ایران می تواند اصلاح یک خانه صندلی سمت چپ باز با یک عکس برهنه رسوایی

کالیفرنیا 25 منطقه است و نه فاقد آن برای درام.

ساخته شده از حومه که در اطراف لبه شمالی از لس آنجلس این دیرین جمهوری خواه منطقه است که کتی هیل بدبختانه در بالا مشخصات 2018 مسابقه. در سال گذشته 32 ساله صعودی دموکرات استعفا داد و پس از یک محافظه کار, اخبار سایت, انتشار عکس های برهنه از او و میان کنگره اخلاق شد. در میان بیش از 10 نامزد رقابت برای گرفتن صندلی خود در حال خواه او جای کسی را گرفتن; سابق نیروی دریایی اعتصاب خلبان جنگنده; استقرار-حمایت دولت assemblywoman; لیبرال نشان می دهد بحث میزبان با سابقه ساخت-رنگ نظرات و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین aide که التماس گناه به دروغ گفتن به FBI خدمت کرده است و 12 سال در زندان.

“این نامزد زمینه بیشتر ارزش خود را نشان می دهد می گوید:” تاد Kousser, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ، اما این فقط محلی دلیل است که نژاد یکی به تماشا: ویژه انتخابات رای نزدیک در مارس 3, انتخاب شده توسط رای دهندگان در این منطقه کالیفرنیا می تواند در خدمت به عنوان یک bellwether به صورت گسترده تر سرنوشت جمهوری خواهان در دولت و در سراسر کشور.

داستان از جمهوری خواهان در کالیفرنیا شده است یکی از افول است. آنها را نگه دارید هیچ ایالتی دفاتر و به عنوان 2018 آنها شد سوم محبوب ترین حزب پس از حزب دموکرات و “هیچ حزب اولویت است.” آخرین چرخه بود به خصوص با هفت خانه ولسوالی همه اینکه حرف از قرمز به آبی تشکر در بخشی به مغلوب ساختن پیشی جستن عدم محبوبیت در دولت است. و تپه استعفای ارائه هستهای با شانس برنده شدن یکی از آن صندلی های عقب بدون نیاز به بهترین یک وقت رو توسط یک دانشجوی سال دوم خروش.

ثبت نام دموکرات تعداد زیادتر تفوق یافتن جمهوری خواهان توسط یک گروه کوچک اما افزایش حاشیه در منطقه, منطقه ای یک بار شناخته شده و قابل اعتماد رای دهندگان محافظه کار که مشغول به کار در ارتش و صنایع هوا و فضا. حتی به لاتین و آسیایی-آمریکایی رای دهندگان باید نقل مکان کرد و در حال فرار از لس آنجلس’ قیمت های بالا و سوق دادن مردم به سمت چپ قرمز نواحی باقی می ماند. و یکی از نامزدهای پیشرو در مسابقه پیشین نوشته. استیو نایت است که به اندازه کافی شناخته شده است که جمهوری خواه است چیزی شبیه یک وظیفه مزیت است. اگر ایران نمی تواند پیروزی در اینجا تحت این شرایط Kousser می گوید می تواند هرالد “دوره جدیدی از بی ربطی” در گلدن استیت.

25 همچنین می تواند به عنوان یک شاخص از حزب جمهوری خواه شانس برای گرفتن خانه در این سال یک شاهکار است که نیاز به انتخاب کنید تا حداقل 18 کرسی است. “این نوع از منطقه آنها نیاز به قادر را به نفع خود می گوید:” اریک Schickler, co-مدیر موسسه دولتی مطالعات در دانشگاه برکلی است. آن است که این حزب به تازگی برگزار شد. آن بنفش است. آن را به یک محل که در آن پیام در مورد کار سخت و ارزشهای خانوادگی طنین انداز. زمانی که هیل استعفا داد, آشپز, سیاسی, گزارش recategorized آن سال 2020 پیش بینی برای منطقه از “احتمال دموکرات” به کمتر قطعی “لاغر است.”

یک استراتژیست جمهوری خواه که در این مسابقه بود که مجاز به صحبت در رکورد می گوید: نتیجه نخواهد بود و اخباری اما اذعان دارد که حزب باید به طور جدی رقابت در مکان هایی مانند این است که اگر به امید داشتن یک رهبر اکثریت جمهوریخواه در آینده نزدیک. “این یک صندلی آنها را از دست داده و حومه صندلی. شما نمی توانید برنده شوید بازگشت به خانه بدون حومه صندلی, راست?” آنها می گویند. “این به آن معنا نیست آن را باید در کالیفرنیا است.” جمهوری خواه و رهبری پیشنهاد کرده است که یک مسیر بازگشت به قدرت او تکیه بر پیروزی چهار یا پنج کرسی در دولت است.

