ارزش واقعی coronavirus تظاهرات

با این کشور در مقابله از ناتوان کننده جهانی همه گیر وجود دارد که آن را شیک تر به تمسخر از ضد قفل معترضان … این افرادی که نشان می دهد تا در دولت capitols به خصوص در آبی متحده با قرمز قوی خرده فرهنگ به تقاضای پایان دادن به قوانین طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این جمعیت را شامل برخی از نقاط دورافتاده در آمریکا زندگی سیاسی: تفنگ-دارای حق اعمال شبه نظامیان و اعضای پردازان توطئه که شک شدت و یا حتی وجود COVID-19, پارتیزان بر این باورند که این یک تلاش عمدی برای خراب کردن اقتصاد به منظور انکار رئیس جمهور تهمت دومین دوره maskless shouters که سرپیچی از اجتماعی فاصله از مرزهای بی مبالاتی. برخی از آنها حمل پلاکارد — من دیده نمی شود یکی گفت: “کروناویروس است سالم تر از فاشیسم” رتبهدهی نشده است, اما به همه گیر هنوز جوان است — خواهد شما را به انجام دو را.

اما معترضان فریاد در میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D), ویرجینیا, رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D), مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz (D), پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف (D) و دیگران نیز شامل بسیاری از شهروندان عادی که قانونی در مورد مستند-تضعیف اقتصاد حتی اگر آنها نیست و در عین حال نشان دهنده چیزی نزدیک به اکثریت رای دهندگان. آنها همچنین انجام, اما, tendentiously در زمان با ارزش خدمات عمومی: ایجاد فشار سیاسی بر مقامات دولتی در نظر گرفتن هزینه های سرسام آور خود را قرنطینه سیاست در یک محیط که در آن همه انگیزه های دیگر در حال کج به سمت منافع احتمالي.

کسانی که هزینه های واقعی هستند. واقعی بیکاری است که به احتمال زیاد بیشترین آن شده است پس از رکود بزرگ بیش از 2007-08 بحران مالی با مدعیان با شکوه از 30 میلیون. رئیس فدرال جروم پاول شهادت دادند که نزدیک به 40 درصد از خانواده های با درآمد کمتر از $40,000 یک سال تجربه از دست دادن شغل در ماه مارس است. این Becker فریدمن موسسه از دانشگاه شیکاگو تخمین می زند که 42 درصد از پست coronavirus اخراج ثابت خواهد کرد که به طور دائم از دست دادن شغل.

آن است که اغلب استدلال می کنند که این ویروس این است که در مورد زندگی انسان از دست دادن آن دائمی است در حالی که اقتصاد در مورد ثروت و آسایش و راحتی و امتیاز شامل دررفتگی هستند که در هر صورت موقت. اما میلیون ها نفر از مردم تحمل هزینه های آتن در واقع در میان حداقل ثروتمند و ممتاز به عنوان حقوق و دستمزد-درآمد همتایان کار به راحتی از صفحه اصلی و دیگر این رود در بیشتر اقتصادی آسیب غیر قابل برگشت خواهد بود و خواهد آمد با هزینه های انسانی از جمله فقر و مرگ.

این بدان معنا نیست که ما به سادگی می توانید چشم پوشی از ویروس. بهداشت عمومی باقی می ماند اهمیت است. حتی اگر ما بازگشایی, ما می توانیم تجربه کامل بهبود اقتصادی اگر میلیون ها باقی می ماند بیش از حد بیمار و یا ترس بیش از حد برای رفتن به محل کار و یا سرپرستی کسب و کار. اما بسیاری از محدودیت ها در جای خود قرار داده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر نمی شد طراحی شده است به آخرین تا زمانی که یک واکسن. ما می توانیم بحث که آیا به اندازه کافی انجام شد با زمان قرنطينه خریداری شده برای دولت ها در تمام سطوح به منظور بهبود تست و بیمارستان ظرفیت اما مسلم این است که این اقدامات نمی تواند دوام بیاورید شیوع.

با این استدلال که نگرانی در مورد هزینه های اقتصادی به سادگی در مورد کوتاهی مو و یا غذا خوردن در Fuddruckers در حالی که مادر بزرگ می میرد به غیر مسئولانه به عنوان مدعی ماسک های صورت هستند که علامت وحش و یا درگیر شدن در انقلاب فوتبال در کاپیتول مراحل. این هم یک مسئله مرگ و زندگی است و محدودیتی برای آنچه که حتی چند تریلیون دلاری واشنگتن بسته های محرک می تواند برای کارگران آواره.

افراط تظاهرات آیا پتانسیل برای بی اعتبار ساختن استدلال به صورت مرحله به مرحله و دقیق اقتصادی بازگشایی. بنابراین آیا این overidentification اقتصاد مربوط استدلال با پلاریزه جمهور. اما تا کنون مقامات منتخب عمدتا نه نادیده گرفتن معترضان و نه به آنها همه چیز را که آنها می خواهند. متحده در حال کاهش stay-at-home سفارشات در حالی که همچنین با در نظر گرفتن ملاحظات بهداشت.

ضروری است توجه به تخصص از اپيدميولوژيستها در مورد ویروس و اجازه دهید که ما اطلاع سیاستگذاری در حالی که قرار دادن دانش که در چشم انداز مناسب. تخصص در یک منطقه, مهم نیست چقدر مهم است نه مشورت متخصص وضعیت در برخی دیگر مانند اقتصاد کلان و یا سازماندهی جامعه بشری.

Coronavirus نباید اجازه داد به منظور تقویت غرور که سیاسی اختلافات را می توان با علم است. بله حقایق مهم است. اما بسیاری از این بحث شامل تجارت آف و ارزش آن را ارزیابی نمی شود همان راه توسط هر کس. مقابله با یک بیماری خطرناک و همراه با فاجعه اقتصادی متفاوت است. اگر معترضان می توانید متقاعد کردن رهبران به سادگی پاسخ که حداقل بخشی از نگه داشتن نیاز برای فعالیت های اقتصادی و نهایی بازگشت به حالت عادی در ذهن سر و صدا خواهد شد که ارزش آن بوده است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر