نوستالژی-سوخت هیپ هاپ هری ریمیکس مصرف بیش از رسانه های اجتماعی هستند باید-سازمان دیده بان فیلم

Home انبار قطعا نبود برای ماهیگیری خود را پایین کلید bop از یک تم آهنگ fleetingly رفتن برای تبدیل شدن به الگوی رفتاری soundtrack. بیشتر اضافه کردن به ظاهر تصادفی طبیعت Infinite موسیقی سلیقه است که اغلب کج, دلتنگ, آخرین آهنگ به ویروسی دیگر پایین کلید bop این زمان از سال های اولیه ’00s throwback. به طور خاص از تلویزیون نشان می دهد هیپ هاپ هری.

هیپ هاپ هری بود که تلویزیون کودکان نشان می دهد که پخش در کشف کودکان و نوجوانان و TLC از سال 2006 تا 2008. نشان می دهد, بود, توسط, هیپ هاپ, هری یک خرس دوستانه با یک سطل کلاه و اندازه گردنبند که به تدریس بچه ها حلق آویز در اطراف هیپ هاپ مرکزی در مورد زندگی از طریق بچه دوستانه danceable موسیقی.

بدیهی است که این نمایش تا به حال یک قاتل موسیقی متن فیلم کامل بچه-مناسب مربا مانند “من دوست دارم برای یادگیری” و “شستن شستن پایین.” هر قسمت از نشان می دهد با پایان هیپ هاپ هری علامت تجاری رقص دایره که در آن کودکان و نوجوانان شکل دایره و یکی از آنها را به رقص در مرکز به عنوان آنها فریاد “برو! برو! برو! برو! برو!” این است که تشویق earworm تبدیل شده است که Infinite آخرین لحن مورد علاقه.

مردم با استفاده از هیپ هاپ هری سرود به عنوان یک نمره برای همه چیز خود را از نوستالژی سوخت رقص احزاب به سفر از کشف خود به nacho دستور العمل ها و تقریبا همه چیز را در میان. اینها باید ببینید فیلم ها.

در اینجا چند نمونه برای تماشای اما هشدار عادلانه آهنگ را دریافت کنید در سر خود گیر:

اگر شما می خواهید بیشتر هیپ هاپ هرینشان می دهد با بهره گیری از یک زندگی دوم به عنوان یک یوتیوب سری کامل با رقص جدید چالش هایی که در حال سرایت به Infinite. به علاوه به عنوان Mashable, اشاره, مردم با استفاده از این آهنگ infernally, جاذب, گروه کر در توییتر به عنوان کلمات دلگرم کننده.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>