پست-virus اقتصاد

باهوش ترین بینش و تجزیه و تحلیل از تمام دیدگاه های گرد از سراسر وب:

آیا شرط بندی بر روی یک تیز و سریع برای بازیابی اقتصاد گفت: Andy کسلر در وال استریت ژورنال. در آغاز بحران بسیاری امیدوار است که پست-virus اقتصاد هنوز هم “مانند یک موشک کشتی” در سخنان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اقتصاددانان و صاحب نظران آمد به تماس است که یک “V شکل بازیابی” — به معنی سقوط شدید و سپس بازگشت سریع. شاید اگر “ما می خواهم به دو هفته بازداشت خانگی — سه در مکس” که می توانست اتفاق افتاده است. اما با 26 میلیون مدعیان بیکاری “ما به وضوح کاهش یافته است خاموش صخره.” در حال حاضر بسیاری از اقتصاددانان فکر می کنم ما چیزی بیشتر شبیه به یک U, با کندتر صعود و شاید یک “مدت زمان طولانی در زیر آب.” انتظار من این است که کمی متفاوت است. من پیش بینی کوتاه گزاف گویی به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود در بازار سهام است. اما پس از آن ما در “یک flatline با صفر تا 2 درصد رشد تولید ناخالص داخلی تا خسارت ارزیابی شده است و بدهی دومینو شروع به روشن است.”

هر کسی که فکر می کند هنوز هم یک V-شکل بازیابی ممکن است چندان توجه نمی کند گفت: Desmond Lachman در این سنگر. اقتصاد جهانی و بازارهای مالی هنوز هم “من کاین توسط ساختاری خطرات” به خصوص از اروپا است که در آستانه یکی دیگر از بحران بدهی ها با تولید ناخالص داخلی بالقوه کاهش 10 درصد است. در چین “موتور اصلی اقتصاد جهان” این بیماری همه گیر است و مجموعه ای خاموش موج “خانواده و ورشکستگی شرکت.” این “unsynchronized و بخشی از بازگشایی” از برخی از کسب و کار در ایالات متحده کمک نمی کند گفت: Mohamed El-Erian در بلومبرگ. آن را “کمی برای حرکت اقتصادی سوزن به خصوص که برخی از افراد و شرکت های اقامت در حاشیه بزرگراه میان ایالتی تحرک محدود است و اقتصاد جهانی باقی مانده است مختل شود.” در ضمن آن را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت بیشتر و جدیدی دور از مستندات.

بله, آن را هنوز هم در مراحل اولیه گفت: Conor Sen در بلومبرگاما اگر شما نگاه کنید در اطراف شما را ببینید نشانه هایی از بهبود. آمریکایی ها در حال حاضر “گرفتن راحت تر با پوشیدن ماسک” و بیرون رفتن بیشتر; بنزین تقاضا افزایش یافت در هفته گذشته برای اولین بار پس از خاموش شدن ناگهانی آیا به عنوان تعدادی از مسافران عبور از پست های بازرسی امنیتی فرودگاه. انعطاف پذیری از عرضه جهانی شبکه همچنین با اشاره به قوی بازیابی گفت: Salvatore Babones در سیاست خارجی. “هیچ کس در جهان محروم شده است این فرصت را به خرید یک ماشین و یا یک گوشی با توجه به مشکلات تولید.” زمانی که این بیماری همه گیر بسته تامین کنندگان چینی در ماه فوریه “کارشناسان جهانی پیش بینی کرد که تولید خودرو به توقف خرد خواهد بود.” آن را نمی. خودروسازان آسیایی بسته برخی از گیاهان برای چند روز; تسلا “shut آن کالیفرنیا کارخانه تنها پس از دستور دولت نه به خاطر هر گونه کمبود قطعات است.”

آنچه که در بازار سهام به ما می گوید ؟ خواسته مایکل Santoli در CNBC. تا حد زیادی به لطف کمک از فدرال رزرو شاخص S&P 500 شاخص تا 29 درصد از آن کم یک ماه پیش و فقط 16 درصد آن رکورد با وجود اخراج توده صفر درآمد نفت شوک. اما اگر بازار واقعا انتظار “خروشان اقتصادی احیای” انتظار می رود “در اوایل چرخه” گروه “مانند خودرو و بانک ها و مصرف کننده کالاهای بادوام و خرده فروشی به رهبری بازار است.” آن را به آمازون بهداشت و درمان-مراقبت سهام و مصرف کننده کالاهای اساسی مانند سوپ کمپبل “نگه داشتن همه چیز با هم” — نشانه آن است که اقتصاد هنوز آغاز “روند شفا.”

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>