تند و زننده لفظی ترفند از او حقیقت’

“حقیقت چیست؟” پیلاطس پرسید و نه به عنوان فرانسیس بیکن مشاهده ماندن برای جواب دادن. من یک کمی متفاوت سوال. آنچه که تارا Reade حقیقت و آنچه که سناتور. کریستن جیلیبرند نشان می دهد که او را دعوت سابق سنا که کارمند متهم کرده است جو بایدن از تجاوز جنسی به وارد “فضا برای تمام زنان به جلو آمده و به صحبت خود حقیقت”?

چه معنی آن را به نشان می دهد که Reade و زنان دیگر که ادعا شده تجاوز جنسی یک حقیقت تمام خود را که به چیزی غیر از قطعی مقاله پیشوند? چه لفظی کار در حال انجام است توسط ملکی صفت وجود دارد ؟ وجود دارد برخی ضمنی تمایز متافیزیکی سرمایه-T حقیقت و واقعیت آن را به عنوان در مورد آنچه اتفاق افتاده بین Reade و معاون سابق رئیس جمهور و هر آنچه در آن است Gillibrand پس لطفا deigns به درخواست?

حقیقت این است که نه کاملا به عنوان مشکل یک مفهوم به عنوان فیلسوفان داده شده اعتباری برای ساخت آن است. بدیهی است که انسان قادر به طراحی های مختلف نتیجه گیری بر اساس همین شواهد است که آن رفتن به باران ؟ آیا پرستان را اندی دالتون? — اما Reade است که نمی خواسته به پیش بینی در مورد حوادث آینده است. او است که اجازه داده می شود (به یاد ندارم که او درخواست آن متوقف شده است که سناتور از دادن آن همه همان) به ارائه یک حساب کاربری از گذشته است. خاطرات ما را می شکست ما گاهی اوقات چشمگیری; ممکن است برای ارائه حسن نیت حساب از تجارب ما — آنچه که ما تا به حال برای صبحانه چه ما عینک شنبه گذشته اولین بازی بیس بال ما به یاد داشته باشید تماشای تلویزیون — است که می تواند ثابت کاذب بدون اینکه یک دروغ فی نفسه. اما این به طور ضمنی هر زمان که ما از این سوالات از یک دیگر. اگر من می گویند من دختر بزرگتر “حقیقت را بگویید!” و او پاسخ داد که او برادر بود و آخرین فرد برای باز کردن درب پشت من آماده نیست-دقیقا-از راه دور احتمالی که او ناخواسته بود تا خودش دوباره پنج دقیقه پس از او. این است که به سادگی آنچه در آن به معنی به درخواست کسی که یک سوال.

زمانی که کاربر سناتور از نیویورک condescendingly مناقصه یک زن که ادعا شده تجاوز جنسی توسط حزب خود را نامزد ریاست جمهوری به گفتن نیست که بلکه او, Reade را “حقیقت” او است که در واقع قرار دادن هر Reade ممکن است باید بگویم در خارج از مرزهای حقیقت است. آنچه او واقعا به معنی بگو اینجا با یک شبه آرامش پت در سر است: “من می دانم که شما کمی داستان در اینجا است که خود را به حق و برای شما خوب مامانی.” او بالفعل رد این احتمال که Reade ادعا در مورد تجربه خود را می تواند مطابقت دارد حتی توسط برخی از دیوانه تصادف با سرمایه T-حقیقت. اما در حالی که انجام بنابراین او performatively دادن اعتبار (خواسته نشده برای یک تصور) برای چیزی که او می کند در واقع در نظر فضیلت. Gillibrand است اندازهایی خودش یک توتم (باور زنان!) در حالی که رد این احتمال که Reade داستان می تواند شایسته از باور است. این Reade حقیقت شما ببینید مال شما نیست و یا معدن یا Gillibrand یا حداقل از همه بایدن ، (معاون سابق رئیس جمهور ارائه شده حقیقت خود صبح روز جمعه در مصاحبه با MSNBC را صبح جو. وی Reade را با خود ندارد.)

این لفظی ترفند Gillibrand را تند و زننده است. آن ساخته شده است با تشکر از امکان یک cloying و شعار ساده لوحانه است که اگر واقعی کلمه گرفته شده است را کاهش می دهد همه انسان روابط اجتماعی در واقع همه از واقعیت به subjectivized بی معنی است. صحبت از یک حقیقت به عنوان چیزی مجزا از سر اسم است به این معنا که هیچ حقایق مهم است. آن است که معرفت شناسی بدون هستی شناسی. ما خودمان بگویم که این نوع باد می وزد زباله است “توانمندسازی” هر چه معناست. در عمل به حق و حقیقت موجود در کنار یک دیگر در برخی از نوع شناور آزاد غیر و یا حتی ضد judiciable مسابقه veracities بدان معنی است که سرمایه T-حقیقت می شود مترادف با قدرت است. این حقیقت ممکن است به خوبی به شما رایگان مجموعه اما حقیقت را فریاد می زند به درجه اعتبار ساقط است.

در زمانی که گسترده epistemic disjuncture — بالا-سطح اختلافات در مورد هدف طبیعت از واقعیت است و شاید تنها ترین مشخصه متمایز از ما زندگی عمومی ما باید خواهان حقیقت با مالکیت پیشوندها. فعل اغلب شاغل در کنار “حقیقت” و مشابه اپرا-isms است و نه حتی بگویم اما “زندگی می کنند.” مانند Reade بایدن در حال حاضر زندگی خود حقیقت است. یک سوال بهتر این است که آیا او در زندگی با چیزی که واقعی است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>