این نیهیلیسم در آتلانتا

برای محافظت و خدمت به, huh? مطمئن باشید تا زمانی که شما احساس می کنید به آن و هیچ کس از انتقاد شما و هیچ یک از همکاران خود روبرو هستند اقدامات انضباطی (و یا به عنوان مورد ممکن اتهام قتل پس از تیراندازی یک مرد در پشت در فاصله 18 فوت). در غیر این صورت هر چند در بیمار است. نه coronavirus: فقط می گویند که شما گرفتار یک مورد بد از آبی آنفولانزا و یا شاید زود بازنشسته با یک سخاوتمندانه حقوق بازنشستگی.

آنچه که دقیقا در محل آتلانتا در روز چهارشنبه باقی مانده تا حدودی نامشخص است. برخی از گزارش ها نشان می دهد که ابتدا در اواخر بعد از ظهر افسران پلیس در این شهرستان در یک پیاده روی در سه شهر شش منطقه ظاهرا در واکنش به این خبر که یک افسر متهم شده بود در قتل Rayshard بروکس. تلفن تماس شروع به رفتن بدون جواب; اسلحه برداشته شد از پلیس ساختمان. توسط شب برخی از حوزه ظاهر شده اند به طور کامل رها شده است.

این تصور که وجود دارد یک سازمان پیاده کردن رسما مورد مناقشه توسط آتلانتا اداره پلیس که متهم “بالاتر از حد معمول تعداد تماس استراحتی” اما ظاهرا تایید شده توسط منابع ناشناس و یک مدیر منطقه ای اتحادیه پلیس. (یکی دیگر از رسمی اتحادیه پیشنهاد کرد که در علاوه بر این به دلیل خودداری از به نشان می دهد تا برای کار ماموران به دنبال موقعیت های جدید و یا ترک نیروی.) قطعا Keisha لنس پایین شهر, شهردار, به نظر می رسید تحت تاثیر این است که چیزی که قرار بود در زمانی که او به دادگاه تجدید نظر به او افسران — که عدم روحیه او اذعان کرد — به “حفظ تعهدات خود را به جوامع خود.” یکی می امیدواریم که او در یک موقعیت به دانستن است.

امکان پلیس راه رفتن آف در آتلانتا و شهرهای دیگر نیروهای ما برای پرسیدن یک سوال اساسی در مورد ماهیت پلیس کار خود و یا حداقل آنچه که افسران حاضر آن را درک است. هستند پلیس شهرستان بوروکرات مانند هر سازمان به یک تقلید مسخره امیز از اتحادیه های کارگری و برانگیزی فراهم امتیاز از امتناع از به کار مگر اینکه خواسته های خود را (اما قابل دفاع) در حال ملاقات کرد ؟ اگر این مورد است و آنها باید خود را تسلیم مدالها و اسلحه می گویند هیچ چیز از تمام G. I. Joe دنده و شروع به نوشتن جزوه برای خود محلی گردشگری تخته یا خرد اتوبوس مسیر داده ها در اکسل. آن است که اگر نه, سپس در شرایط حاضر آنها باید به عنوان یک نوع نیروی شبه نظامی در حال حاضر در شورش علیه فرمانده خود را. در حال حاضر آن را واقعا زمان برای ارسال نیروهای نظامی است.

نه از این امکانات می توان به آشتی با داستان ما خودمان در مورد عالی مسئولیت پلیس برای رفاه شهروندان خود را. پلیس نیست و در واقع باید هر گونه خاص وظیفه. این نظر خود من است; آن است که آنچه در منطقه کلمبیا دادگاه تجدید نظر حکومت در وارن v. District of Columbiaمربوطه مورد دست زدن به این سوال. در وارن عدم اعزام ماموران به صحنه شکستن که بعدها منجر به چاقو نقطه سرقت آدم ربایی و تجاوز به سه زن بود مصمم به تشکیل سهل انگاری چون “وظیفه ارائه خدمات عمومی بدهکار است را به عموم مردم, و, وجود ندارد و یک رابطه ویژه بین پلیس و یک فرد خاص وظیفه قانونی وجود دارد.” بین منطق وارن و واجد شرایط ایمنی آن به طور کامل مشخص نیست چه از نظر قانونی صحبت افسران پلیس مدیون کسی.

جالب, پاسخ به آتلانتا وضعیت کاهش یافته است در امتداد خطوط متضاد یکی ممکن است انتظار می رود. بسیاری از کسانی که تا به حال شده است که خواستار لغو و یا defunding از نیروهای پلیس خواستار آن است که افسران یا گزارش برای کار یا استعفا در حالی که #BlueLivesMatter جمعیت بود و استوار در حمایت از این ادعا پیاده روی کردن.

چه هستند که ما قرار است به دور از این ؟ که پلیس که بسیار ستمکار و معکوس که آن بهتر خواهد بود اگر آنها وجود ندارد (یا حداقل تغییر فراتر از به رسمیت شناختن همه) با این وجود برخی از نوع انتزاعی ضروری برای به دست آوردن حقوق خود را? که آنها آنقدر شجاع و حیاتی برای ایمنی از مردان و زنان عادی است که آنها باید مجاز به ترک پست خود را در یک خیال است ؟

این دومی است که بحث منافع من ، دلیل این است که حمایت برای راه رفتن آف به نظر می رسد وجود دارد به راحتی در کنار چیزی به مراتب رادیکال تر از اگر به ظاهر در تقابل با اظهار بی تفاوتی نسبت به این سوال که آیا یا نه پلیس نشان می دهد تا برای کار: به سختی پنهان تمایل برای “سرنگونی” از شهرستانها توسط پلیس. مانند تظاهر و antifa اوباش آنها ادعا می کنند به ترس اما که بی قانونی آنها به نظر می رسد نه چندان مخفیانه به رغبت چه این reactionaries می خواهید نیست بازگرداندن صلح اما خشونت بیشتر: در واقع انقلاب است. تنها تفاوت این است که آنها در کنار پلیس. با توجه به این که آنها بر این باور نیست که افسران وظیفه دارند برای نشان دادن کار آن است که سخت به این “قانون و نظم است.” آن است که نیهیلیسم.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>