این طیف شکست مغلوب ساختن پیشی جستن انقلاب

به یاد داشته باشید زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی بود تا نوید یک تغییر بزرگ در ایران? رفته اند روز از یک حزب متمرکز در یک برنامه مورد علاقه کسب و کار و ثروتمند اهدا کنندگان. به جای تهمت بود و مردمی که آن را یک “حزب کارگران,” با تمرکز بر مبارزات متوسط آمریکایی ها که می خواهم تحقیر شده میبیند در دهه های اخیر با سیاست های اقتصادی و اولویت های هر دو طرف. در سیاست خارجی او را “امریکا برای اولین بار” که به معنای پایان دادن به جنگ های بی پایان در سراسر جهان و بازآموزی اقدامات ما برای پیشبرد منافع آمریکا به دقت تفسیر.

نزدیک به سه و نیم سال به تهمت و عصر آن را ممکن است برای گرفتن سهام از انقلاب پوپولیستی تهمت وعده داده شده به رهبری, و این واقعیت است که از آن شده است یک طیف کامل شکست. 45 رئیس جمهور شده است مهاجرت تندرو و او شروع به یک سری از جنگ تجارت است که باید انجام کمی فراتر از افزایش قیمت کالاهای وارداتی است. اما فراتر از آن چه داریم ؟ آشکار فساد و تضاد منافع قوم و بی ثباتی بی کفایتی و عدم صلاحیت به صحبت می کنند و عمل می کنند به عنوان رئیس دولت — همراه با شدیدتر و احمقتر نسخه از همان سیاست های هر جمهوری منتخب در سال 2016 را دنبال کرد.

در حال حاضر من به شما عطا کند که در این شرایط سخت قضاوت برای همه صدق نمی کند در سمت راست. هر دو حزب در کنگره در پاسخ به اقتصادی ویرانی های ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس با عبور از مراقبت در عمل بزرگترین کمک های اقتصادی بسته در تاریخ (هر چند برخی از سناتور جمهوریخواه اصرار از جمله مفاد طراحی شده برای منصرف کردن کارگران از عمد گذاشته شدن به طوری که آنها می تواند جمع آوری سخاوتمندانه مزایای بیکاری به جای کار). وقتی که می آید به هل دادن ایران در یک پوپولیست های بیشتر جهت میسوری ایالت جاش هالی را دوست دارد به ارائه سخنرانی و برگزاری جلسات که با طنین اقتصادی پوپولیستی تم (در حالی که وفاداری رای گیری بیش از سه چهارم از زمان برای رئیس جمهور ضد پوپولیستی دستور کار). فلوریدا ایالت مارکو روبیو می کند بسیار به همان. و وجود دارد بدون شک بسیاری از تخمیر در حال وقوع در میان محافظه کار نویسندگان و سیاست روشنفکران با تازگی راه اندازی آمریکا, قطب نما سایت و مخزن فکر می کنم این آخرین مطلب در شلوغ میشه.

این امکان وجود دارد که همه از این گفتگو و بحث عملکرد می تواند تغییر در این حزب اولویت های پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ صحنه است. اما در حال حاضر مردمی اصلاحات از حزب جمهوری خواه است مرده در آب.

در نظر گرفتن آنچه که ما دیده ایم در سیاست های اقتصادی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت: یک شرکت بزرگ کاهش مالیات; تلاش های سراسر مجریه به روده مقررات کسب و کار; با فشار به عقب قانون مراقبت مقرون به صرفه است که هرگز متوقف شد و حتی در صورت یک بیماری همه گیر و بیکاری توده که تهدید به ترک میلیون ها بیمه; و خصومت به مواد غذایی و عدم در نظر گرفتن گسترش این برنامه با وجود شدیدترین رکود اقتصادی پس از دهه 1930 ، این یک “حزب کارگران”? تنها اگر شما فکر می کنم نفع کارگران از دولت انجام همه چیز ممکن است برای به حداکثر رساندن سود برای کسب و کار در حالی که هیچ کاری برای هدایت تصمیم گیری کسب و کار — و همچنین است که دولت باید به بیرون رفتن از راه خود را به اطمینان حاصل شود که خالص ایمنی را تشویق نمی کند کسانی که کارگران را تبدیل به انگلی layabouts آنها می خواهم در غیر این صورت بود مستعد می شود.

