پدری حکمت Dave Chappelle

من قبل گفت: در این فضا است که من گاهی اوقات تعجب می کنم که چرا ما باید از نظر حرفه ای روزنامه به خصوص وقتی که می آید به موضوع روابط نژادی آمریکا. به طور کلی خواننده های رپ, بازیکنان فوتبال و واقعیت تلویزیون ستاره انجام یک کار بهتر از صحبت کردن با صراحت از حرفه ای scribblers انجام دهد. آن را در حال حاضر رخ می دهد به من که کمدین سزاوار جای در لیست.

طی 20 سال یا بیشتر از اولیه خود ایستاده روال از طریق او با شکوه اما کوتاه کمدی مرکزی طرح برنامه تمام راه را تا به یک بازگشت پیروزمندانه به زنده شنبه شب پس از سال 2016 انتخابات و اخیر خود باز گشت ویژه در Netflix بکشد, Dave Chappelle شده است در میان ما بیشتر روشنگری مفسران در مسابقه و قطعا سرگرم کننده ترین. این درست نیست حداقل به خاطر او حاضر به صحبت در مورد چیزهایی که روشن فکر به نظر columnists از همه مکاتب نمی خواهد به نزدیکی برای مثال پوچ اختلاف بین ما چگونه ارزیابی میراث مایکل جکسون و کسانی که از هر تعداد از سنگ سفید ستاره که در مورد جنایات ما هیچ شکی ندارند. او می گوید در حقیقت می کند و بنابراین با خلوص شوخ طبعی و حس صالح خشم است که هرگز گوش خراش و یا emptily اخلاقی.

من نمی تواند تنها آمریکا است که در انتظار شپل پاسخ به چه صورت عدم بهتر از توضیحات من را نقل قول او را و از آن به عنوان “a f—- زمان عجیب و غریب”: کشتن جورج فلوید coronavirus همه گیر مستند آمدن رکود اقتصادی — به عبارت دیگر شنیع تاری شده است که در چند ماه گذشته در پاسخ به, که همه ما نیاز به طنز به شدت.

این سخت است برای گفتن که آیا 8:46, Chappelle جدید ویژه به YouTube آپلود در صبح روز جمعه برآورده کردن این نیاز است. کمدین خودش می پرسد مخاطبان بیش از یک بار این که آیا آنها در واقع با بهره گیری خود را. صحبت تنها برای خودم, من به طور کامل سرگرم. اما من خواهد بود اگر من دروغ گفت که تصور اصلی من در زمان دور از این یکی از شوخی حداقل در این معنا یکی از همکاران به طور کلی با استندآپ کمدی اجرا. در زمان آن را احساس بیشتر شبیه به یک خطبه: “با کی بودی ؟ چه هستند شما نشان? که شما می توانید زانو زدن مرد گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه و احساس می کنم مثل شما نمی توانید خشم خدا است؟”

آن را دشوار است به انجام عدالت به 8:46 در خانواده-وب سایت دوستانه. مستقیم نقل قول است اما غیر ممکن است اما کافی است بگویم که وجود دارد این است که مواد در اینجا است که شما توهین محافظه کاران فمینیست سی ان ان بینندگان و تقریبا همه افراد با سطحی مفاهیم مورد طعم خوب است.

همه چیز در مورد خاص و عجیب و غریب است. این شامل تا حدودی گاه به گاه شیوه ای که در آن به ضرب گلوله کشته شد. من شده اند قادر به کشف هوای محل که در آن فیلم برداری شده بود اما هر کسی که از دست رفته اول 20 یا پس از چند ثانیه می تواند بخشیده شود و اعتقاد داشتند که نشان می دهد در حال وقوع است در Chappelle حیاط به عنوان او نشسته در مدفوع در مقابل یک پشته هیزم های زنجیره ای ،

مونولوگ Chappelle ارائه می شود قابل توجه است هر دو به عنوان یک عملکرد و به عنوان یک متن در حق خود است. (در میان چیزهای دیگر آن را به سمت چپ من امیدوار است که او را به دنبال در قدم به قدم از هنجار مک دونالد و انتشار تجربی خاطرات برخی از مرتب کردن بر اساس.) بینندگان از اولین Netflix ویژه را به خاطر نبوغ خود را که با آن او با استفاده از همان شوخی زشت و ناپسند به bookend معمول. در این مورد فریم دستگاه است که حافظه خود را از بازمانده زلزله در لس آنجلس است که به طول انجامید 39 ثانیه و یک سری هم پیوسته انطباقها و اتصالات: عنوانی هشت دقیقه و 46 ثانیه مربوط به ساعت و دقیقه در آن Chappelle متولد شد فقط به عنوان اواخر کوبه برایانت دو عدد 8 و 24 به کمدین تولد در اوت 24; فلوید با آخرین نفس فراخوانی برای مادر خود را فقط به عنوان Chappelle خود کرده و نام خود را برای مادر بزرگ همسر آفریقایی Methodist اسقفی روحانی بود که در سابق ، او همچنین تساوی یک اتصال است که تا به حال رخ داده است به من از بین سه, سیاه, مردانی که به کشته شدن افسران پلیس در سال های اخیر, یعنی, رکورد خود را از خدمت سربازی.

اما فوق العاده ترین چیز در مورد 8:46 شناخت است چگونه Chappelle خود را دگرگون کرده است. در حالی که او آغاز می شود و به پایان می رسد روال با رد این ایده که افراد مشهور در واکنش به Floyd مرگ و تظاهرات متعاقب آن از هر گونه اهمیت (“هیچ کس مراقبت چه Ja Rule فکر می کند در حال حاضر”) او به نظر می رسد به رسمیت شناختن در برخی از سطح که در مورد او به هر حال وجود دارد میلیون ها نفر از آمریکایی ها که علاقه مند در آنچه او برای گفتن دارد. دلیل این است که در فضای دو دهه او تغییر کرده است در کنار مخاطبان خود را. او تبدیل شده به شدت شاید بلکه جاست پدری شکل ارائه یک ملت از افرادی که هنوز خنده در لطیفه های خود را در مورد R. Kelly و کرک و سیاه و سفید supremacists چیزی در یک بار مشابه و بسیار مهم تر است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>