دوشنبه شب آیووا قفقاز مشخص شده شروع رسمی حزب دموکرات در تلاش برای آن را انتخاب کنید 2020 نامزد. متاسفانه از بعد از ظهر سه شنبه ما هنوز هیچ ایده که مردم آیووا نمایندگان شان را انتخاب کرد. نتایج کاهش یافته است به سردرگمی و بی نظمی. و در حالی که وجود دارد تمام انواع از مشکلات ظاهرا آورده تغییرات قوانین ساخته شده پس از سال 2016 بخش بزرگی از مشکل این بود که بنا به گزارش یک نوظهور نتایج گزارش برنامه طراحی شده توسط یک پیمانکار خصوصی.

HuffPost گزارش داد که حزب دموکرات آیوا پرداخت یک شرکت فناوری به نام سایه $60,000 در اواخر سال گذشته به منظور توسعه یک برنامه برای سرعت بخشیدن به caucusing روند و اجازه می دهد مردم محلی به ها نتایج خود را: “این برنامه قرار بود به گزارش يافته آسان تر و سریعتر” HuffPost نوشت: “اما روز دوشنبه متعدد دموکرات در آیووا گزارش مشکلات عمده در تلاش برای دانلود نرم افزار ها و نتایج با بسیاری از گفته آنها با توسل به تماس با نتایج به دولت مرکزی حزب در Des Moines.” دموکراتیک دیجیتال سازمان غیر انتفاعی به نام مخفف آغاز شده پس از سال 2016 ظاهرا بودجه و کمک به راه اندازی سایه هر چند آنها در حال حاضر backpedaling با عصبانیت از ادعا مسئولیت مستقیم برای شرکت فن آوری.

قطعا همه پیمانکاران خصوصی استخدام شده توسط دولت در ارائه خدمات بد. اما مقدار آیووا-سبک افتضاحات که آیا اتفاق می افتد قابل توجه است با توجه به مدت طولانی فرض در سیاست آمریکا که بخش خصوصی ذاتا کارآمد تر و موثر تر از بخش دولتی است.

نظامی است که یک مثال واضح: F-35 در نظر گرفته شده به یکی از پنتاگون جدیدترین و موثر ترین جت های جنگنده بوده و مملو از مشکلات ، دولت در حال حاضر پرداخت می شود لاکهید مارتین $428 میلیارد دلار برای این پروژه تقریبا به اندازه کافی برای پوشش فدرال tab برای مدیکید برای یک سال — اما این هواپیما هنوز هم غرق در مشکلات است. این ناو یو اس اس جرالد فورد در حال حاضر گران قیمت ترین ناو هواپیمابر تا کنون ساخته شده است نورث روپ گرومن ساخته شده است که 13 میلیارد دلار بر روی آن تا کنون — اما آن را در پشت برنامه و حداقل 22 درصد بیش از بودجه نیروی محرکه و مهمات سیستم هایی که بیشتر نیاز به رفع. وزارت دفاع نیز می شود به طور منظم فردا نماينده ايران توسط پیمانکاران خصوصی برای بیشتر دنیوی و متعدد قطعات و خدمات.

به یاد داشته باشید فاجعه اجرای Obamacare خصوصی بیمه بورس که هفته اولیه عملیات بودند احاطه شده توسط اشکالات و تاخیر? که همچنین کار های متعدد پیمانکاران خصوصی استخدام شده توسط دولت برای ساخت مبادلات و پایگاه داده خود را. معلوم شد که یکی از پیمانکاران CGI جهانی شده بود قبلا لگد به محدود توسط دولت کانادا پس از آن پیچ تا $46 میلیون پزشکی رجیستری سیستم.

یکی دیگر از منبع اصلی هزینه و بی کفایتی است که دولت با تکیه بر خصوصی شرکت های مشاوره ، یک رسوایی اخیر بیش از چگونه شرکت مشاوره مک کینزی کمک مهاجرت و گمرک (ICE) به آژانس تر “کارآمد” — اغلب از طریق شدیدتر درمان زندانیان — احاطه دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی پیت Buttigieg لطف سابق خود کار با این شرکت است. اما آیات نیز تابیده نور چگونه شرکت های مشاوره اغلب مسخره غلو کردن دولت برای دنیوی توصیه های ارائه شده توسط مردم به سختی از دانشگاه است. یکی از مک کینزی رقبای گروه مشاوره بوستون, هزینه بیش از $33,000 هر هفته برای زمان و مشاوره از مشاوران با تجربه فراتر از یک مدرک دانشگاهی است. مک کینزی خود را می رود و حتی بالاتر در بیش از $56,000 در هر هفته است. بهترین بخشی از یخ داستان بود که آژانس در فرایند تصمیم گیری برای چه مقدار به پرداخت مشاوران مک کینزی بود پرورشی ، مشاوران مک کینزی.

