درسهای سیاسی از سال 1918 همه گیر

غیر منتظره بلایای طبیعی باید یک راه آشکار تشخیص داده نشده و بیماری در کشور, اقتصادی, اجتماعی, سیاسی و سیستم های.

برای ایالات متحده در سال 2020 هنوز آشکار COVID-19 ویروسی فاجعه در معرض وارونه ماهیت کار و پاداش در جامعه ما است. میلیون ها نفر با دستمزد کم کم وضعیت کارگران در حال برگزاری عرضه (و عقل) و زنجیر بحرانی روزمره فرآیندهای در محل در حالی که ثروتمند فرار به خانه های تعطیلات و بسیاری از طبقه متوسط را دریافت یا طعم round-the-clock مهد کودک و یا یک یادآوری است که بسیاری از شغل خود را شاید نیست که مهم است در وهله اول. در حالی که دیگر کشورها باید متعهد نامحدود پشتیبانی مالی برای همه شهروندان کنگره آمریکا به تصویب یک سری از محزون می خوانی اقدامات ناکافی ظاهر طراحی شده برای سقوط این کشور به یک توربوشارژ رکود بزرگ.

بدتر جمهور تهمت تصمیم به گرفتن مشاوره از خل استادان حقوق و او بی فایده پسر در قانون به جای بهداشت حرفه ای به این معنی است که بسیاری از کشورها در حال حاضر فقط در نظر گرفتن گام های لازم برای جلوگیری از گسترش این ویروس افتضاح. با وجود این مختصر رای گیری قند بالا از یک رالی-around-the-flag اثر جمهور و obeisant قرمز دولت فرمانداران خود در پاسخ به این بحران است. با بیکاری رهبری به سطح دیده نمی شود حتی در دهه 1930 به عنوان بسیاری از 200,000 آمریکایی محکوم به مرگ دردناک مرگ و میر در بیمارستان جداسازی بخش و میلیون ها نفر به دام افتاده در خانه به دور از دوستان و خانواده و هر منبع از شادی احتمال وجود خواهد داشت یک حساب در ماه نوامبر.

چگونه قابل توجهی حزب حاکم را مجازات خواهد بود بستگی به تعدادی از عوامل. دانشمند علوم سیاسی آلن Abramowitz را “زمان تغییر” مدل پس از جنگ جهانی دوم انتخابات ریاست جمهوری این برنامه شامل یک وقت نشان می دهد که دو عامل — سه ماهه دوم رشد اقتصادی و رئیس جمهور خالص تصویب امتیاز در ماه ژوئن تعیین کننده هستند در وقت حزب و اقبال.

بیایید می گویند که رئیس جمهور تهمت را تصویب امتیاز در نهایت شناور به پایین به شبکه -7.7 علامت آن بود که در سه شنبه, آنچه ما در حال حاضر ممکن است فکر می کنم به عنوان آخرین روز عادی هر یک از ما را تجربه خواهید کرد برای ماه می باشد. اجازه دهید همچنین می گویند که در سه ماهه دوم رشد اقتصادی در می آید در -5 درصد است که به طور قابل توجهی کمتر وخیم تر از آنچه اقتصاددانان در حال حاضر فکر می کنم به احتمال زیاد است. آنچه در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک بهترین سناریو در این متغیرها برای مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد چیزی در محدوده یک 388-150 کالج انتخاباتی لغزش برای حزب دموکرات نامزد در ماه نوامبر با توجه به Abramowitz.

این مدل به سادگی نمی تواند برای حساب کاربری Black Swan طبیعت از این بحران و یا اینکه آیا رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه هرگز اذعان خود دولت نقشی در خروج از امریکا دفاع به نابسامانی های COVID-19. آن را قطعا ممکن است که او را با موفقیت منتشر می کنند به نوعی از سرزنش دمه در دیگر اهداف — دموکرات ها برای impeaching او فرمانداران مانند اندرو کومو برای اقدام نیست به سرعت به اندازه کافی از کنگره برای عدم تصویب یک کافی امداد بسته دولت اوباما به هر چه او می تواند — و دور با آن. اما این استراتژی به نظر می رسد به احتمال زیاد برای اجرا به محدودیت های داده شده به احتمال زیاد در مقیاس انسانی و اقتصادی رنج می برند که در فروشگاه برای این کشور است.

برای رسیدن به درک بهتری از آنچه در انتظار توافق در ماه نوامبر ما همچنین ممکن است نگاه کنید که چگونه بلایای طبیعی اثر احزاب در قدرت در سراسر جهان است. در اینجا داده ها مخلوط شده است. برخی از مطالعات نشان داده اند که اثر کمی دارد. و گاهی مثل طوفان شنی درست قبل از سال 2012 انتخابات امتیازهای به نظر می رسد بهره مند شوند. 2011 ارائه مقاله در کنفرانس انجمن بین المللی مطالعات توسط کنستانتین Boussalis تراویس Coan و Parina پاتل نگاه اثرات بلایای طبیعی مانند طوفان و سونامی و زمین لرزه در پس از آن انتخابات بین 1980 و 2007. آنها دریافتند که وقت احزاب و رهبران هستند به احتمال زیاد با رای دهندگان اگر یک) دولت فاقد ظرفیت و یا توانائی به پاسخ مناسب و b) زمان کافی — اما نه بیش از حد زمان! — گذشت برای رای دهندگان به سرزنش به امتیازهای.

