هوستون آستروس فقط خراب بهار آموزش

بهار آموزش واقعا فرصتی برای خوش بینی. زمانی که بازیکنان بیس بال گزارش به فلوریدا و آریزونا در ماه فوریه و هوا گرمتر احساس نزدیک تر و نزدیک تر است. هیچ تیم صاحب یک دست دادن رکورد. افکار شاد.

در این سال نیست. برای ما بیش از حد دلیل به صرف این چند هفته آینده hatin’ در هوستون آستروس.

در حال حاضر تقریبا همه می دانند چرا هوستون داده و دور آن نیت است. در ماه ژانویه لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد صادر شده یک گزارش نشان میدهد که چگونه این تیم استفاده الکترونیکی جاسوسی در کنسرت با کوبیدن یک سطل زباله می تواند به تقلب در طول سال 2017 و 2018 فصل است. مانفرد گزارش نشان داد که Astros به کار این طرح در طول سال 2017 postseason فورا بدسم هوستون سری جهانی عنوان شده است. اضافه کردن این رسوایی به هوستون رفتار در طول سال 2019 سری جهانی—تیم سعی در بی اعتبار Sports Illustrated خبرنگار استفانی Apstein داستان در مورد یک Astros رسمی که به سخره زن خبرنگاران در اتاق قفل فقط برای رد گم کردن و آتش رسمی—و آستروس تبدیل شده و حتی ساده تر به هو کردن.

سپس در روز پنج شنبه در هوستون باز روز از سرچشمه های آموزشی این باشگاه به نحوی ساخته شده همه چیز بدتر است. در یک کنفرانس مطبوعاتی Astros صاحب جیم کرین گفت: این نشانه سرقت رسوایی: “نظر ما این نیست تاثیر این بازی است.” کمتر از یک دقیقه بعد از جرثقیل به طور مستقیم در تضاد خود را. “من آن را می گویند نیست تاثیر این بازی است.” چیدن تا در هر ندامت دشوار بود زمانی که شما تقریبا در ترس از doublespeak.

“ما یک تیم خوب است” جرثقیل گفت: در یکی دیگر از نقطه است. “ما برنده سری جهانی. و ما آن را در ترک آن است.”

نه خیلی سریع. ESPN خبرنگار مارلی ریورا خواسته جرثقیل اگر نشانه سرقت نمی تاثیر رقابت بود چرا این تیم عذرخواهی? “ما در حال عذرخواهی از آنجا که ما را شکست قوانین” جرثقیل پاسخ داد. ریورا به ذکر است که ثبت نام-سرقت می دهد hitter وظیفه یک مزیت: بنابراین آن را نمی کند به طور خودکار تاثیر رقابت ؟ “این احتمالا می تواند انجام دهد که” جرثقیل گفت. “این احتمالا نه.” که با یک تیم هرزه به پایان رسید در کنفرانس مطبوعاتی.

قبلا Astros بازیکنان الکس Bregman و خوزه Altuve تحویل مختصر اظهارات ندامت اما در زمان بدون سوال. “من واقعا متاسفم در مورد انتخاب شد که ساخته شده توسط تیم توسط این سازمان و با من گفت:” Bregman. “من یاد گرفته ام از این و من امیدوارم که برای به دست آوردن مجدد اعتماد از طرفداران بیس بال.” Altuve گفت: تیم “احساس بد” و “مصمم به حرکت رو به جلو است.”

اما چرا باید طرفداران به جلو حرکت می کند تا به راحتی زمانی که هوستون صفحه نمایش فاقد هر گونه واقعی قلب ؟ کنفرانس مطبوعاتی مقاومت بود, سریع, قوی, و توجیه می شود. “حق…آنها این کار را به دلیل سطل زباله می تواند آکوستیک خوب برای روح” نوشت سابق MLB infielder مایکل جوان در توییتر. “بله آنها تا به حال یک تیم خوب. اما البته آن نهفته بازی. اگر آن را نمی تاثیر بازی چرا ادامه آن ؟ همین حالا بازی برای احمق ها. فقط عذر خواهی پاسخگو باشد و حرکت رو به جلو است.” (به اعتبار خود Astros shortstop کارلوس کوریا آمد و تمیز بعد پنج شنبه در محل باشگاه وانجمن ، “این قطعا یک مزیت است.” “من قصد ندارم به دروغ به شما دانستن اینکه چه چیزی از آمدن شما اندکی لبه.”)

هوستون ممکن است آمریکا منفور ترین تیم های ورزشی پس از, چه, شیکاگو, سیاه, Sox از سال 1919? مطمئن شوید که شما می توانید ذکر New England Patriots با Spygate و Deflategate و در این فصل را سوال برانگیز فیلم عادات. اما هیچ چیز جدید انگلستان ممکن است یا نه ممکن است انجام داده اند به عنوان پایدار در زمان واقعی در طول بازی مانند هوستون طرح. مردم ذخیره دشمنی برای تیم مانند Pats نیویورک یانکیز و یا Duke basketball, دلیل موفقیت خود را الهام بخش حسادت.

ویژه داستان
چه چیزی در یک نام است ؟ چرا که رسمی نام جدید کروناویروس بیماری مهم
سازمان جهانی بهداشت و کارشناسان بهداشت عمومی موافق COVID-19 بهترین نام برای این بیماری

هیچ کس حسادت هوستون. آنها فقط ساده دیوانه در Astros. و این تیم را به حالت—پس از رفتن Apstein جرثقیل تلاش به بازیگران شک در اثر تقلب یا امتناع از به سادگی می گویند “ما فریب خورده”—فقط الهام بخش بیشتر خشم.

یک کلمه در مورد ضد که جرثقیل را در یک نقطه غیر ممکن است: اگر او اذعان می کند که خیانت به آستروس یک مزیت فوق العاده ای و نوک ’17 World Series عنوان در خود را به نفع توده ها را صرف آینده قابل پیش بینی در تلاش به نوار Astros خود را به عنوان. من خیلی مطمئن نیستم که در مورد. آمریکایی ها یک ثابت ظرفیت به تبرئه اگر سازمان ها و تیم های مرحله تا خود را به اشتباهات خود. فروتن باشد. التماس برای بخشش.

و یا پیدا کردن خود را در هوستون کفش: آماده شدن برای یک فصل بوس.

نوشتن برای شان گرگوری در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>