بخش زیادی از این مشکل به نظر می رسد عجیب و غریب فرمول برای چگونگی اداره کل خدمات می پردازد پیمانکاران — اساسا سیستم پاداش GSA برای صرف پول بیشتر به جای پیدا کردن پس انداز. طنز این است که این سیستم راه اندازی شد و در “بازآفرینی دولت” ابتکار که دولت کلینتون در دهه 1990 و اصلاحات قرار بود همه چیز در مورد ساخت دولت بیشتر کارآفرینی در روح بخش خصوصی است. این نیز زمانی که کنگره کارکنان و دولت در خانه کارشناسان سیاست شد بسیار کاهش داد و منجر به مدرن سیاستگذاری دستگاه است که به طور موثر نمی تواند فکر می کنم برای خود و باید به جای آن اغلب مزرعه بسیار نوشتن از قوانین به لابی و بخش خصوصی تامین می شود فکر می کنم مخازن چرا که آنها تنها افرادی که واقعا می دانم که چگونه به آن را انجام دهد.

در این مرحله جمعیت افراد شاغل توسط پیمانکاران خصوصی برای دولت کار است به طور قابل توجهی بزرگتر از جمعیت شاغل توسط دولت فدرال به طور مستقیم. در ضمن مقدار ما صرف این “سایه” دولت نیروی کار افزایش یافته است و تقریبا هر سال از اواسط 1990s و ایستاده در $520 میلیارد به عنوان 2016.

نه این مشکل محدود به سطح فدرال. به عنوان همکار من رایان کوپر به تازگی دقیق این boondoggles و پیچ یو پی اس زیاد در سطح ایالتی و محلی: کالیفرنیا راه آهن با سرعت بالا سیستم شده است کشیده پایین به عظیم هزینه نفخ و سال تاخیر پس از دولت فکر کردم این امر می تواند کارآمد تر به استخدام خصوصی, پیمانکاران و مشاوران نظارت بر کار; نیوآرک طرح به اصلاح آن در سیستم مدرسه بر اساس خصوصی سازی و مدرسه منشور فلسفه از مشاوران تلف مقدار پول و ملاقات رسوا end; در ضمن سهام خصوصی مشاوران باید jacked هزینه های تحویل و عملکرد پس از استخدام برای نظارت بر ایالت تگزاس دولت بودجه و ثروت برای خود سیستم آموزش و پرورش.

فراگیر فرض در اینجا این است که فعالین بخش خصوصی در حال کارآمد تر و موثر است زیرا بر خلاف افراد مشغول به کار در نهادهای دولتی آنها به این شکل و منظم توسط نیروهای سود بازار است. اما در دنیای واقعی در بازار است که به ندرت مانند “کارآمد” بازار ایده آل از تئوری; در عوض, آن را از طریق ضربه با ناکارآمدی و انحصارات است که می تواند به ترک شرکت های خصوصی فقط به عنوان اسکلروتيکی و پف کرده به عنوان بدترین بوروکراسی دولتی.

در استخدام پیمانکاران خصوصی وزارت دفاع به عنوان مثال نمی خواهد لذت بردن از نمایان مزایای بخش خصوصی و انضباط اگر همان کسانی که پیمانکاران واقعی انحصارات در زمینه های خود را. یک چیز بزرگ که ظاهرا تضعیف Obamacare بود که پیمانکاران که می توانید آن را از طریق فرایند مناقصه تا به حال کاهش یافته به یک تعداد انگشت شماری از شرکت های میراث.

دولت خود را به سختی و بی گناه اینجا. آن تصمیم می گیرد که هزینه های فرمول آن اجرا می شود پیمانکاری مراحل آن را فراهم می کند نظارت. این مقامات دولتی که گوش دادن زمانی که بالاتر یو پی اس در مکان هایی مانند مک کینزی تماس بگیرید و شکایت کنید که مردم خود را نمی پرداخت و این دولت است که باید تعادل باید به صورت کامل بررسی صلاحیت پیمانکاران در برابر نیاز به جلوگیری از روند مناقصه که خیلی دست و پا گیر تنها ترین و بزرگترین متصل می شود شرکت می تواند از طریق آن دریافت کنید.

در عین حال دولت را درهم و برهم پرداخت برنامه های فقیر و نظارت همه اتفاق افتاده است به عنوان بخشی از یک دهه فشار به کوچک شدن دولت را نهادی رد پای به نفع شرکت از بخش خصوصی است. در عمل از پوسته پوسته شدن خود را پشت دولت به نظر می رسد که اغلب تحویل بدترین های هر دو جهان است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im