آسیب کاهش مرحله از این بیماری همه گیر

هفته گذشته بود که من ترک تازه دوباره باز رستوران که در آن کارکنان صبر کنید عینک ماسک و نیم جداول مشخص شد برای استفاده نامناسب برای اطمینان از فاصله بین مراجعان من تو را دیدم یک پیرمرد با یک ماسک یکبار مصرف پیچیده شده در اطراف بازو. “آنها گفت: من به آن را می پوشند:” من شنید به او می گویند. “آنها نمی گویند که در آن!”

این نگرش یک اقلیت قابل توجهی از آمریکایی ها در حال حاضر نگه دارید و به سمت بهداشت عمومی اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19: آنها مزخرف به مسخره گرفته و آنها مزخرف — شاید به عمد توتالیتر مزخرف — از شروع. که درک از دفاع و رفتار آن را به تولید مثل پوشیدن ماسک خود را بر خود bicep همین دلیل است که ما رسیده ایم چه باید کاهش آسیب فاز از این بیماری همه گیر.

همیشه وجود دارد شک و تردید از coronavirus مهار توصیه های, اما برای بسیاری از بیماری همه گیر منتقدان دفاع از یک منبع غیر منتظره: خیلی از کارشناسان بهداشت عمومی (و روزنامه نگاران تقویت پیام خود) آنها را رد کرد و به عنوان قدرت گرسنه سازد. این بازی در بورس’ روایت چهار عمل می کند:

1. این مستندات و اجتماعی دیگر فاصله گرفتن قوانین با کارشناسان بهداشت عمومی اصرار اینها لازم برای صرفه جویی در زندگی می کند.

2. کوچک چند مستند تظاهرات که برخی از کارشناسان بهداشت عمومی و روزنامه نگاران (از جمله من) نگران می تواند تبدیل به superspreader رویدادهای اگر COVID-19 بود به عنوان مسری برخی از مطالعات پیشنهاد شده است.

3. بزرگ تظاهرات متعدد از خشونت پلیس و نژادی و نابرابری که برخی از کارشناسان بهداشت عمومی در پاسخ با صدور بسیار خفیف هشدارهای به شدت شمرد با تصویب تظاهرات.

4. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در این آخر هفته که در حال حاضر شده است به شدت پوشش داده شده به عنوان یک پتانسیل superspreader رویداد یک بار دیگر با هشدار دادند برخی از کارشناسان بهداشت عمومی و روزنامه نگاران.

واقعیت, البته نه از این شسته و رفته است. مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در داخل خانه و در اکثر تظاهرات خارج شد. علاوه بر این کارشناسان بهداشت عمومی که تصمیم گرفت در اعتراض به خشونت پلیس است که ارزش خطر سرایت هستند و نه لزوما همان کارشناسان اکنون هشدار در برابر تجمع در تولسا. رئیس pandemic مشاور دکتر Anthony Fauci روز سه شنبه گفت او “البته” نمی خواهد شرکت در این تجمع به دلیل خطر اما Fauci نیز “بسیار نگران” در مورد پلیس تظاهرات که او به نام “راه اندازی کامل برای گسترش ویروس.”

هنگامی که ما فکر می کنم از “کارشناسان بهداشت عمومی” به عنوان تنها نهاد که بی شرمانه تناقض خود ما نیست فکر درستی است. برخی از کارشناسان بهداشت عمومی آیا فلیپ فلاپ, دادن unadmitted اولویت خود را به عقاید سیاسی خود را بیش از تخصص حرفه ای. دیگران نیست. برخی از تغییر ذهن خود را در مورد ماهیت خطر بین ماه های ژانویه و ژوئن به عنوان اطلاعات بهتر در دسترس قرار گرفت و خود را به روز مشاوره درآمده است. دیگران به مشاوره های مختلف به دلیل شرایط تغییر: تست و بیمارستان ظرفیت گسترش; ماسک استفاده افزایش یافته و ویروس به خوبی ممکن است فصلی, ساخت, هوای آزاد, مجمع در آب و هوای گرم بسیار کم خطر است.

