پارک ها و تفریح و سرگرمی مراسم بود شیرین و اندکی اعزام از جهان متناوب

پارک ها و تفریح و سرگرمی گرفته اند و از هوا برای پنج سال به پنج سال از آن شده است. زمانی که طنزهای تلویزیونی NBC در مورد خستگی ناپذیر وسواس irrepressibly نوع کارمند—Amy Poehler را لسلی Knope و معشوق همکاران پخش آن آخر در فوریه 24, 2015 امریکا تا به حال بسیار متفاوت جمعی اعتماد به نفس ، یک شبکه جهانی از مبارزان با ابولا تا به حال فقط موفق به کسب یک سخت نگران کننده است اما با این وجود نبرد سرنوشت ساز در برابر این ویروس مرگبار است. پس از یک ویرانگر تابستان از خشونت پلیس ظهور Black Lives Matter جنبش حداقل به نظر می رسید آماده به اثر مثبت تغییر دهید. به عنوان فرهنگ پاپ بود و گام های بی سابقه ای در ترانس نمایندگی غیر قابل توقف عجیب و غریب جنبش حقوق بود در مورد به ازدواج همجنسگرایان قانونی در تمام 50 ایالت. ما اولین رئیس جمهور سیاه هنوز دو سال دیگر در دوره دوم خود و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود چهار ماه دور از رسمی لگد زدن به مبارزات انتخاباتی خود را. ایده این است که بهترین راه برای نشان دادن یک دولت مانند ایندیانا—صفحه اصلی, به , پارک,‘ داستانی شهرستان Pawnee و عنوانی وزارت لسلی کمک می کند تا اجرا به عنوان یک هاب شاد, فرهنگی, tasnim پیشرفت به نظر نمی رسد که بعید.

اما 30 آوریل سال 2020 به عنوان نشان می دهد بازگشت به NBC برای یک مراسم ویژه به نفع Feeding America ملی خلق و خوی کرده بود—آن را بسیار ملایم—منتقل شده است. در مقایسه با پست-نژادی پونی, ما تا به حال به رقابت با یک موج تازه از سفید پرستی و بیگانه ستیزی; “کودکان و نوجوانان در قفس” است و نه یک عبارت من می توانید تصور کنید بیرون آمدن از دهان هر کسی که در دولت شهرستان. #MeToo همه اما له این مفهوم است که یک زن می تواند به یک موقعیت قدرت بدون مواجهه با نوعی از سوء رفتار جنسی. (که حساب سرانجام برای هر دو سری منظم عزیز انصاری و—به مراتب بیشتر بیشتر ناامید کننده میزان—مهمان مکرر ستاره Louis C. K. “من به یاد داشته باشید زمانی که من شنیده شایعات در مورد او” co-creator مایک Schur گفت: در آن زمان. “اما من مطمئن هستم که آن را قبل از آخرین بار او را در پارک ها و Rec. و آن را بمکد. و من متاسفم.”) و یک کشور که در آن لسلی Knope آثار در بخش داخلی یک موقعیت که او صعود در آخر است نه یک کشور است که می تواند blindsided توسط رمان coronavirus. او مهربان موشکافانه مطلع صلاحیت نمی تواند وجود داشته باشد در همین جهان که در آن کل اخبار, چرخه, اختصاص داده شده به تجزیه اینکه آیا رئیس جمهور پیشنهاد نوشیدن آب ژاول.

و پس از مراسم می گیرد نه در ایندیانا و یا امریکا اما در یک نوع آرمانی جایگزین, ایندیانا, ایالات متحده آمریکا—که نیز به نحوی کاهش یافته طعمه به COVID-19 بیماری همه گیر. نوشته شده توسط Schur با تعداد انگشت شماری از نمایش اصلی نویسندگان و فیلم برداری از طریق گوشی های هوشمند از هر اجتماعی-فاصله ستاره, صفحه اصلی, نیم ساعت قسمت یک کولاژ تصویری, چت محلی و برنامه های خبری. لسلی البته برقرار روزانه “7 بعد از ظهر تلفن درخت” را به مطمئن شوید که همه از او سابق کارگران شرکت گسترش در سراسر کشور هر چند آنها ممکن است در حال ذهنی و همچنین از نظر جسمی سالم است. او شوهر و بن وایت (Adam Scott) در حال حاضر یک کنگره اما هنوز هم دارای جنون nerd انرژی به تصور مخروط Dunshire spinoffs.

