خوش شانس ترین کشتی کروز در جهان: مسافران صرف 15 هفته در ویروس رایگان سفر

(بارسلونا اسپانیا) — اسپانیایی مسافر کارلوس Payá که بر روی یک around-the-جهان لوکس کروز در حالی که بقیه جهان scurried به خانه های خود را برای ترس از COVID-19 همه گیر شد و فراتر از حقیقی. آن را “سکته مغزی موفق باشید.”

در حال حاضر سفر خود را در داخل ویروس رایگان حباب که کاستاریکا Deliziosa کشتی کروز شد و در آن 15-هفته ادیسه در حال آمدن است به پایان است. قایق بخار نسبت به بارسلونا, اسپانیا که در آن از آن خواهد شد برای اولین بار پورت از تماس روز دوشنبه پس از 35 روز مداوم قایقرانی بدون تماس انسان با جهان خارج است.

“آن بود و نه حقیقی. آن را باور نکردنی” Payá آسوشیتدپرس گفت متن پیام شنبه شب. ما خانواده در خانه ما کشور است. این خبری بود که پس از رسیدن از خانه باعث شد همه ما بسیاری از نگرانی و غم و اندوه. برای ما این یک سکته مغزی از شانس خوب می شود که در آن ما شد.”

58 سال Payá ورزشی نویسنده سفر با خود گفت: زمانی که خبر آغاز به رسیدن به قایق سریع گسترش coronavirus بومی خود را در اسپانیا خود را برای اولین بار تمایل به دریافت صفحه اصلی خود را به دو رشد کودکان در زادگاه خود را از والنسیا.

اما با پورت انکار قایق ورود آنها به خلق و خوی خود را نگرانی با امکانات رفاهی در هیئت مدیره.

بر خلاف دیگر کشتی های کروز است که شیوع بیماری رنج می برد و اغلب قرار داده و در قرنطینه به محافظت از پورت شهرستانها Deliziosa پیدا کرده است هیچ مورد از COVID-19 ویروس با توجه به صاحب آن, ایتالیایی, کروز شرکت کاستا Crociere. بنابراین قایق 1,831 مسافران به استفاده از کشتی امکانات و تفریحات.

Payá گفت که این کشتی که مجموعه بادبان از ونیز در اوایل ژانویه متوقف ساخت بنادر تماس پس از خروج غربی استرالیا در ماه گذشته. به طور کلی وی با تمجید از کاپیتان کشتی و خدمه خود را برای مراقبت.

او گفت: مسافران آخرین فرصت برای لمس زمین بود در پرت که در آن آنها لنگر انداخت و پس از “70 روز فوق العاده” از عبور از اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام. این زمانی بود که سازمان ملل و سازمان بهداشت جهانی هشدار داده همه گیر در ماه مارس است. از آن نقطه بر کشتی ساخته شده تنها ویژگی های و سوخت گیری متوقف می شود قبل از سفر بازگشت به سوی دریای مدیترانه که در زمان آن را از طریق کانال سوئز.

“البته برای کسانی از ما که کودکان در اسپانیا ما ترجیح داده اند برای بازگشت” Payá گفت. “دیگر مسافران از سوی دیگر با توجه به سن می خواستم برای ماندن در هیئت مدیره دانستن که قایق شد امن و مطمئن است.”

یک سخنگوی این شرکت گفت: یک مسافر در سمت چپ کشتی پیش از آن در هفته در مارسالا سیسیل برای مسائل مربوط به سلامت و COVID-19 آزمون که منفی بود. کاستاریکا گفت: مسافران شد محدود به کابین خود تنها برای دوره تا کشتی شنیده می شود که بیمار مهمان که در سیسیل به حال آزمایش منفی است. آن را می گویند نیست چه مدت این دوره به طول انجامید.

این Deliziosa یک حدود 300 متر (1,000-پا) کشتی را پیاده 168 اسپانیایی مسافران در روز دوشنبه در بارسلونا پورت. سپس Deliziosa خواهد سر به مقصد نهایی, جنوا, ایتالیا, که در آن انتظار می رود که به شما اجازه غیر فعال باقی مانده از مسافران و ایتالیایی ها و کسانی که از ملیت های دیگر در روز چهارشنبه. این Deliziosa در اصل با توجه به بازگشت به ونیز در آوریل 26.

مقامات فرانسوی تا به حال رد درخواست توسط کاستاریکا برای اجازه به پیاده چند صد مسافر از فرانسه و کشورهای نزدیک در مارسی. “سلامت وضعیت در هیئت مدیره کشتی با 1,814 مهمان و 898 نفر از اعضای خدمه نمی کند در حال حاضر هیچ مشکلی برای سلامت عمومی و هیچ موردی از COVID-19,” کوستا بیانیه ای گفت:.

در حالی که افراد آلوده به ویروس coronavirus اغلب تجربه خفیف یا متوسط علائم و عوارض احتمالی مانند ذات الریه می توانید با قرار دادن زندگی خود را در خطر است.

مسافر Jean-Pierre Escarras از مارسی یک ویدیو از کابین خود را که دختران خود را به اشتراک گذاشته در شبکه های اجتماعی که در آن او می گوید: “ما این است که محل حبس. ما خوش شانس به یک پنجره است.”

زن و شوهر گفت: پس از توقف در سیدنی, کشتی فعالیت بودند “کاهش می یابد و یا گاهی اوقات لغو شد. ما شده اند قادر به گرفتن بر روی زمین پس از 14 مارس – که 34 روز.”

مسافر گفت: بنادر عمان در امتداد کانال سوئز و همچنین در سیشل و اقیانوس هند پورت حاضر به اجازه کشتی حوض.

این شرکت گفت: از آنجا که این کشتی ایتالیایی-پرچم آن را دنبال کرد, ایتالیایی, اقدامات پیشگیرانه در این بیماری همه گیر از جمله اجتماعی فاصله بین مهمان, محدود کردن تعداد افرادی که می توانند وارد مواد غذایی مناطق در هر زمان و انتقال سرگرمی به کابین تلویزیون.

یک زن فرانسوی که در قوانین را در داخل Deliziosa دست آورد حدود 100 امضا در یک دادخواست آنلاین به اصرار دولت فرانسه برای دخالت به آنها را به خانه.

دولت منطقه ای برای, Bouches-du-Rhone در جنوب فرانسه ذکر شده در سراسر کشور ممنوعیت خارجی اجازه می دهد کشتی های کروز به حوض به عنوان بخشی از فرانسه به ویروس سلول اقدامات است. ایتالیا نیز محروم خارجی کشتی کروز به عنوان آن جنگ شیوع ویروس.

ویژه داستان
پیدا کردن امید: زمان 100 جامعه در مرور ما واقعیت جدید
در اینجا مشاوره از مارگارت اتوود سوندار پیچای, Stephen Curry, Tsai و نشستند ون و دیگران در مورد چگونه می توانید از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس

فرانسه دولت معافیت اعطا شده به شش کشتی کروز دیگر در هفته های اخیر به فرانسوی اجازه می دهد مسافران برای دریافت کردن اما حاضر این زمان گفته قبلی متوقف می شود نامعقول پلیس محلی و مقامات بهداشتی در حال حاضر بسیج به مبارزه با فرانسه عفونت بحران است.

ماه گذشته دو کشتی کروز کاستا کشیده به پورت ایتالیایی از جمله یکی که قبلا مسافران که تست مثبت برای COVID-19 قبل از اینکه متحرك در فرانسه.

معلوم نیست اگر یا که در آن مسافران بودند که در نهایت با توجه به گام بر روی زمین پس از هفته قایقرانی روی Deliziosa خواهد بود قرنطینه.

آنچه روشن است این است که Payá و دیگر مسافران در حال بازگشت به یک واقعیت جدید را در خانه حبس ماسک صورت و نگران.

“بازگشت به خانه را به معنای یک تغییر رادیکال, یک, وحشیانه, یک,” Payá گفت: پس از بسته بندی کیسه های خود قبل از هزینه های خود را شب گذشته در Deliziosa. “ترس چیزی است که ساخته شده بسیاری از مسافران می خواهید به ماندن در هیئت مدیره. اما آن چیزی است که ما باید فقط به عنوان ما خانواده و دوستان و همسایگان در حال حاضر.”

___

آنجلا چارلتون گزارش از پاریس. فرانسیس D’Emilio گزارش از رم. کالین بری کمک از Soave, ایتالیا.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>