صرف نظر از چنین مدارک ادراک بی باک برگشت گسترده است و آن را بی اساس. بهداشت عمومی پیام در مجموع قابل توجهی تغییر و بخشی از این تغییر سیاست است. انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع از آن جمع خواهد بود که تایید نهایی برای کسانی که در حال حاضر تمایل به شک و بهداشت عمومی تخصص. همه گیر پاسخ این نویسنده نتیجه گیری چیزی بود اما فعالیت سیاسی.

متاسفانه که کل پیام تغییر را نمی توان باز گرداند. ذهن ساخته شده است. ماسک ها در آغوش. و هر چند که امیدوارم نه رسیدن به وضعیت وخیم ما در شهر نیویورک یک بیماری همه گیر تجدید حیات به نظر می رسد جریان در برخی از کشورها از جمله برخی با زودتر دوباره دهانه و laxer دستورالعمل های جاری. در ضمن فقط گذشته سه علامت هفته پس از پلیس تظاهرات شروع شد و ما هنوز به لب های در شهرستانها با بزرگترین تظاهرات. اما هوستون به نظر می رسد مانند یک استثنا ممکن است که روند; لس آنجلس بیش از حد افزایش موارد و دیگر اعتراض را برانگیخت خوشه هنوز هم می تواند در آینده به خصوص اگر جوان بدون علامت معترضان در حال آلوده کردن خطر بالاتر خانواده و دوستان است.

من گمان می کنم بهترین گزینه در حال حاضر است یک کاهش آسیب رویکرد بهداشت عمومی مفهوم اغلب در بر داشت در زمینه اعتیاد به مواد مخدر. کاهش آسیب واقع گرا مدل رابطه با کاهش عواقب منفی هنگامی که انتخاب را نمی توان به طور کامل جلوگیری کرد. سوزن ارز برنامه ممکن است به آشنا ترین مثال است.

برای COVID-19 ما گذشته نقطه از “پرهیز” به گسترش استفاده از مواد مخدر قیاس. شده است وجود دارد بحث نورد مستندات به عنوان عفونت سنبله و رها کردن اما من در تلاش برای تصور گسترده انطباق با یکی دیگر از مستند پس از یک تابستان بزرگ شد. حتی غیر تردید عمیقا خسته از انزوا و COVID-19 منتقدان را انجام آنچه آنها می خواهند. مقامات باید تشخیص است که احتمالا هیچ راهی برای تغییر آن بدون اجرای اقدامات به مراتب بیشتر و سخت گیرانه و قانونی سوال از ما دیده می شود در حال حاضر. مستند است که عملکرد انجام می شود. هیچ کس در حال رفتن به توقف استفاده از.

پس چه معادل ارائه تمیز کردن سوزن در مبارزه با COVID-19? به عنوان اقتصاددان امیلی اوستر توضیح داده شده در اقیانوس اطلس قبل از اعتراضات آغاز شد به این معنی کمک به مردم درک “بعدی-بهترین جایگزین” برای بهداشت عمومی ایده آل “communicat[ing] طیف وسیعی از خطرات و [زبان] از نظر احتمالات و نه در فایل های باینری.”

کاهش آسیب برای COVID-19 یعنی اگر مردم نمی خواهد به ماندن در خانه آن را آسان تر برای آنها را به گرفتن آزمایش به عنوان اغلب به عنوان مورد نیاز است. اگر جوامع مذهبی مصمم به ملاقات در فرد به آنها اجازه انجام آن را در پناهگاه به جای آنها را وادار به پنهان کردن خود را جمع آوری و در مراتب کوچکتر و ریسک خانه های خصوصی. اگر انتخاب بین باز کردن استخر های عمومی و داشتن بچه ها از چند خانوار جمعیت در اطراف تلویزیون تمام تابستان باز است. و عمل صداقت بود که بیش از حد نادیده گرفته شده در این گفتگو در مورد پلیس تظاهرات: تشخیص وجود دارد که می تواند رقابت کالا و انجام بهترین ما در واقع می تواند بهتر از انجام هیچ چیز در تمام.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>