رسانه های مشکوک در مورد چهره در coronavirus خطرات

اگر مضحک رسانه اجماع رها شده است یک شبه آن را به حال واقعا وجود دارد ؟ این سوال بسیاری از ما درخواست شده است خودمان را برای نزدیک به دو دهه در مورد جنگ عراق که عملا هیچ کس حاضر به دفاع از این روز است.

در سال 2003 وضعیت بسیار متفاوت بود; که صدام حسین به دست آورده بود “سلاح کشتار جمعی” (چه نوع بود نه روشن و نه به خصوص مهم است) و مایل به استخدام آنها (از نیمی از دنیا در برابر جهان قوی ترین ارتش) بود و نه به طور جدی مورد سوال توسط The New York Times, The Washington Post, CNN, یا در واقع هر ارگان افکار عمومی نجات برای یک تعداد انگشت شماری از وبلاگ ها و پس از آن تازه تاسیس آمریکایی محافظه کار مجله. تعداد انگشت شماری از مخالفان بودند ناسزا به عنوان گنگ هیپی یا “unpatriotic محافظه کاران”; شرایط بحث و مانند آن بود, بودند, شخصی, نه تجربی.

همه ما می دانیم چه اتفاقی افتاده است. وجود دارد هیچ سلاح و نه آن را به زودی مشخص شد, تا به حال هرگز هر گونه شواهد خوبی برای اعتقاد در غیر این صورت. و میلیون ها نفر از آمریکایی های معمولی خود را پرسیدن که چرا آنها باید به این باور هر چیزی که آنها به عنوان خوانده شده بود در روزنامه ها یا در تلویزیون دیده می شود.

عراق باقی می ماند حداقل در حال حاضر تنها مهم ترین مثال ما به طور کلی epistemic بحران است. حکومت شکست ما برای جدا کردن حق از باطل و تعیین سیاست های عمومی بر این اساس است که بزرگتر مسئله کمتر احتمال دارد ما به حق آن را دریافت. وجود یک رابطه معکوس بین میزان توجه به یک موضوع خاص بحث های عمومی و احتمال است که پاسخ ما به این است که با دقت فکر کردن.

یکی امیدواریم حداقل زمانی که نخبگان نظر coalesced در اطراف یک فرض که ثابت شده است اشتباه — کلینتون-عصر جرم قانون تجارت آزاد عراق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن electability, مجنون توهمات در مورد دومی که یک دارایی مربوطه عمومی حساب با ما شکست خواهد مشابه دامنه. کسانی که مسئول بودند برای انتشار آنچه که در هر شرایط دیگر خواهد بود به نام “اطلاعات غلط” و یا بدتر باید حداقل ارائه یک mea culpa که شامل هر دو حساب از آنچه منجر به اشتباه استدلال و avowal به ورزش قضاوت بهتر در آینده. اما هیچ چیز از این نوع اتفاق می افتد. به جای پاسخ به این شکست یک اتفاق است یا تیر دروازه خورد تغییر (“مغلوب ساختن پیشی جستن نبود کار برای روس ها — اما برخی از همکاران خود را جزئی جدول زمانی مربوط به خطاهای موجود در آنها از شهادت!”) یا بدتر وسرد اصرار که حقیقت شناخته شده در تمام طول.

بهترین نمونه های اخیر این پدیده به سرعت است که با روزنامه نگاران و سیاستمداران را پذیرفته اند که هیچ معنی دار خطر از انتقال از رمان coronavirus. اطلاعات از خارج از کشور ماه پیش منتشر شد حاکی از این بود که به احتمال زیاد مورد و آن محتمل به نظر می رسد از همان ابتدا بر اساس آنچه که ما در حال حاضر می دانم که در مورد رابطه بین فقیر تهویه و نور خورشید در انتقال عفونت های مشابه. اما حتی دو هفته پیش پدر و مادر که اجازه فرزندان خود را به پایین اسلاید و یا بازی فوتبال در پارک بودند حصبه مریم. خطوط از انتظار مردم برای رای دادن در ویسکانسین اصلی انتخابات بودند برای رفتن به یک حمام خون. افرادی که در زمان به خیابان ها در اعتراض به مستند اقدامات (مانند ممنوعیت فروش رنگ و کوتوله ی باغ) بودند نه تنها گسترش این ویروس بودند خود اطمینان حاصل کرد که این مستندات را به ادامه و حتی طولانی تر است. معترضان خودکشی و اعتراض خود را ذاتا نژادپرستانه به خاطر آن بود که به احتمال زیاد به افزایش تعداد عفونت های آفریقایی-آمریکایی جوامع است.

همه از این عقل متعارف بود آواره بلافاصله پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. افرادی که تا به حال ماه را صرف اصرار دارد که سواحل عمومی شد مرگ چاله به طور ناگهانی اعلام کرد 11 p. m. حکومت به منظور جلوگیری از تخریب اموال غیر قابل تحمل محدودیت بر حقوق معترضان که قبلا موضوع را به سخت پناهگاه در محل سفارشات. آنچه تا به حال بوده است عمدتا امن اجماع در مورد اهمیت حفظ مستندات جایگزین شد با یک متا جدید-اخلاقی بحث در مورد پاسخ پلیس به صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال حاضر از موازین اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. در حالی که تعداد انگشت شماری از ناظران باید حداقل اعتراف کرد که آنها انتظار, هوای آزاد, اعتراض به تشدید گسترش ویروس بسیاری از آنها قبول این کاملا معقول خطر است. اما حتی این امتیازی است که استوار بر پذیرش که این ویروس خود را به مراتب کمتر تهدید جدی تر از بسیاری از ما تا به حال ظاهرا معتقد بودند. Dodges در مورد رفتار پلیس آمریکایی های آفریقایی تبار بودن یک بحران بهداشت عمومی در حق خود پرواز در مواجهه با این واقعیت است که این مستندات را ترک کرده اند تقریبا نیمی از بزرگسالان بدون کار تنها چند ماه پس از سیاه و سفید و نرخ بیکاری پایین ترین سطح تا کنون ثبت شده است. در هر صورت اگر شما به حمایت از اعتراضات شما تغییر ذهن خود را اساسا در دو هفته گذشته.

در مورد چهره ها در موضوع, هوای آزاد, انتقال تنها آخرین نمونه از رسانه های gaslighting در مورد ویروس. به عنوان اواخر به عنوان آغاز ماه آوریل با پوشیدن ماسک جهانی شد را محکوم کرد به غیر مسئولانه توسط همه حق فکر کردن افراد. تنها چند هفته بعد از این دیوانه خود aggrandizing شدت با آن اجماع اعلام شد همان باقی مانده است. تنها نسبتا مسئله جزئی از آنچه که در واقع در حال طرفداری — در این مورد با پوشیدن ماسک — تغییر کرده بود.

هیچ کدام از این ها باید به عنوان یک استدلال در برابر تظاهرات اخیر که در آن من باید خودم گرفته شده با خانواده من. آن است که به سادگی اذعان است که ما در بحث های عمومی در مورد ویروس و مستند ما باید بیشتر متنوع تر همراه به محصولات ما فکر می کنیم خواهد بود مایل به قربانی به نام مشکوک درک درستی از ایمنی. اگر اعتراض به خشونت پلیس مهم تر است از به حداقل رساندن احتمال عفونت خیلی خوبی هستند بسیاری از چیزهای دیگر.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر