اسکار فقط به خود جلب کرد آن کوچکترین مخاطبان همیشه

اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی جدید منتشر شد نظرسنجی ملی روز شنبه و یک doozy.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) در زمان اولین منجر دموکراتیک در میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در این نظرسنجی گرفتن 25 درصد حمایت از افراد مورد بررسی در حالی که معمول سناتور سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کاهش یافته است نه امتیاز. او هنوز هم در جایگاه دوم اما میلیاردر و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به نظر می رسد مثل او تجاوز در بایدن چمن پریدن تا هشت امتیاز قرار می دهد که او در مقام سوم و فقط دو پشت معاون رئیس جمهور است. سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) می آید درست پشت بلومبرگ.

یکی از کلیدهای بلومبرگ افزایش و بایدن را شیب به نظر می رسد جایگاه خود را در میان کسانی که در نظر سنجی کسانی است که به عنوان یک متوسط یا محافظه کار دموکرات. بایدن به طور کلی برگزار گسترده ای را در این رده در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا اما بلومبرگ مسیرهای او را با فقط 1 درصد در حال حاضر 22 به 21.

در خبری دیگر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا است Sanders, بایدن, عصر ایران, Warren بهداشت ، ctq (D-Minn.), و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg همه منجر رئیس جمهور تهمت سر به سر با وجود تنها Klobuchar و Buttigieg حمل مطلوب رتبه بندی.

اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی بررسی 1,519 ثبت نام رای دهندگان از جمله 665 دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل در سراسر ایالات متحده بیش از تلفن بین Feb. 5-9. حاشیه خطای 2.5 درصد کلی و 3.8 درصد در میان دموکرات ها و دموکراتیک متمایل مستقل. بررسی کامل نظرسنجی اینجا. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر