(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او نمی خواهد تصویب 10 میلیارد دلار وام برای ایالات متحده خدمات پستی مگر اینکه آژانس را افزایش می دهد هزینه های آمازون و دیگر شرکت های باربری به چهار تا پنج برابر نرخ فعلی.

“خدمات پستی یک شوخی است چرا که آنها در حال توزیع بسته های آمازون و دیگر شرکت های اینترنتی و در هر زمان آنها را بسته و آنها از دست دادن پول در آن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی.

بیشتر بخوانید: کارگران پستی شد در حال حاضر نگران بیمار شدن — در حال حاضر شغل خود را می تواند در خط بیش از حد

این رئیس جمهور که در پاسخ به یک سوال در مورد گزارش دولت او قصد دارد به زور تغییرات عمده ای در عملیات پستی به عنوان قیمت برای تصویب 10 میلیارد دلار وام که شامل در دولت 2 تریلیون دلار اقتصادی نجات بسته است.

در زیر بسته نجات قوانین خزانه داری وزیر استیون Mnuchin باید تصویب وام قبل از خدمات پستی می توانید پول دریافت خواهید کرد. مقامات در خدمات پستی تا به حال هیچ واکنش فوری به مغلوب ساختن پیشی جستن ،

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تغییرات دولت اصرار دارند آن را یک “کل جدید ballgame” در خدمات پستی. او گفت: خدمات پستی نمی خواهید به ایجاد تغییرات به دلیل آنها نمی خواهند به توهین آمازون و شرکت های دیگر.

به دنبال در Mnuchin بود که با او در دفتر بیضی رئیس جمهور گفت: “اگر آنها نمی, افزایش قیمت خدمات آنها را به … من نمی امضای هر چیزی و من نه اجازه شما را به انجام هر کاری است.”

Mnuchin به خبرنگاران گفت که او تا به حال مقامات وزارت خزانه داری کار با خدمات پستی در شرایط وام اگر پستی در مقامات تصمیم گیری آنها نیاز به پول بیشتر است.

“ما در حال رفتن به ارسال معیارهای خاصی برای (یک) پستی برنامه اصلاحات به عنوان بخشی از وام” Mnuchin گفت. او گفت: خدمات پستی هیئت مدیره در حال حاضر در حال انجام یک جستجوی جدید postmaster کلی برای اجرای آژانس و انجام اصلاحات از عملیات.

واشنگتن پستکه اولین گزارش دولت فشار برای تغییرات در خدمات پستی به نقل از unnamed مسئولان عنوان کرد و گفت که ارشد خدمات پستی مقامات گفته شده است که دولت می خواهد به استفاده از 10 میلیارد دلار وام به عنوان اهرمی برای تحت تاثیر قرار چقدر این سازمان اتهامات عنوان شده برای ارائه بسته ها و نحوه مدیریت منابع مالی خود را.

تهمت شکایت کرده سال است که خدمات پستی بود در حال بهره برداری توسط آمازون و دیگر شرکت های باربری و که به همین دلیل آژانس از دست دادن پول زیادی.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im