امید و غم و اندوه از تماشای پیت

با توجه به بهمن اخبار این هفته, پیت Buttigieg خروج از 2020 کمپین یکشنبه شب ممکن است به نظر می رسد مانند یک حافظه دور در حال حاضر. در عین حال به عنوان دموکراتیک اولیه حل و فصل را به یک نه غیر قابل پیش بینی دو فرد مسابقه آن را به ارزش به خاطر سپردن است که برای اولین بار یک مرد همجنسگرا تبدیل به یک مدعی جدی با این حال به طور خلاصه برای ریاست جمهوری. به عنوان یک مرد همجنسگرا نه خیلی مسن تر از شهردار پیت خودم من همچنین زمان صرف شده در این هفته به شدت تأمل در آنچه در آن معنی است که Buttigieg تحمل شخصی بسیاری از حملات در حالی که او مشغول ساختن تاریخ است.

از شروع Buttigieg مواجه مشروع مخالفت با نامزدی خود را. در ماه ژوئن به من اشاره کرد که Buttigieg فعالیت های سیاسی به خصوص ضعیف خود را از دست زدن به روابط و اجرای قانون مسائل در جنوب خم سزاوار بررسی دقیق. در مبارزات انتخاباتی سیاسی خود را پینگ ponging از متوسط به کمتر-متوسط موقعیت اگر چه غیر معمول نیست عادت از کسانی که در حال اجرا برای رئیس جمهور درو خشم از سمت چپ. و جوانی و مختصر رزومه در حالی که در نظر گرفته شده توسط برخی به عنوان ضد استقرار امکانات طبعا بدستآمده نگرانی خود را در مورد بی تجربگی از بسیاری از. همه اینها معتبر انتقادات از Buttigieg.

متاسفانه کسانی که نگرانی های معقول به طور معمول آمد پیچیده در سیاهی و باطل توهین و یا تحت الشعاع قرار گرفتند با آنها در دسترس نباشد. کاربران توییتر به طور منظم مارک Buttigieg, در میان چیزهای دیگر به عنوان یک “ربات” و “آزمایشگاه آزمایش” یا غافل و یا بی تفاوت نسبت به نحوه تجاوز افراد در طول تاریخ به طوری که اغلب تلقی شده است sub-انسان یا بدتر.

بیشتر troublingly, گی, نویسندگان تحقیر Buttigieg به اندازه کافی گی یا نه نوع راست, گی, هر آنچه که ممکن است به معنای. در سال گذشته جمهوری جدید تا به حال به عقب دیل پک زشت و توهین آمیز حذف Buttigieg که به شدت بر این باورند زندگی جنسی خود را قبل از تصمیم گیری او “بیش از حد مقید” به یکی. با وجود پک را سرزنش از این روزنوشت تمسخر از Buttigieg تمایلات جنسی و همجنس بیان شد امری عادی در سمت چپ. برای بسیاری از lobbing حمله شخصی در Buttigieg — در به نظر می رسد او خود را در رفتار و جوانان-کوچک-پسر-در-جهان-بودن به عنوان جیم فراز به درستی مشخص در تخته سنگ در ماه نوامبر گذشته — به نظر می رسید یک روزنامه ورزشي.

در طول مبارزات انتخاباتی, تماشای دوستان در Facebook و یا غریبه ها در توییتر blithely بازی شیر یا خط کردن بی رحمانه نظرات در مورد Buttigieg احساس کاملا دلخراش و رک و پوست کنده — استفاده از کلمه های مورد علاقه از سمت چپ — راه اندازی. شاهد این همه من تقریبا به آرزو که تهمت و جمهوری خواهان مجموعه اهداف خود را محکم تر در Buttigieg فرض کنید که اگر آنها مانند گزارش های اخیر که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Rush Limbaugh نه به عذرخواهی می کنیم برای ساخت پاپ Buttigieg بوسیدن شوهر خود مردم شکل است. من امیدوار است که در صورت بعید است Buttigieg شد نامزد دموکرات ها در سراسر هیئت مدیره خط خواهد بود تا به دفاع از او در برابر چیز افتضاح تهمت و ایران را از بند باز کردن و متوقف کردن آنها را مضر نظرات.

اما این بود که نیست. در عوض در روز یکشنبه شب به عنوان خوانده شده آبشار توییتهایی سفارش Buttigieg به حال “دور” او پس از کناره گیری از مسابقه عمیق به خاک سپرده شد درد هم زده درون من. وجود دارد هیچ دلیلی که برای دیدن پاسخ به Buttigieg به عنوان ضد همجنس نفسه. اما برای کسانی از ما که در زندگی خیلی از ما زندگی در سایه شده اند و به طور یکنواخت بر دوش با مشکل کار از بیرون آمدن از آن سخت است نه به شنیدن چنین کلمات به عنوان بخشی از بزرگتر حک جهان مصرانه باعث می شود ما. که بسیاری از کسانی که گفت: از جمله چیزهایی که در طول مبارزات انتخاباتی شد دموکرات ها و یا خود توصیف لیبرال ها تنها اضافه شده به صدمه دیده و ناامیدی. که بسیاری از آنها نیز همکار تجاوز افراد شده است به خصوص نگران کننده است.

همه این را باید گفت نه به معنای تخفیف آشکار و بی امان زن ستیزی است که به کمک اژدر الیزابت وارن کمپین نه به نژاد پرستی که مانع از کامالا هریس و یا Cory Booker چشم انداز به ذکر تنها چند تن از دموکراتها از لحاظ تاریخی متنوع زمینه است. اما حضور هر دو — و به خصوص کمی توجه رسانه ها با توجه به تداوم زن ستیزی و نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی در سیاست آمریکا — ارائه محکم کیفرخواست از امروز پوشش سیاسی در حالی که همچنین آشکار برخی از پایدار خطوط گسل از سمت چپ.

در پایان, من مطمئن هستم که من می خواهم که رای دادند برای Buttigieg. با توجه به اواخر مارس اولیه تاریخ برای نیویورک من فرض او احتمالا از نژاد وقتی که آمد آن زمان به بازیگران من رای. و من چند تا از این نگرانی با شهردار پیت نامزدی که دیگران ارائه داده اند.

هنوز هم این واقعیت است که من ممکن است قادر به رای دادن برای اولین بار جدی گی مدعی برای ریاست جمهوری — و باور نکردنی شواهدی وجود دارد که بسیاری از آمریکایی ها انجام داده اند به خصوص نقطه روشن در این زمان تاریک, حتی اگر آن را نیز با کاهش نهفته زشتی آن را در معرض. در حالی که برگ برنده دولت در ادامه به انجام یک شدت ضد آمریکا تقریبا خسته شده اید Buttigieg حضور در این مسابقه به نظر می رسید اگر نه رادیکال و سپس احتمالا ترمیمی.

اکثر آمریکایی ها نیست و رشد تفکر آنها هرگز نمی تواند ازدواج با شخص آنها را دوست دارم و یا شنیدن آنها به دوزخ خواهد رفت زیرا آنها انجام دهد. اما برای بسیاری از ما که پیت Buttigieg اجرا برای کاخ سفید به نمایندگی از چیزی است که همه بیش از حد آشنا: ثابت قدم امید برای آینده ای متفاوت آغشته اندک دانش است که گذشته است و هرگز از آن دور.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>