اولین دور از Coronavirus امداد را شامل نمی شود مراقبان اولیه. این قانونگذاران می خواهید به تغییر است که

یکخانه دموکرات کار به سادگی بعدی خود را coronavirus امداد بسته دو عضو در حال کار برای اطمینان از خانه مراقبت های بهداشتی کارگران در حال دریافت حمایت آنها نیاز به عنوان آنها همچنان به مراقبت از بیماران در طول بیماری همه گیر.

مظنونان حمله به دانشگاه Joaquin کاسترو و دب Haaland با ارسال نامه ای به مجلس نانسی پلوسی و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی در پنجشنبه اصرار رهبران هر دو به صراحت تعریف خانه بهداشت مشاوران و مراقبان کودک به عنوان ضروری کارگران در آینده کمک بیل و برای اطمینان از این کارکنان با ارائه رایگان تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و دستکش خطر و مقرون به صرفه برنامه های مراقبت های بهداشتی است که شامل تست و ارائه خدمات بهداشت روان.

“این بسیار حیاتی است که ما سرمایه گذاری در خانه و جامعه مراقبت مبتنی بر زیرساخت ها و مراقبان باید منافع و منابع مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19,” Haaland و کاسترو نوشت: به Pelosi و مک کارتی در این نامه که برای اولین بار گزارش شده است. “سه COVID-19 امداد صورتحساب تا حد زیادی نادیده گرفته شده نیازهای مراقبان و کسانی که نیاز به مراقبت ممکن است بهترین خدمت در خانه های خود.”

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

فرمانداران برخی ایالات مانند کالیفرنیا در حال حاضر تعریف شده صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی کارگران به عنوان اساسی کارگران است. اما در سطح فدرال تعریف تاسیس تحت مراقبت عمل می کنند که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا مارس 27th است که هنوز هم نسبتا مبهم است. به منظور اطمینان از این کارگران دریافت مقررات Haaland و کاسترو در تماس رهبران کنگره به “اتخاذ گسترده تعریف که ضروری کارگر” است که شامل خانه بهداشت دستیاران و کارکنان مهد کودک.

با تعریف این کارگران را ضروری کاسترو توضیح داد که آن را به طور خودکار ارائه آنها را واجد شرایط به صورت بالقوه منافع دولت در دور بعدی شد.

“هنگامی که ما در نظر گرفتن چیزهایی مانند خطر پرداخت برای کارگران ضروری است که من باور دارم که ما را برای زمانی که از نظر ما مسائل مانند خانواده ترک و گسترش ترک های پزشکی, کسانی که ضروری کارگران به اعتقاد من بیشترین سود را,” کاسترو در مصاحبه ای گفت:. “این خانه بهداشت کارگران و مراقبان شده اند ضروری برای یک زمان طولانی. اما آنها حتی مهم تر در این بیماری همه گیر.”

حتی در کشورهای که در آن این کارگران ضروری طرفداران می گویند که آنها در حال دریافت بودجه دولت فدرال اختصاص داده شده است برای آنها. مراقبت عمل اختصاص 100 میلیارد دلار مالیات دهندگان بودجه به صورت گسترده تر در صنعت بهداشت و درمان برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. این بود که به دنبال موقت قانون بودجه که شامل اضافی $75 میلیارد دلار رسید که نسبت ناروا به قانون امضا مارس 24. اما خانه صنعت مراقبت های بهداشتی است و در عین حال برای دریافت هر چیزی از این وجوه می گوید ویلیام Dombi رئيس جمهور از انجمن ملی برای مراقبت از خانه و خانقاه.

“با در نظر گرفتن اقدام کنگره می گویند:” ما فکر می کنم این پول باید که راه را به نظر می رسد آنچه لازم است در این نقطه می گوید:” Dombi. “در حالی که ما به وضوح در حال حرکت در سرعت شدید در این بیماری همه گیر… چیزی تا کنون اتفاق افتاده است که نشان می دهد که این کارگران را به حال احترام آنها واقعا شایستگی این را دارند.”

در نامه خود به مک کارتی و پلوسی کاسترو و Haaland پیشنهاد می کنیم که برای حمایت از این کارگران فراتر از دریافت بودجه در حال حاضر اختصاص داده شده و گسترش فدرال زیرساخت برای کمک به آنها آب و همه گیر را طوفان. در علاوه بر این به دفاع از مفاد دموکرات اند و شعار مانند گسترش پرداخت های پزشکی ترک و مقرون به صرفه مراقبت از کودکان به آنها پیشنهاد کمک های مالی به سازمان های جامعه به طوری که آنها می توانید به استخدام کارگران بیشتر و بودجه برای انتقال برنامه ها برای سالمندان و معلولان به ترک نهادی تنظیمات.

“ناخالص نابرابری و تکه تکه طبیعت اجتماعی ما امنیت شبکه و سیستم مراقبت های بهداشتی است starker از همیشه و جایی است که در آن بیشتر خودنمایی میکند و نسبت به عدم حمایت از ملت ما مراقبان” آنها نوشت.

اجرای مراقبت های عمل نشده است و بدون برجستگی در جاده ها است. چک حفاظت از برنامه که طراحی شده است برای ارائه کسب و کار کوچک به طور بالقوه با بخشایش وام به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد از پول را در عرض دو هفته و خشم گرفت پس از آن آشکار شد که برخی از وجوه رفت به رستوران بزرگ زنجیره ای مانند زاینده رود و رستوران استیک روت کریس. و در حالی که این لایحه گسترش بیکاری میلیون ها نفر از آمریکایی ها تا به حال مشکل گرفتن از طریق به ادارات دولتی برای دسترسی به مزایای.

در بخشی به کاهش بیشتر مشکلاتی که کارگران به دنبال دسترسی به یک شبکه امن است که مسلما unequipped برای افزایش Haaland و کاسترو همچنین پیشنهاد شده در نامه خود به مک کارتی و پلوسی که دولت در ایجاد یک وب پورتال و نرم افزار برای همه کارگران ضروری برای دسترسی و دانلود منابع لازم و تعیین واجد شرایط بودن خود را برای برنامه های خاص و تست. وب سایت خواهد بود بخشی از ابتکار گسترده تر برای کمک به کارگران فدرال.

پیشنهادات خود را حتی اگر با حمایت یک گروه بزرگی از دموکرات ها هنوز هم به دور از تبدیل شدن به قانون در یک جمهوری خواه به رهبری سنا. در حالی که نامه چهل و هفت شرکت حامیان مالی همه دموکرات ها حتی اگر به گفته یک مقام ارشد کاسترو aide آن منتشر شد که در میان هر دو طرف است. دموکرات ها تحت فشار قرار دادند برای گسترش مرخصی خانواده مقررات در دوم coronavirus بسته امداد که قبل از مراقبت در عمل تنها به دیدن آنها محروم را برای اطمینان از آن گذشت. “وجود تلاش [برای کمک به این گروه] اما آن را به وضوح در یک طرف راهرو — دموکرات ها می گوید:” معاملات ملکی.

هر دو طرف نیاز به گروه با هم برای هر یک از این ایده ها در واقع به تحقق. کاسترو برای یک, همچنان امیدوار این اتفاق خواهد افتاد. “من نمی بینیم و این به عنوان یک مسئله حزبی. این افراد در هر کنگره منطقه ای از کشور,” او می گوید. “ما باید قادر به گرفتن پشت سر آنها در هر دو حزب در راه است.”

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر