خانه است و در نهایت حرکت رو به جلو با کنترل از راه دور رای گیری

Dr. Anthony Fauci در نهایت به شهادت سهشنبه بدون رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “بلندی در این نزدیکی هست” و او هشدار داد سناتور “که بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی می تواند ‘نیازی درد و رنج و مرگ'” Stephen Colbert گفت: در روز سه شنبه را دیر نشان می دهد. “گوش دادن به کارشناسان بهداشت و شهادت امروز شما ممکن است احساس مانند ما یک نبرد طولانی جلوتر از ما, اما به گفته رئيس جمهور ما در حال حاضر برنده,” او گفت:. خصوصی, هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است ظاهرا “گوشی” در مورد کاخ سفید را COVID-19 شیوع او گفت:. “برای یک germaphobe تهمت مطمئن اضطراب به بقیه از ما در منطقه گرم. آن را نهایی ‘این شیر بوی خنده دار — شما آن را بنوشید. همچنین این سفید کننده بوی خنده دار; نوشیدن بیش از حد.'”

پنسیلوانیا PPE کارخانه “نگران است که بازدید از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به خطر اندازد ایمنی کارگران” گفت: هیچ Colbert شگفت زده. “ما همه احساس این راه اما در حال حاضر کسی در نهایت می توانید بگویید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن:” گوش دادن به صحبت شما ممکن است مرا بکشند!'”

جیمی کیمل شوخی که Fauci را “نیازی درد و رنج و مرگ” هشدار “است که مغلوب ساختن پیشی جستن جدید شعار. مغلوب ساختن پیشی جستن “در ادامه به پت خود را در پشت” او اضافه شده اما یک گزارش منتشر نشده از مغلوب ساختن پیشی جستن را همه گیر نیروی کار “نشان می دهد که تعداد راه رفتن در بسیاری از نقاط در سراسر کشور” به ویژه در “میانه و جنوب.”

“حتی اگر رئیس جمهور می گوید همه چیز بزرگ است, او همچنین از جان گذشته به سرزنش این واقعیت است که آن را کسی جز او” کیمل گفت. “او چیز جدید است ‘ObamaGate.’ او نمی داند آنچه در آن است اما او با آن” ظاهرا گزیدگی توسط اوباما صورت خصوصی تماس خود را coronavirus پاسخ به “یک” هرج و مرج فاجعه است.'”

Tooning از اخبار نیز نشان داده شده مغلوب ساختن پیشی جستن ObamaGate سردرگمی است.

نمایش روزانه‘s Trevor Noah گره خورده تهمت را ObamaGate مطالب به وزارت دادگستری انداختن اتهامات علیه مایکل فلین. “مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تحقیقات خود را از جرم و جنایت واقعی” و اوباما بود “سر دسته,” نوح گفت. اما واقعا “ما هیچ ایده چه چیزی ObamaGate است که در واقع قرار است به. و من فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع می داند یا نه. در واقع من فکر می کنم تنها درس تهمت های آموخته شده از واترگیت است که چیزهایی که او دوست ندارد باید کلمه ‘دروازه’ پس از آن: ObamaGate, SaladGate, EricGate.”

Fauci “نگه می دارد و نیاز به آمده تا با راه های جدید را می گویند: “لطفا اقامت در داخل یا شما ممکن است می میرند” نوح گفت: “من شرط می بندم این بار مغلوب ساختن پیشی جستن راه بیشتر احتمال دارد به گوش دادن — به دلیل در حال حاضر او را به تماشای آن در تلویزیون.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>