تنها عاقل پاسخ به نعمت بر سربازان آمریکایی

30 ژوئن 2020 روسیه گفته پرداخت راز نعمت به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان و مغلوب ساختن پی

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

روسیه گفته پرداخت راز نعمت به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شناخته شده در مورد این پس از ماه ژانویه با توجه به مواد منفجره گزارش از نیویورک تایمز. به واشنگتن پست گزارش بیشتر است که مقامات اطلاعاتی ایالات متحده بر این باورند که حداقل چند سرباز بودند و در واقع کشته شدن به عنوان یک نتیجه.

اگر درست است این است که جدی دیپلماتیک حادثه است. به طور طبیعی بسیاری از مفسران آمریکایی و نخبگان در پاسخ با پرخاشگری است. مجلس نانسی پلوسی با انتقاد از تهمت را برای عدم به "مقابله با پوتین." سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: "بسیار شدید اقدامات" علیه روسیه نامیده می شدند. سناتور لیندزی گراهام (R-S. C.) توییتی که کنگره باید "به پایین" از داستان و بیشتر استدلال کرد که ایالات متحده باید توقف آن برنامه ریزی خروج از افغانستان است.

گراهام به ارجاع توافق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و طالبان امضا شده در ماه فوریه به تدریج از بین بردن حضور امریکا در این کشور اگر شرایط خاصی را برآورده. اما این امر می تواند ارتفاع حماقت اجازه می دهد تا این حادثه را به ناپاک تا روند خروج. بر خلاف آن را می سازد در مورد پایان دادن به جنگ و حتی قوی تر.

به نظر می رسد که این نعمت ها پرداخت شد قبل از توافق آتش بس و در اکثر درگیر نسبی تعداد انگشت شماری از تلفات. بیست و آمریکایی کشته شده در جنگ در افغانستان در سال 2019 و فقط چهار تا کنون این سال, با تشکر برای آتش بس (که طالبان تایید کرده است که تا کنون) و coronavirus همه گیر است که کاهش گشت.

این معلوم نیست چه روسیه در تلاش بود برای رسیدن به این. این بار گزارش مقامات آمریکایی گمان می کنند که این می تواند برای سربازان آمریکایی به قتل روسی مزدوران در سوریه در سال 2018 است. و یا از آن می شده اند تلاش برای پیچ کردن روند صلح نگه داشتن ایالات متحده گرفتار در جنگ بی پایان. یا آن را می تواند به سادگی یک مثال دیگر از پوتین عادت messing اطراف با کشورهای دیگر است. هنگامی که او می بیند یک فرصت برای چوب چنگال در چشم کشورهای غربی او اغلب طول می کشد.

در هر حال, آن را به ارزش به خاطر سپردن است که ایالات متحده آیا این همان چیزی دقیق به اتحاد جماهیر شوروی در دهه 1980 ، ما صرف میلیاردها دلار برای مسلح کردن و آموزش شبه نظامیان مجاهدین بودند که در مبارزه با اشغال شوروی در آن زمان بود. به عنوان والتر Slocombe سپس یک کارمند در شورای امنیت ملی توضیح داد: در سال 1979: "خب کل ایده این بود که اگر شوروی تصمیم به اعتصاب در این تار عزیزم ما تا به حال هر علاقه در ساخت مطمئن شوید که آنها گیر کرده است." اشغال شد و یک عامل عمده در مشکلات اقتصادی است که به کمک شکستن از هم جدا اتحاد جماهیر شوروی و تمام چیزی که دیده می شد به عنوان یک استراتژیک بزرگ موفقیت است.

اما آن کار نمی کند بنابراین برای ایالات متحده یا به عنوان پس از خسته کننده جنگ های داخلی بسیاری از شبه نظامیان ایالات متحده در حال مسلح coalesced به طالبان ساخته شده است که افغانستان به یک پناهگاه برای ضد آمریکایی گروه های تروریستی است. در حال حاضر ایالات متحده آمریکا است که مرتکب همان اشتباه آن baited شوروی به ارتکاب به جز برای بسیار طولانی تر و در مراتب هزینه بیشتر.

از آن شده است آشکار برای بیش از یک دهه است که جنگ در افغانستان نمی تواند برنده و اشغال است انجام بیش از آسیب خوب. ما صرف تقریبا 20 سال صدها میلیارد دلار بدست هزاران سرباز آمریکایی و ده ها هزار غیر نظامی افغان کشته و تعداد بسیار زیادی از هر دو به طور جدی مجروح اساسا صفر اثر است. به عنوان بازرس ویژه برای بازسازی افغانستان گزارش وحی هر فصل تلاش شده است به طور کامل آلوده با فساد و بی کفایتی و دولت مرکزی ایالات متحده شده است در تلاش برای ایستادن تقریبا هیچ مشروعیت در میان انبوه جمعیت. همه چیز کاملا بی معنی است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از همه مردم به طور کامل مناسب برای حمایت از آتش بس و خروج برنامه ریزی شده.

اگر نو محافظه کاران مانند لیندزی گراهام باید راه خود را سربازان آمریکایی را هرگز ترک افغانستان است. آنها باقی خواهد ماند وجود دارد در هزینه های فوق العاده ای در زندگی و پول و انجام هیچ چیز تا زمانی که گرمای مرگ از جهان است. و در حال حاضر ما یاد بگیرند که ولادیمیر پوتین به ظاهر views سربازان آن به عنوان مناسب اهداف هر زمان که او می شود یک اشتیاق برای تحمیل درد در ایالات متحده آمریکا

این همه دلیل برای امریکا به صورت حقایق قطع آن زیان و خارج شدن از وجود دارد. اگر سربازان وجود ندارد در وهله اول و سپس پوتین نمی تواند رشوه از مردم به آنها را بکشند. آن را مدت طولانی از زمان امریکا آن را آموخته است نه رویین تن و نه قادر مطلق. اجازه دهید کار خود ما مشکلات داخلی به جای هدر دادن و در عین حال بیشتر تریلیون دلار در قبرستان امپراتوری.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن