جعلی آتش بحران

یک هفته دیگر یکی دیگر از بحران است. من در مورد شما نمی دانم, اما بین استیضاح و مستند و رکود اقتصادی در سراسر کشور و تظاهرات و موج جرم و جنایت خشونت آمیز اعتیاد به الکل, خودکشی و کودک آزاری, من مطمئن هستم که اگر ما آماده رسیدگی به این چشم انداز وحشتناک از کودکان در حال بازی با روم شمع.

با توجه به شهرستان آمار شکایات در مورد آتش بازی هستند تا 700 درصد در این سال در شیکاگو است. نیویورک نیز دیده می شود تقریبا twelvefold افزایش تعداد آتش بازی مربوط به تماس. خدا رو شکر ساکنان دومی شهر باید چنین بی باک شهردار در, بیل د Blasio که به تازگی اعلام کرد که ایجاد یک نیروی کار به معنای به آدرس جدید اتش بازی crime wave (به عنوان مخالف به افزایش قتل و آزار و منازل به قصد سرقت). “وجود دارد مقدار زیادی به انجام,” او گفت: “و ما باید آن را انجام دهد به سرعت.”

راست. به غیر از این (به من خوش آمدید) خبری که آمریکا اتش کنندگان با داشتن یک سال بزرگ برای فروش, من مطمئن هستم که واقعا چه باید گفت در اینجا. یک خبرنگار CNN به تازگی opined: “چرا آتش بازی می رویم که اغلب حدس و گمان است.” در آن است ، به نظر می رسد خیلی ساده به من که پس از گذراندن یک چهارم از یک سال خارج از مدرسه و (دلیلی) قفل شده در داخل خانه بچه ها اجازه خاموش بخار هر دو ظاهرا و به معنای واقعی کلمه با بطری موشک و بمب های دود زمین ریسندگی poppers snappers sparklers مارها و خوبی می داند چه چیز دیگری.

تنها یک سیاه سرزنش می شی به این نوع از چیزی. نه مثل ما شهرهای بزرگ بودند آرام مکان برای شروع با. به همین دلیل است که من آن را گیج کننده است که آتش بازی به طور ناگهانی تبدیل شدن به جسم نه تنها از شکایت اما از تئوری های توطئه است. این امر به ویژه پس از آنچه این کشور را از طریق رفته در ماه پس از قتل جورج فلوید.

من معتقدم افرادی که به ما گفته اند از یک روز که آنها می خواستند تهمت به ارسال در مخازن یا هر چیز دیگری و در حال حاضر با اضافه کردن آتش به لیست خود را از نارضایتی. من همچنین می توانید درک آنارشیست ها’ اجازه ‘er rip موقعیت وقتی که می آید به همه چیز از مجسمه ها به تمامیت ارضی جمهوری آمریکا به بمب های گیلاس در پارک. آن است که بیدار ضد سرگرم کننده انواع من مشکل درک افرادی که حداقل تلویحا دفاع از تظاهرات خشونت آمیز و تخریب بناهای تاریخی که به طور ناگهانی یک مشکل با کمی سر و صدا پس از تاریک.

چگونه می تواند هر کسی به طور جدی حفظ کند که ده ها میلیون دلار خسارت به اموال بود و کمتر نگرانی جدی از چند کودکان و نوجوانان داشتن سرگرم کننده با صدای بلند بیرون ؟ وجود دارد به سادگی هیچ راهی برای آشتی دادن این نمایش. اگر شما فکر می کنم ما نیاز به دولت های محلی وظیفه نیروهای خود را برای “سرکوب” در آتش شما را درک نمی کنند مشکل با مدرن پلیس و یا به اصطلاح “پنجره شکسته” نظریه که زیربنای بسیاری از آن. نه شما باید اقتدار اخلاقی برای اظهار نظر کردن در مورد جدی بودن جرائم علیه اموال است. شما در حال حاضر گفت: ما پاسخ خود را در حیاط خلوت.

این ما به ارمغان می آورد به دیگر مشکل اخیر آتش عذاب: اختلاف در نحوه پاسخ مردم آن بر اساس نژاد. زمانی که من صحبت در مورد دوران کودکی من در روستایی میشیگان پاسخ به داستان در مورد هشت ساله صرف چهارم جولای در تلاش برای تقلید از بیل موری در Caddyshack با قرار دادن بمب های دود در داخل آنچه که ما تصور بودند, لاک پشت نقب زن سوراخ به طور کلی شامل خنده. کسانی که روزهای خوب یکی می شنود و زمانی که بچه ها می تواند کودکان و نوجوانان و ما نیست بنابراین به لحاظ سیاسی درست و ایمنی وسواس و [خود را وارد anti-بیدار عبارت از انتخاب اینجا].

همه از این است که بدون شک درست است. اما برای برخی از دلایل زمانی که نوجوانان سیاه کنید تا دقیقا همان چیزی را پاسخ نمی wistfulness اما ترس و تحقیر. کلماتی مانند “منطقه جنگی” و “قاتل” هستند bandied در مورد. این پوچ است. آن را نیز کاملا در همراهی با چه غیر سفید کودکان به احساس زمانی که آنها هر چیزی را از اجرای یک مسیر کاغذ برای خرید بستنی در گوشه ای از فروشگاه.

اگر ما آموخته اند که هر چیزی را از ماه گذشته است این واقعیت است که قابل قبول نیست.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>