بسیار برای پوپولیسم.

در سیاست خارجی در مقابل چیزهایی که ممکن است حتی بدتر. مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده برای پایان دادن به نا جنگ آغاز شد که پس از حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11 و به ایجاد یک تغییر اساسی در ارتباط ما با جهان است. ایده این بود که بر خلاف نو محافظه کاران و لیبرال انترناسیونالیست که اغلب به نفع مداخله نظامی در سراسر جهان مغلوب ساختن پیشی جستن را “امریکا برای اولین بار,” که در آن او به نظر می رسد به معنی قرار دادن منافع آمریکا در مرکز سیاستگذاری. این امر علامت تغییر از دولت از هر دو طرف در نظر گرفتن نشانه خود را از قرار اخلاقی و جغرافیای سیاسی ضرورت به استفاده نظامی آمریکا ممکن است به سرنگونی دیکتاتورها و “گسترش دموکراسی” — اهدافی که تا به حال غالبا به پایان رسید تا گسترش هرج و مرج به جای گرفتن سربازان آمریکایی گرفتار در غیر قطعی درگیری از شمال آفریقا تا جنوب آسیا بیش از دو دهه گذشته.

و آنچه را که ما در واقع بدست آمده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سیاست خارجی? هیچ چیز است که می تواند امکان پذیر بود به عنوان خوب. به عنوان در داخلی, سمت جدید سیاست خارجی فکر می کنم تانک گسترش بحث در داخل کمربندی. اما سیاستگذاری خود شده است بی ربط و بی اثر ظروف سرباز یا مسافر.

این رئیس جمهور را دوست دارد به بحث در مورد پایان دادن به جنگ اما نیروهای ما در افغانستان باقی می ماند. و سوریه است. و عراق است. مغلوب ساختن پیشی جستن gambit برای رسیدن به یک معامله با کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد است و هیچ چیز به همراه داشت. مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای حزب او خواهم به صحبت در مورد سخت چین اما به نظر می رسد عمدتا با انگیزه های سیاسی داخلی ملاحظات از جمله نیاز به یک coronavirus قربانی. دیپلماسی در سراسر جهان است که به سختی کاربردی به دلیل تهمت دو فجيع وزرای امور خارجه (برای اولین بار رکس Tillerson و در حال حاضر مایک Pompeo) را گود کردن دیپلماتیک — و از آنجا که تهمت خود را به طور منظم و شوخی با دین توهین متحدان در حالی که ستایش دیکتاتورها در ازای هیچ چیز در همه.

شاید بیشتر bizarrely از همه تهمت و دولت رفته است از آن راه به چین ایالات متحده بیشتر یک جای قوای شهوت و غضب از همیشه قبل از با اسرائیل و عربستان سعودی است. این شروع با رئیس جمهور در حال گسترش دخالت آمریکا در این جنگ عربستان در یمن و تصمیم خود را برای عقب نشینی ایران و اعمال دور تازه تحریم ها بر تهران. دومی به طور خاص انجام شده است کمتر از چیزی با روابط دو جانبه بین ایالات متحده و ایران در چیزی نزدیک به یک زمان کم است. چگونه هر یک از این لرزشی و رانش پیشرفت منافع آمریکا حدس و گمان است.

بسیار برای امریکا ،

البته هیچ تضمینی وجود ندارد که برنده خواهد شد را به شکست در نوامبر است. قطبش و منفی تعصب می توانید انجام یک مقدار زیادی. اما اگر ما تا به حال یک مطلب کاربردی سیستم سیاسی است که در آن امتیازهای در نظر گرفته شد صادقانه با سوابق خود مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست خواهد داد در یک تاریخی لغزش. در علاوه بر این به ریاست بیش از یک بیماری همه گیر است که به نظر می رسد به احتمال زیاد به ترک بیش از 100 ، 000 آمریکایی کشته و یک رکود اقتصادی شدید به اندازه کافی برای ارسال بیکاری به ارتفاعات دیده نمی شود پس از رکود بزرگ مغلوب ساختن پیشی جستن خود را فروخته است حزب لایحه کالا.

که حزب جمهوری خواه رای دهندگان به نظر می رسد به مراقبت نمی شود آن را کمتر درست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>