ایالات متحده ثروتمندترین و قدرتمند ترین کشور در جهان قطعا دارای توانائی برای پاسخ توانست به راحتی به این فاجعه است. اما تا کنون دولت فدرال شکست خورده است و جامع برای جلوگیری از گسترش این ویروس به ارائه مورد نیاز تست برای توزیع تجهیزات حفاظتی لازم برای مراقبت های بهداشتی کارگران و برای قرار دادن این نوع از پول نقد در جیب مردم مورد نیاز برای جلوگیری از مقیاس اقتصادی جابه جایی. آن سخت است برای شناسایی هر ویژگی از این بحران است که شایستگی مدیریت این کاخ سفید ineptocrats.

است COVID-19 یک “فاجعه طبیعی”? در برخی از راه بله, اما نزدیک ترین آنالوگ به وضعیت فعلی ما در واقع ممکن است واقع بیشتر دوری در خود ما تاریخچه: 1920 انتخابات ریاست جمهوری. که سال وقت حزب دموکرات وودرو ویلسون بیمار و نزدیک شدن به پایان دوره دوم خود ندارد به دنبال انتخاب مجدد. این کشور فقط در حال ظهور از وحشتناک نابسامانی از 1918-1919 اپیدمی آنفلوآنزای اسپانیایی که تا به حال به کشته شدن بین 17 و 100 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله در مورد 675,000 آمریکایی ها نیز از پس از جنگ جهانی اول شاید از همه بدتر برای دموکرات اقتصاد کاهش یافت و به یک رکود تیز ابتدا در ژانویه سال 1920 با تولید صنعتی رو به کاهش یک سوم و بیکاری خونتان به حدود 12 درصد بیش از سال بعد. در حالی که رای گیری افکار عمومی وجود نداشت 100 سال پیش آن سخت است تصور کنید هر چیزی غیر از مخالفت قاطع به ویلسون دولت و سیاست های آن.

سال 1920 انتخابات بنابراین ویژگی های همگرایی هر سه متغير — تیز رکود اقتصادی در سه ماهه دوم سال انتخابات علاوه منفور وقت رئیس جمهور که ریاست آن بر استفاده از دشوار و دردناک اقدامات برای مبارزه با یک شوک برونزا در قالب یک آنفولانزای همه گیر. واقعا وجود دارد هیچ از راه دور به عنوان شبیه به این سال به عنوان سال 1920 انتخابات.

چه اتفاقی افتاده است ؟ جمهوری خواه وارن هاردینگ مبارزه در “بازگشت به حالت عادی” (صدا آشنا است؟) برنده بیش از 60 درصد از رای و یک اکثریت قوی در کالج انتخاباتی است. خواهان اضافه انبوه به باریک اکثریت در هر دو مجلس کنگره است. آن را کامل انکار از نامزد جیمز کاکس و حزب دموکرات است. جمهوری خواهان به ریاست خروش بیست برنده سه بعدی انتخابات ریاست جمهوری و حفظ کنترل یکپارچه کنگره تا سال 1931.

وجود دارد یکی بیشتر شباهت ساختاری. وودرو ویلسون تنها دموکرات برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری بین سال 1896 و در سال 1932 و یکی از تنها دو حزب دموکرات را به نفع خود از بین پایان جنگ داخلی و رکود بزرگ. اصلی خود را در انتخابات در سال 1912 مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 شد fluke تولید در بخش شخص ثالث اخلال گران. در سال 1912 آن سابق رئیس جمهور تئودور روزولت که تقسیم جمهوریخواه رای در سراسر کشور با رییس جمهوری خواه رئیس جمهور ویلیام تافت.

دموکرات ها موفق به کسب بیشترین آرا در هر انتخابات ریاست جمهوری از سال 1992 به غیر از سال 2004. تنها و غریب و کهنه موسسات مانند کالج انتخاباتی ما جلوگیری از دیدن که ما در حال حاضر به احتمال زیاد در میان یک دوره طولانی از دموکراتیک تسلط سیاست های ملی. در این معنا حتی قبل از COVID-19 سقوط اقتصاد و menaced میلیون ها نفر رئیس جمهور شد و احتمالا در مواجهه با یک نبرد دشوار.

خواهد شد رئیس جمهور تهمت از دست دادن با هاردینگ-Cox حاشیه? البته نه در امروز hyper-قطبی سیاسی محیط زیست است. او هنوز هم می تواند برنده. اما مگر او به نحوی به مناسبت افزایش می یابد از این بحران و واقعی تشخیص خوب به جای بازی-اقدام به عنوان رئیس جمهور برای نیم ساعت در هر روز در کنفرانس های مطبوعاتی او در مشکل عمیق است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>