در ضمن ران سوانسون (Nick Offerman), ورود, در, از/Offerman را چوب فروشگاه می بالد که “من تمرین های اجتماعی فاصله پس از من چهار ساله بودم.” درمان Yo خود بگیرید و یاد دهید تام (انصاری) و دانا (Retta) در حال غرقه شدن در مناطق گرمسیری زوم—ببخشید Gryzzl—پیشینه; تام شده است طوفان مغزی از جمله قرنطینه با مضمون اختراعات به عنوان “یک ساعت با صفحة که فقط به طور تصادفی حرکت می کند.” مارس (اوبری پلازا با بالا لباس شنای زنانه دوتکه آویخته بر سر او) و اندی (کریس پرات), تصورات وحشی دست نخورده هستند پر رونق در انزوا. چون ان (رشیدا جونز) رفته و بازگشت به کار به عنوان یک پرستار او و کریس (Rob Lowe) هستند quarantining در مناطق جداگانه ای از خانه خود را. هیچ کس می خواهد به یک به بررسی در دفتر قربانی گری “جری” Gergich (ابدی ورزش خوب جیم O’Heir) که نادانی با تکنولوژی نا امید نمی کند.

لسلی و بن حضور در اخبار محلی, برنامه, برای توزیع سفید کننده-مشاوره رایگان در بهترین coronavirus شیوه ارائه بهانه ای برای بازگرداندن برخی دیگر از چهره های آشنا—نه فقط مجنون نشان می دهد بحث میزبان جوآن Callamezzo (Mo کالینز) و بی دست و پا لنگر Perd Hapley (جی Jackson) بلکه معشوق مهمان ستاره مانند جان گلاسر به عنوان غیر مستقیم دندانپزشک جرمی Jamm و Jason Mantzoukas’ مسخره عطر نجیب زاده دنیس فاینستاین. با عذر خواهی به Sweetums وارث بابی نیوپورت (پل راد) که باز می شود قسمت از خانواده اش “خصوصی فاکس-شکار و مستغلات” در سوئیس و اسیر Tammy 2 (Megan Mullally بهره گیری کامل از این واقعیت است که او و Offerman در واقع ازدواج و پناه با هم) بهترین از این شگفتی های تجاری از بن شوارتز Jean-Ralphio. Coiffed و scarfed به nines, همه او را برای تبلیغ خود و شماره تلفن خود را. “من شده اند ممنوع از Cameo,” او توضیح می دهد که در آهنگ “برای من برهنه.”

است هر کسی که در ویژه در واقع بیمار با COVID-19 یا عزاداری عزیزان که مرده ام از آن ؟ البته که نه. جری فصل 5 “fart attack” عين پونی است که از بیماری و مرگ. تنها آن افتاده قهرمان مینیاتور اسب Li المللی سباستین—و شما بهتر است باور پارک Dept. آلوم هنوز شکسته به اندازه کافی در مورد آن از دست دادن برای نزدیک کردن خود به چت گروهی با یک محرک تفسیر از اندی بزرگداشت آهنگ “5,000 شمع در باد.” در پایان با وجود اجتماعی فاصله است که این مراسم تا به حال هیچ چاره ای جز به تصویر کشیدن, پارک است دقیقا همانطور که ما در سمت چپ آن پنج سال پیش: نور, خنده دار, آرامش, اما عمدا ساده و بی تکلف و در نهایت جذاب تر برای بازیگران آن و شیمی آنها به نحوی انباشته از آن است که قانع کننده در آن جهان بینی است.

حتی در اوج قرار Parks and Recreation ثابت شد توسط برخی از منتقدان به عنوان یک “لیبرال فانتزی” مواجه شده و نقد آن “کودکانه خوش بینی”—هر دو عادلانه ارزیابی تا آنجا که من نگران هستم. بسیاری از ما احتمالا تصمیم از مدتها پیش چگونه ما احساس می کنیم در مورد نشان می دهد را محدود طیف وسیعی از احساسات ناتوانی خود را به تصور سخت تر crueler واقعیت است. (نمی خواهد یک زندگی واقعی ران سوانسون سرسخت آزادیخواه است که او گله مند بود در مورد overreaches از یک هیستریک “nanny دولت” این روزها?) تماشای مراسم ویژه من در بر داشت من هنوز هم می تواند لذت بردن از آن bighearted کمدی, البته کمتر به عنوان خوش بین رئالیسم و بیشتر به عنوان تخیلی علمی تخیلی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>