شوالیه stiffest رقابت دموکرات کریستی اسمیت یک دولت assemblywoman از منطقه است که یک نام شناخته شده و تایید شده توسط power-کارگزاران اعم از دولتی گاوین Newsom به نانسی پلوسی. سابق L. A. افسر پلیس نیز به چالش کشیده شده توسط محافظه کار مایک گارسیا سابق نیروی دریایی خلبان و یک نسل اول آمریکا که پدرش مهاجرت از مکزیک است. در حالی که گارسیا است که تمرکز خود را در زمینه نظامی و سیاسی-تازه وارد وضعيت امید برنده شدن بیش از یک طیف وسیعی از رای دهندگان اسمیت که سابقه در آموزش و پرورش است که با تمرکز بر بهداشت عمومی و مسائل ایمنی مانند آتش سوزی.

همچنین برای ماهیگیری نادر باز کردن صندلی در L. A. منطقه است Cenk Uygur — مترقی شخصیت پشت آنلاین اخبار شبکه جوان ترک که برنی ساندرز به طور خلاصه تایید شده — و جورج پاپادوپاولوس سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار است, است که به ترویج کتاب و پادکست. نه زندگی در این منطقه است.

توجه متمرکز در این مسابقه می گوید: UC سن دیگو Kousser به نظر می رسد به بیرون آورده و هر دو نامزد قوی و “نامزدها که این را به عنوان یک فرصت برای دریافت پیام خود را و یا نام خود را.”

ویژه داستان
چه چیزی در یک نام است ؟ چرا که رسمی نام جدید کروناویروس بیماری مهم
سازمان جهانی بهداشت و کارشناسان بهداشت عمومی موافق COVID-19 بهترین نام برای این بیماری

این frontrunners’ مبارزات نمایش برخی از نمونه هایی از آنچه اعتدال به نظر می رسد مانند در کالیفرنیا سیاست های این روز است. اسمیت نیست خواستار مدیکر برای همه (هر چند Uygur است). گارسیا “به طور کلی حمایت” حزب خود را رهبر به غیر از مواردی مانند تهمت کلاه در دولت های محلی و مالیات کسر جزئیات از طرح مالیاتی که به خصوص صدمه دیده کالیفرنیا.

شوالیه در ضمن قرار دادن خود در خدمت سابقه جبهه و مرکز و انتقاد گارسیا برای عدم حمایت بیشتری از رئیس جمهور با وجود این واقعیت است که این منطقه رفت و برای کلینتون در سال 2016 با اختلاف نزدیک به هفت امتیاز.

“از آنجا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک کشیدن بر روی بلیط حزب جمهوری خواه در سال 2018 آن فقط خرد در مکان های غیر منتظره از جمله این منطقه می گوید:” Kousser. “در سال 2020 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام خواهد شد در انتخابات و رفتن به خارج کردن تعداد زیادی از مخالفان خود را در یک دولت مانند کالیفرنیا.”

دیو جاکوبسن دموکراتیک استراتژیست کار با اسمیت راحت پیش بینی است که هفت منطقه دموکرات بدبختانه آخرین چرخه باقی خواهد ماند آبی و اشاره می کند که این حزب پس از رفتن حتی رنگ قرمز مناطق در کالیفرنیا این سال است. “رئیس جمهور تجاری بسیار سمی” جاکوبسن می گوید: “که از آن باز می شود تا واقعی آسیب پذیری به هر جمهوری خواه است.”

وجود دارد برخی از اداری جزئیات است که می تواند درهم و برهم کردن مسابقه کریستال-توپ بالقوه است. Newsom مجموعه ای ویژه انتخابات برای خدمت مانده از تپه به مدت 3 مارس همان روز از دولت, ریاست جمهوری ابتدایی و اولیه به صورت منظم 2020 خانه انتخابات. بنابراین نامزدها مانند شوالیه و اسمیت خواهد شد در حال اجرا در دو مسابقه در همان انتخابات: یکی برای خدمت کردن مانده از هیل مدت و یکی برای خدمت به آینده. اگر هیچ نامزد برنده اکثریت در ویژه انتخابات, رای, وجود خواهد داشت یک رواناب در ماه مه.

اگر دموکرات ها را در ادامه راهپیمایی خود را به سمت تسلط در این منطقه و دیگران Schickler اشاره می کند که این می تواند هزینه های لیبرال ساکنان کشور و همچنین ایران. متحده با حال میشن هیئت — مانند کالیفرنیا و نیویورک و بسیاری از جدید انگلستان — برگزاری بسیاری از نوسان هنگامی که وجود دارد یک دولت دموکراتیک در واشنگتن اما زمانی که خواهان حکومت او می گوید: “آنها می توانند با اتخاذ سیاست بدون یک کل بسیاری از نگرانی در مورد چگونه آن تحمیل هزینه های رای دهندگان در برخی از این کشورها.” فقط از ساکنان که شوکه شده بودند با اظهارنامه مالیاتی خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن قانون جدید به اجرا رفت.

“هنگامی که کالیفرنیا بود متعادل تر و سپس هر کس که در قدرت بود کالیفرنیا مهمی خواهد بود که یک بازیکن” Schickler می گوید. “در حال حاضر زمانی که جمهوری خواهان در قدرت هستند این نوع حاشیه ای.”

نوشتن به کتی Steinmetz در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>