رسوایی اعلام

ژوئیه 3 سال 2020 4 ژوئیه 1776 است نه تاریخ که در آن مستعمرات به دست آورد استقلال خود را از بریتانیای کبیر

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

4 ژوئیه 1776 است نه تاریخ که در آن مستعمرات به دست آورد استقلال خود را از بریتانیای کبیر که در 3 سپتامبر 1783. آن است که نه تاریخ که در آن جنگ آغاز شد که 19 آوریل 1775. آن است که قطعا نه تاریخ است که به ما شد و ایالات متحده — که نمی شود تا زمانی که از تصویب قانون اساسی که ایجاد شد و در 17 سپتامبر 1787 شد تصویب یک تعداد کافی از کشورهای در تاریخ 21 ژوئن 1788 و موثر واقع شد در 4 مارس 1789. آن را حتی با تاریخ در آن کنگره قاره ای حل و فصل شود به اتفاق آرا به جدا شدن از بریتانیا که دو روز قبل از آن در تاریخ 2 ژوئیه سال 1776.

نه آنچه که ما جشن می گیرند در جولای 4 کلمات نوشته شده برای توجیه این قطعنامه به جهان است که توافق به طور رسمی در آن روز. کلماتی که تشکیل اعلامیه استقلال.

بسیاری از این کلمات تکرار شده در طول تاریخ اما hollowly. اگر "بنا کرده بسیاری از دفاتر جدید و فرستاده اینجا swarms از افسران به آزار و اذیت مردم ما و خوردن اموال آنها" بودند به اندازه کافی برای توجیه انقلاب هیچ دولتی بر روی زمین خواهد بود سمت چپ ایستاده. متن اعلام شده توسط راه از مقدمه که برخی حقایق را بدیهی زمانی که آنها به طور گسترده ای مورد مناقشه در آن زمان و نه حتی به طور مستقیم مربوط به این مورد ارائه شده. و مهم ترین حقیقت است که مستعمرات انجام داد در واقع تشکیل یک جداگانه مردم و یا ملت و از این رو در یک موقعیت به "فرض کنیم در میان قدرت های زمین مجزا و در برابر ایستگاه که به قوانین طبیعت و از طبیعت خدا حق آنها را" در حالی که ضمنی در سراسر هرگز حتی به درستی اعلام شده بسیار کمتر اثبات.

اما از آن است که کسانی که ظاهرا بدیهی حقایق — "که همه انسانها برابر خلق شده اند که آنها وقف توسط خالق خود را با برخی unalienable حقوق است که در این میان زندگی آزادی و تعقیب خوشبختی" — که اعلامیه یاد شده است و جشن گرفته می شود.

پس چگونه ما مربوط به طنز که نویسنده اصلی آن عبارت توماس جفرسون بود یک برده-مالک و سفید supremacist?

طنز اشاره شد در آن زمان توسط اطناب مانند توماس بعد و به ویژه حزب محافظه ساموئل جانسون که معروف پرسید: "چگونه است که ما می شنویم بلندترین yelps برای آزادی در میان رانندگان سیاهان?" سوال این است که بسیار دشوار است برای پاسخ به و بنابراین آمریکایی ها باید در طول تاریخ در برخورد با طنز بیشتر با دروغ گفتن به پنهان کردن آن. برای مثال موسیقی برادوی سال 1776تا جفرسون اعلام کرده است که او در حال حاضر به حل و فصل خود را برده اما این چیزی است که او نه تنها نمی در طول عمر خود (او را آزاد تنها دو نفر از صدها نفر از بردگان در حالی که او زندگی می کردند) اما حتی رسیدن به طریق خود را (که آزاد اضافی پنج). بر خلاف جفرسون سرمایه گذاری مالی و عاطفی در برده داری تنها افزایش بیش از این دوره از زندگی خود را به عنوان روشن شد چگونه سود کار برده می تواند برای صاحب (و به عنوان هائیتی انقلاب نشان داد چه نتیجه خواهد بود برای کشت و زرع اگر صاحبان بردگان خود در زمان اعلام آن کلمه).

متولیان جفرسون حافظه برجسته راه است که در آن, Jefferson, آیا گریبان اخلاقی با نهاد برده داری که او را دیدم به عنوان اساسا در تضاد با آرمان خواه و خورنده از شخصیت, رایگان, سفید, برده-داشتن جمعیت از ویرجینیا است. اما او نمی تواند راهی برای پایان دادن به برده داری بدون ایجاد زحمت و دردسر که همان رایگان, سفید, برده-داشتن مردم است. بنابراین در حالی که او منتظر برای تصور آینده رهایی تاریخ او هیچ چیز مهم بیشتر به علت بردگان آزادی است. او حتی حاضر بزرگ ترکه از دوست قدیمی خود لهستانی نجیب زاده و انقلابی قهرمان جنگ تادئوس Kosciusko در نظر گرفته شده برای خرید بردگان به آنها آزادی خود را به همراه زمین های دامی و تجهیزات به آنها را قادر به زندگی می کنند زندگی يومان استقلال که جفرسون ادعا به نفع بیش از همه دیگران است.

چه دلیلی برای این بی حالی? Jefferson قاطعانه که مردم آفریقایی تبار هرگز نمی تواند برابر و نه زنده صلح و دوستی در میان افراد اروپایی تبار. بنابراین جفرسون در زمان شدیدتر خط در miscegenation از بسیاری از هموطنان خود را ویرجینیایی (به خصوص جالب توجه است که تمام بردگان او آزاد شد بستگان سالی Hemings) کار می کرد برای جلوگیری از freedmen از اقامت در ویرجینیا و اعتقاد (به عنوان بسیاری از معاصران خود بود) که رهایی را باید همراه با تبعید قبلا به بردگی گرفته شده به آفریقا و یا به سانتو دومینگو. جفرسون می تواند رویای یک بیشتر برابری طلب جهان است که در آن برده داری از بین رفته بود حتی اگر او نمی تواند ببینید که چگونه برای رسیدن به آنجا. اما او تا به حال یک مثبت ترسناک از یک جهان که در آن او را مجبور به زندگی با فرزندان بردگان به عنوان برابر است.

