ادامه حمله به دموکراسی آمریکایی

آمریکا دموکراسی نیست کاملا مرده است اما گرفتن بدجور نزدیک است. نشانه ها همه در اطراف ما.

آخرین نشانه آمد هفته گذشته در لانسینگ میشیگان. قانونگذاران وجود دارد تصمیم به لغو جلسه پنجشنبه و کاپیتول دولت — نه به این دلیل که آنها تا به حال به پایان رسید کسب و کار خود را, اما به دلیل تهدید به مرگ علیه رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات و مسلح ضد قفل معترضان که ساخته شده اند دولت دیگر مقامات منتخب ترس برای ایمنی خود را.

“میشیگان است که یک دولت شکست خورده در داخل یک کشور شکست خورده” چارلز پیرس نوشت: برای Esquireو او راست: اگر مردم را بموقع مقامات منتخب را برآورده نمی و انجام کسب و کار به دلیل آنها از ترس خشونت های پس از آن دولت دموکراتیک شده است عمیقا تضعیف اگر نه کشته شوند. به عنوان پیرس پیشنهاد کرد هر چند این فقط یک میشیگان مشکل است. این روند که تعطیل مقننه وجود داشته است به طور فزاینده ای آشکار در سطح ملی برای چند سال و به ارمغان آورد به سر coronavirus بیماری همه گیر.

دموکراسی پیچیده و شکننده است. این بستگی به بیش از موافقت اداره می شود هر چند که یک عنصر حیاتی. برای زنده ماندن سنتی آمریکا حکومت نیز نیاز به پاسخگویی پایبندی به قانون و در ابتدایی ترین آن ها — توانایی ساده برای شهروندان را به رای دادن رهبران خود را. هفته های اخیر دیده می شود وحشتناک تحولات در هر جبهه.

مسئولیت پذیری: در شب جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد قصد خود را به آتش وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick — آخرین در یک سری از IG اخراج که واشنگتن پست لقب “حرکت آهسته جمعه شب قتل عام.” بازرسان به طور کلی در دست برای تشخیص ضایعات تقلب و سوء استفاده در برنامه های دولت — یک چشم انداز از پاسخگویی است که آناتما به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن معنا که فدرال بوروکراسی به معنای درجه اول به خدمت منافع خود را. در این مورد Linick شد گزارش تحقیق در مورد اتهام سوء استفاده از بخش منابع توسط دولت مایک Pompeo. چند سناتور دموکرات ابراز نگرانی در مورد اخراج اما مگر اینکه آنها را به برخی از اقدام رئیس جمهور است که به خوبی در راه خود را به از بین بردن یک لایه از حفاظت در برابر قوه مجریه میشوند.

قانون: رئیس جمهور تلاش برای پاک کردن دور پاسخگویی هستند از یک قطعه با کلی پروژه برای تضعیف انصاف فدرال سیستم عدالت در حمایت از یک فرایند است که سپر دوستان خود — و خودش — از نظارت قانونی در حالی که تهدید به پیگرد قانونی در برابر تهمت سیاسی دشمنان است. دادستان کل ویلیام بار در طلایه از تلاش های داشتن وزارت دادگستری به دنبال اخراج این پرونده جنایی در برابر تهمت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین — پس از فلین در حال حاضر التماس کرد گناه را به اتهام دروغ گفتن به اف بی آی در مورد تعامل خود را با مقامات روسی. بیش از 2000 سابق دپارتمان مقامات امضا نامه ای در اعتراض به “دخالت سیاسی” را در این موضوع — اما حتی اگر یک قاضی را رد حرکت آن است که به احتمال زیاد مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو فلین به هر حال.

در همان زمان رئیس جمهور در تلاش است به جرم رقبای سیاسی خود. در چند هفته گذشته او baselessly متهم MSNBC میزبان جو Scarborough قتل و رئیس جمهور سابق اوباما از یک توطئه برای تضعیف او 2016 پیروزی در انتخابات. بیش از آخر هفته, Donald Trump Jr. حتی تا آنجا پیش رفت به لام presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن با یک الگوی رفتاری — دوباره بی اساس — پیشنهاد بایدن یک پدوفیلیا. یکشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن خود متهم کرد رسانه ها از “غیر قانونی لکه” او. حداقل این اتهامات افترا آمیز. همراه با قدرت اجرایی آنها به نظر می رسد مانند یک تهدید خطرناک برای کسانی که ممکن است انتقاد و یا مسابقه با رئیس جمهور است. به عنوان معاون سابق دادستان کل دونالد Ayer اشاره کرده است این احتمال وجود دارد Barr “را با استفاده از قدرت خود به عنوان دادستان کل برای ترویج ‘دولت’ توطئه روایت.” به عبارت دیگر وزارت دادگستری است یک دست از تهمت مجدد انتخابات.

انتخابات: در حال حاضر که استیضاح ناکام یک امید آمریکایی ها باید برای جلوگیری از چنین سوء استفاده است که به رای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در ماه نوامبر. که ممکن است مشکل در این بیماری همه گیر عصر — امن ترین راه برای رای دادن خواهد شد از طریق پست اما جمهوری خواهان خود را اختصاص داده شده به مبارزه با طرح های را که ممکن است. مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در برابر این روند در طول یک نشست با رسانه ها در هفته گذشته نشان می دهد بدون شواهدی وجود دارد که ایمیل های رای گیری است که در معرض تقلب. که به شرح زیر سال از اقدامات محافظه کارانه — ولگرد قانون حق رای عبور شناسایی رأی دهندگان مورد نیاز, مجازی, نظرسنجی, مالیات بر ex-منفی — طراحی شده برای نگه داشتن دموکراتیک حوزه دور از انتخابات. رای گیری است که ساده ترین و اساسی ترین قانون از مشارکت در دموکراسی است. توانایی بازیگران در یک رای گیری این است که تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار است.

است وجود دارد یک راه حل برای تمام این ؟ در این نقطه ما را به چند رشته امید — که سناتور. میت رامنی (R-یوتا) می توانید پیدا کردن دیگر جمهوری خواهان به موضع برابر IG اخراج که قاضی در فلین مورد رد خواهد شد به همراه Barr سوء استفاده از اختیار دادستانی است که تعدادی از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان را به سادگی بیش از حد بزرگ برای سرکوب.

شاید یکی یا بیشتر از کسانی که همه چیز اتفاق خواهد افتاد. شاید نه. و حتی پس از آن, آن است که هیچ چیز مطمئن است که آنها کافی خواهد بود برای متوقف کردن ضد دموکراتیک جزر و مد است که غرق ملت ما.

بسیاری از آمریکایی ها درک کنند که تهمت و متحدان او داده اند این کشور هنجارها و نهادهای کاملا ضرب و شتم, اما آنها ممکن است درک نمی کنند که چگونه نزدیک ما دموکراسی را آشکار شکست. شکست نمی خواهد آمد همه در یک بار در یک لحظه. به جای قانون اساسی حکومت ممکن است مرگ مرگ یک هزار کاهش است. خاموش شدن از مجلس میشیگان است که یک علامت هشدار دهنده: دموکراسی آمریکایی هنوز زنده است, در حال حاضر, اما در پایان می تواند نزدیکتر از ما فکر می کنیم.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>