” به جلو: با چراغ و باتری که آواز خواندن و صحبت نمی قلاب کودک خود را به بازی به عنوان به خوبی به عنوان اسباب بازی های ساده (فکر می کنم اسباب بازی از دوران کودکی خود را – بلوک های اتومبیل, عروسک آشپزخانه…).
  • محدود کردن بالغ مشارکت: بازی کودک کار نه بزرگسالان. قبول برخی از بازی دعوت اما اصلا احساس گناه در مورد پرش دیگران است. کودکان و نوجوانان نیاز به بازی مستقل از بزرگسالان (مستقل معنا نیست که بدون نظارت).

برنامه در برخی از آسان فعالیت های داخلی

در حالی که شما فقط می توانید با قرار دادن اسباب بازی به صورت بدون ساختار, رایگان, بازی, کودکان و نوجوانان نیز هیجان زده هنگامی که پدر و مادر تسهیل برخی از سرگرم کننده است. فکر می کنم از فعالیت ها به عنوان “دعوت به بازی.” آسان فعالیت های داخلی می تواند یک راه نجات, یک راه عالی برای تمرین مدرسه مهارت و راه را به بی سر و صدا سرگرم کردن بچه ها. این فعالیت ها نه نیاز به پیچیده و یا نگاهی به ساعت برای راه اندازی. شما به عنوان برنامه ریزی برنامه خود را فکر می کنم از مکان های که در آن یک فعالیت ممکن است مفید برای انتقال از یک زمان بلوک به بعد بود و بعد از میان وعده زمان یا قبل از شام.

در اینجا چهار آسان فعالیت های داخلی مناسب برای شکستن یک روز:

جعبه جاده صاف کردن یک جعبه و قرعه کشی یک نشانگر است. اضافه کردن بلوک های کامیون ها و دیگر اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان به ساخت یک شهر است.

اسباب بازی-لباس شویی Bin – اجازه دهید بچه های خود را بشویید, خود را, اسباب بازی های پلاستیکی. اضافه کردن اشک حباب های رایگان اسفنج حوله و دیگر لوازم است.

سطل زباله هنر – پیدا کردن برخی از مواد بازیافتی و اجازه دهید بچه های خود را و آنها را به رنگ. بچه ها عاشق نقاشی اشیاء تصادفی و خلاقیت زیبا از آنها.

مهم Match-Up – رسم اشکال و حروف و اعداد و کلمات و یا مسائل ریاضی در یادداشت های چسبنده و پنهان کردن آنها را در اطراف خانه برای کودک خود را برای پیدا کردن. پس از آن که کودک مطابقت آنها را در یک “کلید” که بر روی دیوار آویزان.

ساخت در خواندن

مطالعه پس از مطالعه نشان می دهد اهمیت خواندن به کودکان. بودن در خانه در تمام طول روز یک شانس بزرگ را افزایش می دهد که عادت.

قرار داده و در خواندن بلوک. پانزده تا 20 دقیقه در روز یک محل عالی برای شروع (به یاد داشته باشید که مجموع ساعت نه همه در یک بار. جدا کردن آن). در نظر گرفتن ساختار خواندن این بلوک در چند روش مختلف: پدر و مادر با صدای بلند می خواند کودک با صدای بلند می خواند (در صورتی که کودک می تواند به عنوان خوانده شده) و خانواده سکوت زمان خواندن. و اگر فرزند شما می خواهد برای تمدید یک دوره خواندن نگران نباشید بیش از حد در مورد خراب کردن برنامه. وجود دارد هیچ چیز مانند بیش از حد خواندن و شما همیشه می توانید صرفه جویی در فعالیت های برنامه ریزی شده برای روز بعد.

رفتن به زنگ تفریح

اگر امکان اضافه کردن دو تا سه بار زنگ تفریح برای کودک خود را برای کشف خارج است. به یاد داشته باشید که زنگ تفریح زمان بخشی از زندگی در مدرسه و بچه ها استفاده می شود به کمی سرد و کمی باران. در حالی که هیچ مقام رسمی ارشاد در آمریکا در چه مقدار از زمان را صرف در خارج از این روزها برخی از کارشناسان توصیه می شود فضاهای باز مانند پارک ها بیش از زمین بازی که در آن تجهیزات لزوما بهداشتی ترین. و یا اگر شما یک حیاط خلوت بچه ها اجازه اجرا در اطراف وجود دارد. , هوای آزاد, زمان بسیاری از مزایای برای کودکان و نوجوانان – و یک کلید برای شما: اگر آنها سوزاندن بخار آنها ممکن است خسته تر و مایل به رفتن به خواب در شب.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

ایجاد یک صفحه نمایش زمان معمول

اگر شما انتخاب می کنید به صفحه نمایش های موجود برای بچه های خود را در حالی که مدرسه بسته است استفاده از آنها را عاقلانه به عنوان یک پدر و مادر ابزار.

برای نگه داشتن بچه های خود را از “بیش از غرقه شدن” بر روی صفحه نمایش:

  • را روی صفحه نمایش زمان قابل پیش بینی: یک زمان تعیین شده در برنامه به طوری که کودکان می دانم زمانی که به انتظار زمان روی صفحه نمایش (مانند در حالی که شما را به صبحانه و یا قبل از خواب) و برای چه مدت.
  • آن را خاموش کنید: دنبال از طریق زمانی که زمان برنامه ریزی شده برای صفحه نمایش است و ترک نمی تلویزیون به عنوان پس زمینه سر و صدا. اگر در خانه احساس می کند بیش از حد آرام به نوبه خود در برخی از موسیقی به جای.
  • خارج از زمان برنامه ریزی شده بلوک تنها با استفاده از صفحه نمایش زمانی که شما (پدر و مادر) را انتخاب و آن را دلیل این که شما به آن نیاز دارید. صرفه جویی در صفحه نمایش برای لحظات بزرگ مانند زمانی که شما یک تماس کنفرانسی و یا شام دبستان رفتن خوب نیست.

البته حتی با بیشترین کاملا برنامه ریزی شده, شما هنوز هم باید روز زمانی که شما فقط نمی تواند جمع اوری انرژی به آمده تا با حتی ساده ترین فعالیت و به جای آن اجازه دهید آنها را به تماشای یکی دیگر از قسمت های مورد علاقه خود را نشان می دهد. که O. K بیش از حد. انجام آنچه شما باید انجام دهید برای دریافت از طریق آن روز. شما باید روال خود را برای رفتن به روز بعد. و پس از آن بیش از حد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>