FDA آمریکا و COVID-19 آزمایش پادتن قوانین انجام بیش از آسیب خوب 60 دقیقه می یابد

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است که به دنبال به جلو برای نشان دادن مغز خود را. بایدن سابقه سوال از خبرنگارا

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است که به دنبال به جلو برای نشان دادن مغز خود را.

بایدن سابقه سوال از خبرنگاران پس از یک سخنرانی در روز سه شنبه یکی از آنها گفت: بایدن که "برخی بر این باورند که شما موضوع را به برخی از درجه ای از زوال شناختی." خبرنگار پرسید: "آیا شما تست شده برای برخی از درجه ای از زوال شناختی?" این presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور پاسخ داد که او "به طور مداوم تست شده است."

"نگاه همه شما رو به انجام است که من با" بایدن تأکید کرد. "و من به سختی می تواند صبر کنید برای مقایسه من شناختی توانایی شناختی توانایی مرد من در حال اجرا در برابر."

احتمالا بایدن به 2020 بحث ریاست جمهوری را در ذهن به عنوان محل برگزاری به این مقایسه و او گفت که او را متعهد به شرکت در سه نفر از آنها را به عنوان برنامه ریزی شده. "من به دنبال به جلو به آن است."

رئیس جمهور تهمت انتخاباتی متهم کرده است بایدن به عنوان یک تبلیغ می گوید: نداشتن "روان شکیبایی مورد نیاز برای رهبری این کشور است." در طول دموکراتیک اولیه وقتی پرسید که چه او می خواهد در صورتی مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و پس از او برای سن و سال او و "وضعیت روانی" در یک مناظره بایدن پاسخ داد که او می خواهد او را به چالش به یک فشار تا مسابقه.

"من می خواهم بگویم, 'c'mon دونالد مرد بیا می شود." "چگونه بسیاری از فشار یو پی اس شما می خواهید برای انجام در اینجا pal?' منظورم به شوخی. C'mon اجرا با من است." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن