لذت بخش ترین سوپر باول matchup در سال

آن را با یک آه امداد که من به تماشای مایک Vrabel را Tennessee Titans عمل خرد کردن یا اسیاب کردن یکی دیگر از پیروزی غیر منتظره. آن را با یک احساس بسیار برجسته تر از امداد رسانی است که من به تماشای تام بردی پرتاب انتخاب-شش بر آنچه می تواند به راحتی شده نهایی خود را عبور از تلاش در یک پرستان یکنواخت در ورزشگاه ژیلت. اگر من با اینکه کاملا صادقانه, من تقریبا کاهش یافت و از روی صندلی من خنده.

اجازه دهید من روشن شود. من عناد در برابر تام بردی از کلم همسان است تنها با تحسین من برای بیل Belichick بزرگترین مربی در تاریخ مدرن این ورزش هربرت فون کارایان NFL. این بدان معنا نیست که من می خواهم به تماشای هر یک از آنها برنده یکی دیگر از سوپر باول حتی اگر قدیمی استاد را adagissimo beatdown از قوچ’ پرقدرت جرم در ماه فوریه گذشته بود لذت بخش تر از آن به نظر می رسد که تقریبا 90 درصد از آمریکا فوتبال-مشاهده عمومی.

که همه این است که به می گویند که من هیچ ایده چه من و یا کشور را به شایستگی این, اما در این سال فوق العاده کاسه تقریبا قطعا رفتن به نه فقط بهتر است اما احتمالا تمام زمان کلاسیک. من نمی توانم به یاد داشته باشید بسیار پیش بینی و شادی در اطراف یکی از این چیزهایی که از سوپر باول XXXII در سال 1998 زمانی که جان Elway مواجه خاموش در برابر برت Favre.

منظورم این است که در یک بسیار ساده حس: هفته گذشته من در یک گوشی بازار و در هوی و هوس تصمیم به رفتن به درب (بله آنها هنوز هم در کسب و کار). در اینجا بچه ها از همه سنین از شش به, من نمی دانم, 70 یا بیشتر به دنبال مشتاقانه در (مسلما آسیا) لباس ها و کلاه ها و داشتن مکالمات در مورد یک رویداد کل کشور به نظر می رسد به دنبال به جلو به. بچه ها صحبت کردن در تن ساکت در مورد جورج بازیگوش ممکن است به عنوان به خوبی پوشیده شده اند فیروزه فانی بسته و آماده برای تجارت خود Haunters برای یک سطح 52 Kadabra یا به درخواست خود بچه چه “Whitewater” است.

در حال حاضر همه ما به یاد داشته باشید هنگامی که ما برای اولین بار آگاه شد از افسانه — واقعا وجود دارد هیچ کلمه دیگر — از پاتریک Mahomes. برای بسیاری از ما که تا به حال تنها خاطرات مبهم از Texas Tech سیستم کارفرمایی که تا به حال بازی در بالاترین نمره بازی در تاریخ فوتبال کالج, آن را چهار هفته در سال 2018 دوشنبه شب در بازی برابر دنور. سه دقیقه در سمت چپ چهارم, سوم پایین و پنج تکاپوی 11 متری پشت خط داد و بیداد. فون میلر همیشگی Pro کاسه بسته شدن در برای کشتن چه ؟ چپ دست تکمیل به Tyreek تپه برای اولین بار پایین بود و یکی از کسانی که نقش شما را هرگز فراموش نخواهم کرد برای زمانی که شما به تماشای فوتبال. دیدن Mahomes رفتن به از دست دادن به بردی و Pats در وقت اضافه در پلی آف در یک بازی پر از پوچ مجازات است که همیشه به نحوی موفق به رفتن به انگلستان راه مأیوس کننده بود. در این سال پس از مختصر آسیب ترساندن و با وجود برخی از اوایل دفاعی مبارزات همه چیز در نهایت هم برای اشراف و خود را به غایت دوست داشتنی سر مربی اندی رید.

در ضمن من مانند بسیاری از دیگران فرض در ابتدای فصل که 49ers شد در یکی دیگر از از دست دادن فصل است. من می تواند بیهوده گویی در حالی که در مورد, چرا من و میلیون ها نفر از آمریکایی دیگر نمی شد دقیقا همان ابتدا به ریشه برای سان فرانسیسکو. سرزنش از آن در پسر در کاخ سفید اگر شما می خواهید, اما پس از چند هفته شروع به در مورد آنچه اتفاق می افتد در این زمینه دوباره. کایل Shanahan اختراع اجرا-اولین جرم بود که نه تنها wildly موفق اما هیجان انگیز به تماشای حمایت بهترین دفاع در فوتبال و سختی یقه آبی اخلاق است که بسیاری از ما فکر این تیم را از دست خواهد داد برای همیشه زیر جیم Harbaugh خروج از میشیگان در سال 2015.

اما چه کسی باید برنده می شود ؟ چه کسی برنده خواهد شد ؟ در حالی که یک 49ers پیروزی خواهد پشتیبانی کردن همه اصول مورد چگونه تیم های فوتبال باید مربی, تماشای Mahomes نه تنها با استعداد ترین اما مسلما ترین فروتن و مهربان ورزشکار از نسل او افراشتن لومباردی جایزه را به من با تقریبا کودکانه لذت. راستش من خوشحال خواهد بود برای دیدن هر کدام از این تیم ها برنده شدن و تقریبا به ویران به تماشای هر یک از آنها را از دست بدهند.

این سال را به سوپر باول احتمالا نمی خواهد دیگر کم ثمر رساند دفاعی ماجراجویی. از آن خواهد شد چیزی جالب تر از آن: یک بازی است که هر از طرفداران فوتبال در جهان در واقع می خواهد به تماشای بین دو تیم آن را در قلب سنگ را دوست ندارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر