واقعیت برده داری مدرن

چشم از مردم آمریکا به ندرت ولگرد فراتر از این مرزها و زمانی که آنها تمایل دارد در جهت از دیگران زندگی می کنند که در زندگی بسیار خود را در مکان های درون ناتو در حوزه نفوذ. این درست است حتی از ترین های جهان وطنی ناظران.

این است که چرا حتی اگر ما در وسط یک بیماری همه گیر از من انتظار می رود بیشتر از هر چیز به توان اخیر طرح دعوی در دادگاه در هلند به نمایندگی از یک گروه از مهاجرت Eritreans. کت و شلوار مدعی — من تقریبا دریغ به استخدام استاندارد journalese در اینجا به دلیل واقعیت به نظر نمی رسد در مسئله — که نیروی کار مورد استفاده در ساخت و ساز جاده ها و دیگر پروژه های زیربنایی در شرق کشور آفریقایی که در حال تامین مالی توسط اتحادیه اروپا است.

قطعا وجود دارد هیچ اختلاف در مورد حضور بیگاری در اریتره. به استثنای کره شمالی یکی از تنها دو کشور آن صفوف جلوتر از در جهان در فهرست آزادی مطبوعات آن را دارای بالاترین نرخ بیگاری در کل جهان است. برآوردها نشان می دهد که حدود یک در ده Eritreans مشمول پرداخت نشده دولت موظف کار. این طول می کشد انواع اشکال. در برخی موارد نظامی سربازان مورد نیاز برای انجام غیر نظامی کار به نمایندگی از دولت در دیگران آن است که بیشتر مستقیم فرایند جلب شهروندان به انجام ساخت و ساز و کار های دیگر. تعداد قابل ملاحظه ای از Eritreans در هر دو گروه گرفته شده توسط دولت به طور مستقیم از این کشور در مدارس دولتی که در آن حضور اجباری است. این شامل هر دو معلمان و کودکان است.

این شیوه جدید هستند. آنها را محکوم شده است توسط ناظران حقوق بشر در سراسر جهان از جمله سازمان ملل متحد است که به نام برنامه “معادل بردگی است.”

در خطر quibbling بی ارزش من می خواهم به نشان می دهد که مقدماتی اینجا را غیر ضروری است به عنوان مشترک هستند نامگذاریهای چنین به عنوان “برده داری مدرن است.” هیچ چیز وجود دارد به خصوص معاصر در مورد برده داری در اریتره امروز. مانند اموال برده داری تمرین در این کشور در قرن 18 و 19 آن است که نتیجه مستقیم دنياي تجارت آزاد. فقط به عنوان Whig magnates از منچستر و بیرمنگام و سرمایه داران لندن ساخته شده ممکن است دزدی های انجام شده توسط, کارولینای جنوبی, کشاورزان, بنابراین بیش از حد می کند سرمایه گذاری از اروپا و خاورمیانه و به خصوص چین اجازه می دهد که رژیم دیکتاتوری در اریتره به بردگی خود شهروندان است. بنابراین دور از هولناک انحراف برده داری بود و همچنان یک بخش ضروری از مرز سرمایه داری است که بسیاری از اقتصاددانان در نظر بزرگترین نیروی رهایی بخش در طول تاریخ بشریت است.

وجود دارد تنها یک امید برای بردگان از اریتره: نهادهای بین المللی که سازماندهی اصل این است که تسهیل رشد اقتصادی به خاطر خود بلکه به صلح و امنیت افراد در همه کشورها است. هر چه نتایج اخیر E. U. دعوی ما نباید انتظار داشت که کشورهای حوزه خلیج فارس و چین به توقف بهره گیری از آنچه که در نظر آنها صرف فرصت های سرمایه گذاری. همانطور که من نوشتن این, چینی, رسانه های دولتی unabashedly می بالد که پکن (که هیچ غریبه ای به بردگی مردم در درون خود مرز) است “اریتره بزرگترین شریک تجاری منبع از سرمایه گذاری خارجی و پیمانکار پروژه.” من تعجب می کنم که چرا. در مقایسه با جهان عرب و چینی صرف در اریتره 80 میلیون یورو توزیع توسط بروکسل (به ظاهر با بهترین نیات) یک قطره در سطل است.

این نباید مجاز به ادامه. توسعه زیرساخت های مدرن در اریتره و جاهای دیگر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا آمده باید در هزینه از کسانی که آنها آن است که ظاهرا به معنای بهره مند شوند. اما تا زمانی که سازمان ملل متحد و صندوق بین المللی پول و سازمان تجارت جهانی و همه کسانی که دیگر دلتنگ علامت های اختصاری هستند جایگزین آنچه که پاپ سابق بندیکت شانزدهم یک بار معروف به عنوان بین المللی حاکم بر بدن “با دندان” یکی despairs از هر نتیجه.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>