قدرت اخلاقی نفرت

این سردبیر نامه در آخرین شماره از شماره اخیر این هفته مجله.

در سال 1955 14 ساله امت تا شیکاگو بود و بازدید از خانواده در می سی سی پی که او ربوده شده توسط یک گروه از مردان سفید که او را متهم کرد از معاشقه با یک زن. آنها او را ضرب و شتم خونین gouged شده از چشم را به ضرب گلوله در سر و مثله شده بدن خود و رها کردن آن در Tallahatchie رودخانه. (مردان بعدها تبرئه شد.) مادر او تصمیم به باز تابوت مشاهده و اجازه دهید به جتیک آفریقایی-آمریکایی مجله, عکس پسر او را سرکوب باقی مانده است. “آن مجبور امریکا را ببینید — برای اولین بار — چه آمریکا نژادپرستی در واقع شبیه” گفت: بنیامین Saulsberry مدیر امت تا تفسیری مرکز در می سی سی پی. که تصویر و شرم و انزجار از آن برانگیخته راه اندازی این دوران حقوق مدنی. سال از تحصن, تظاهرات و درگیری با پلیس در نهایت سرنگون Jim Crow تفکیک و به اوج خود رسید در حقوق مدنی قانون از سال 1964. و در حال حاضر پس از آمریکایی ها به تماشای یک زانو سفید افسر پلیس nonchalantly له زندگی جورج فلوید, ما آمده ایم تا یکی دیگر از امت تا لحظه — یک حساب.

پرشور چند نژادی تظاهرات که پر از خیابان های بیش از 1 ، 000 شهرستانها ایالات متحده و شهرهای خود را از نژادپرستی است. اما به عنوان مهاتما گاندی آموخت و شرم و اخلاقی نفرت می تواند سلاح های قدرتمند در برابر ظلم و ستم. در هفته گذشته ما شاهد روسای پلیس گرفتن زانو با موضوع زندگی میکردیم ، شهرستانها و کنگره در حال حرکت به سمت اصلاحات عمده ای از پلیس. نزدیک قیام شکست در میان زمان و ژنرال بازنشسته رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در پی را در فعال-سربازان وظیفه به “تسلط” معترضان à la میدان تیان آن من. مؤتلفه مجسمه ها و پرچم ها در نهایت پایین آمدن. در منموته دانشگاه, نظرسنجی 76 درصد از آمریکایی ها به نام نژاد پرستی “یک مشکل بزرگ” در ایالات متحده آمریکا — تا 26 امتیاز پس از 2015. هیچ کس نمی تواند unsee زانو در جورج فلوید گردن یا unhear خود فریاد “نمی توانم نفس بکشم.” تغییر کند و تغییر است, غم انگیز اما تغییر در راه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>