نظر من این است که به اهریمن جلوه دادن کشور سوم رئیس جمهور بی جهت. حتی بن فرانکلین رئیس جمهور از لغو جامعه قبلا متعلق به بردگان تا زمانی که او را دیدم سیاه و یادگیری کودکان در مدرسه و به این نتیجه رسیدند که شاید برده داری بود و نه خود بیماری. حتی آبراهام لینکلن بر این باور بودند که پس از رهایی از رهایی بردگان را باید در خارج از کشور حمل تا شجاعت خود را در جنگ ثابت کرد به او ارزش خود را به عنوان شهروندان. ملی ما ارث ارث رسیده به ما از جفرسون قابل توجهی است از جمله آن را به عنوان دو برابر اندازه از کشور است. اما جیمز پولک است که به این اتحادیه یک قلمرو متفاوت نیست دامنه است با افتخار یک معبد در پوتوماک. چه افزایش جفرسون است اعلام. اگر ما از خودمان عکس کامل از این موسس آن است که دقیقا به این دلیل که ما نمی خواهید به اعتراف هر که او واقعا باور خود کلمات خوب یا که او بیش از حد ضعیف النفس و بیش از حد حریص به زندگی آنها.

از آنچه ارزش آن است که loftiest بخشی از ما ارث ؟ کلمات می تواند یک قدرت است که نویسنده خود را نمی تواند کنترل کند. اعلام تغییر زبان نداره هیچ چیز در ویرجینیا بود اما تکرار در قانون اساسی ماساچوست که در آن ذکر شده بود توسط دادگاه به لغو برده داری در کشورهای مشترک المنافع. اعلام الهام استقلال جنبش از بلژیک به بولیوی و ونزوئلا و ویتنام. فردریک داگلاس در خطابه معروف خود "چه به چهارم ژوئیه" به نام اعلامیه به "پیچ و مهره به زنجیره ای از ملت خود سرنوشت." کل سخنرانی یک scourging از وجدان این کشور تا به طور کامل و به طور کامل belying وعده آنچه این کشور اعلام کرد به توجیه خود را ایجاد. و در عین حال همان اعلامیه نوشته شده توسط کارولینای جنوبی به عنوان سابقه برای توجیه خود به خود تجزیه طلبی در راه دفاع از برده داری.

سوال در سمت چپ ما این اعلامیه دقیقا چقدر قدرت نسبت به کلمات خود را. آنها صرفا یک وعده خالی نشده یا آنها نیز الهام بخش? مختلف چگونه خواهد, تاریخچه بود اگر اعلام شده بود نوشته شده است و یا اگر کنگره قاره ای ترجیح داده به ضمیمه چنین گسترده و رفیع احساسات به یک لیست از شکایت از اینکه به اندازه کافی در دفاع در برابر "بی رحم, هندی, وحشی" در حالی که همچنین در حال overtaxed برای پرداخت دقیقا که دفاع ؟ اگر ما توجه داشته باشید که چگونه به راحتی کلمات نادیده گرفته شد توسط خود نویسنده ما ممکن است وسوسه به می گویند: نه خیلی. اگر ما توجه داشته باشید که چگونه بسیاری از مردم الهام گرفته و آنها را به مرگ به مردان, رایگان, ما ممکن است نقل مکان کرد به گفتن: یک معامله بزرگ است.

به عنوان یک نویسنده, من نمی تواند کمک کند اما تمایل به دومی موقعیت. کلمات — کلمات خاص — ماده. در نظر گرفتن تنها به عنوان یک مثال به نحوه های مختلف اعلام تاریخ ممکن است تا به حال آن را تبدیل لاک حق مالکیت به آن چندان felicitously تعبیر حق پیگیری شادی. در جنگ داخلی اعلام خواهد شده اند به مراتب بیشتر به وضوح داوطلب خدمت سربازی در مؤتلفه طرف. در حالی که بیان آن را به عنوان در واقع می توان با اطمینان رسم یک خط با این حال meandering از سال 1776 به سال 1967 را نقطه عطفی محبت v. ویرجینیا تصمیم لغو محدودیت در ازدواج است.

و اگر کلمات مهم و سپس خود نویسنده مسائل به این دلیل که کلمات نمی نوشتن خود را. بنابراین: وجود دارد چیزی در مورد Jefferson چیزی در مورد امریکا ساخته شده است که چنین کلمات ممکن است ؟ ممکن است ما گرسنگی ما بی صبری ما اعتقاد ما specialness شده اند goad به اعلام معنوی جاه طلبی هست ؟ پس از آن است که یک طنز طنز که این جاه طلبی تبدیل شده است گرانبها ارث از کسانی که نویسنده آن خودداری کنید به عنوان نزدیک ترین خویشاوندان.

متناوبا و بیشتر در هماهنگی با ما لحظه ای ما می تواند تماس با نویسنده به حساب خود را برای رتبه ریا انکار هر گونه خویشاوندی با او و نفی ارث خود را به عنوان unalterably آلوده. در آن صورت طنز این است که Jefferson, پیامبر همیشگی انقلاب که قطع هر آیه از کتاب مقدس که جرم خود را روشنفکر احساسات ممکن است به خوبی ادعای چنین iconoclasts حتی بیشتر واقعا به عنوان فرزندان خود نسبت به کسانی که در ستایش ماست مالی کردن نام خود را.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب