رئیس جمهور که می تواند فقط در لحظه زندگی می کنند

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر جلسات را تولید کرده اند کاملا خلاصه ای از ریاست جمهوری اظهارات و پیش بینی های که درست نیست. رایج ترین نام تجاری از این مجموعه است که “دروغ” است که معقول و منطقی رئیس جمهور داده رکورد نادرستی در مورد مسائل بزرگ و کوچک است. اما بدون absolving او را از فریب عمدی مورد COVID-19 من فکر می کنم وجود دارد بهتر توضیح برای بسیاری از این سخنان: مغلوب ساختن پیشی جستن در زندگی ابدی در حال حاضر.

من برای اولین بار در نظر گرفته شده این امکان از یک سال پیش در یک بررسی شش نظریه در مغلوب ساختن پیشی جستن ترین بی معنی دروغ ناچیز دروغ با ظاهری هیچ ارزش یا منطق. گزینه نهایی در لیست من بود که تهمت نیست مربوط به زمان به عنوان بسیاری از ما انجام دهد. او نمی — به احتمال زیاد نمی تواند فکر می کنم در مورد گذشته و آینده در ارتباط منسجم به حال. زمان خود افق دائمی غروب.

“مثل من 92 ساله مادر” استدلال ایالات متحده آمریکا امروز قطعه من به نقل از تحقیقات روانشناس رابرت اپستین “مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی در یک پنجره کوچک از زمان و بدون من معنی نیست که او زندگی می کند در حال حاضر’ در, که, سالم, New-Age-y بدم. منظورم این است که او مشکل به دنبال عقب یا جلو در زمان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن جهت است که “تا حد زیادی تعیین می شود لحظه به لحظه با توجه به که توجه خود را و اینکه آیا او نمایش است که فرد به عنوان دوست یا دشمن” اپستاین ادامه داد. “نه تنها مشاهدات خود را تغییر او نیز هیچ مشکل منکر به طور کامل و بدون مکر نظر من آنچه که او گفت: دیروز. همه که براق و واقعی برای او این است که آنچه دوستان و یا دشمنان می گویند داخل آن زمان کوچک ویندوز است. همه چیز فازی.”

این تغییرپذیری تولید شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن باریک ادراک زمان است که شخصی حتی زمانی که همه چیز به خوبی پیش میرود چرا که گذشته و آینده نیست بنابراین فازی برای بقیه از ما. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به سرعت در حرکت از موقعیت او دیگر می یابد مصلحت و یا تا به طور کامل رد نظرات گذشته که او را انکار می کند و تا کنون گفته آنها. اما از آنجا که ماست یک عصر دیجیتال و اینترنت برای همیشه, همیشه وجود دارد یک صدای جیر جیر یا تصویری تهمت منتقدان می توانید استفاده کنید برای اثبات او می گویند آنچه که او در حال حاضر اصرار دارد او نبود. به خود بزرگ سرخوردگی این استراتژی این است که اغلب ناتوان در برابر شور و شوق از رئیس جمهور بسیاری از حامیان سرسخت که به نظر می رسد بیشتر علاقه مند به محیط و نمادهای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری بیش از هر جزئیات از سیاست یا واقعیت.

رمان coronavirus است gobbled توجه ملی و با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او افتخار گسترده مخاطبان تلویزیون از او معمولا دریافت می کند. و تهمت اتحاد عمل میان همه گیر دقیقا به عنوان او همیشه می کند گفت: هر آنچه که احساس می کند حق او را در لحظه و با فرض اینکه همه حرکت خواهد کرد از آن به منظور کوتاه فقط به عنوان او خواهد شد.

بنابراین او می گوید: چیزهایی مانند “شما می دانید بسیاری از مردم فکر می کنم که [COVID-19] از بین می رود در ماه آوریل با گرما — گرما در می آید. به طور معمول, که خواهد برود در مه” (10 فوریه). یا “هنگامی که شما باید 15 نفر و 15 در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم” (فوریه 26). و یا “هر کسی که نیاز به یک آزمون یک آزمون” (6 مارس). یا این که کل مرگ و میر می تواند 55,000 (10 آوریل) یا 65,000 (مارس 17) و یا 60,000 70,000 (27 آوریل) یا “65 یا 70 یا 60” (مارس 29) یا چیزی در حدود 100,000 (مارس 1).

یا او را بیان سردرگمی است که یک کارمند دولت می تواند تست منفی برای COVID-19 یک روز مثبت و بعد (آوریل 8). یا او را ادعا می کنند که او “احساس می کرد که یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر” (17 مارس). یا او را الهه شعر و موسیقی, در مقابل, که مانند یک بیماری همه گیر “چیزی بود که هیچ کس فکر می افتد” (26 مارس). یا او را به طور همزمان می گویند واکسن در دسترس خواهد بود “در آینده نزدیک” و این به نفع ما تا حد زیادی که COVID-19 خواهد فقط “رفتن را در برخی از نقطه” بدون در نظر گرفتن یک واکسن (15 مه).

تفاوت بین مغلوب ساختن پیشی جستن عادی یورتمه رفتن را از طریق ابدی خود را در حال حاضر و در حال حاضر خود را سوار چند هستند. یکی این است که او با استفاده از تعداد زیادی از شماره های خاص به خصوص خرما و مرگ و میر بینی. این بسیار آسان برای به یاد داشته باشید و تحریف: همه گیر نیست پایان “در ماه آوریل است.” عفونت نمی تواند از 15 تا صفر. بسیاری از مردم که می خواستند یک تست می تواند یکی نیست. ما از گذشته 70,000 مرگ و میر و با روند فعلی منتقل خواهد شد 100,000 قبل از پایان این ماه است. (آن را تعجب آور برخی از خود رئیس جمهور و حامیان او را غیر قابل اعتماد در این موضوع؟)

نیز متفاوت است که چگونه با این بیماری همه گیر جهانی اثر و علاقه است. بسیاری از آمریکایی ها از جمله بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان نیست روزانه — ساعتی — تاثیر مراقبت های بهداشتی و یا مهاجرت و یا خارجی, امور, اما, بسیار, مراقبت از آنها در مورد این مسائل. COVID-19 و همراه سیاست را شکل کل ریتم زندگی ما است. ما نمی تواند کمک کند اما متمرکز بنابراین وقتی که تهمت می گوید چیزی مزخرف و بی اساس ما متوجه می شویم که در آن ما معمولا ممکن نیست. ما به یاد داشته باشید آن را پس از او کاهش یافته است که خط یا تخت مغایر با آن است. ما حتی ممکن است نتیجه گیری کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پنجره است که حداقل تا حدودی مقصر هفته فدرال-توصیه می شود (هر چند دولت-اجرا) خرید مستند ما زمان برای … چی دقیقا ؟ در ایالت مینه سوتا ما ramped تا تست و بیمارستان ظرفیت در طول اقامت در خانه سفارش به پایان رسید که در این هفته. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تولید یک صفحه از nonbinding دستورالعمل خود رئيس جمهور در تضاد است.

ارتباط ما با زمان خود متفاوت است و در این لحظه ، وجود دارد یک حس است که زمان متوقف شده است و ما مشتاق به راه اندازی مجدد آن را دائما بررسی آنچه که ما امیدواریم که برای به دست آوردن از گذشته و آینده است. تهمت می توانید حرکت از حال به حال به در حال حاضر, اما کسانی که از ما با بیشتر خطی انتگرال روابط به زمان را دنبال نمی کرد. زمانی که ما همه زور زدن به سمت یک پست-همه گیر آینده تهمت ابدی در حال حاضر بیشتر مضحک تر از همیشه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>