اخلاق پوشیدن (یا نیست) ماسک صورت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

یکmericans باید همیشه انجام می شود فداکارانه هست. این کشور پهناور سرزمین و مرز تاریخچه طولانی ساخته شده فرهنگ آمریکایی که به شدت جایزه آزادی های شخصی—اغلب در هزینه های عمومی خوب است. وارد coronavirus را وارد کنید, ماسک صورت و همه از آن تشدید می شود.

چه ما نمی دانیم که در مورد ماسک های صورت است که در برخی از راه به عنوان بزرگ به عنوان آنچه که ما نمی دانیم. به درستی نصب شده N95 ماسک می تواند بسیار موثر در حفاظت از پوشنده لباس از آلوده شدن توسط دیگران و همچنین حفاظت از دیگران از آلوده شدن توسط پوشنده لباس است. اما ساده فولاد ماسک یا ماسک های خانگی? تحقیقات علمی به تاریخ نشان می دهد که انجام یک کار خیلی بهتر از حفاظت از مردم دیگر از شما نسبت به محافظت از شما را از سایر افراد است. در زمینه یک بیماری همه گیر توقف عفونت در هر دو جهت می تواند به همان اندازه مهم در پیشگیری از یک بیماری مسری از گسترش و رسمی سیاست ایالات متحده ممکن است به منعکس کننده که.

در آوریل 3, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در حال حاضر می تواند توصیه به استفاده از پارچه ماسک—از جمله انجام آن را به خودتان مهربان—برای جلوگیری از افراد بدون علامت از گسترش ویروس. آیا این اندازه گیری خواهد شد به طور گسترده ای به تصویب رسید نامشخص است حداقل در بخشی به دلیل چگونه ماسک-پوشیدن درک شده است در ایالات متحده آمریکا “ما در نگاه مردم با پوشیدن یک ماسک به عنوان اگر آنها بیمار هستید و ما تمایل به لکه دار کردن آنها می گوید:” جسیکا برگ dean مورد غربی رزرو دانشگاه دانشکده حقوق و استاد اخلاق زیستی و بهداشت عمومی. “در فرهنگ های شرقی مردم ماسک در طول فصل آنفولانزا برای محافظت از دیگران و سپس آنها به اینجا می آیند و آن را تکان دهنده و وحشتناک به آنها که ما نمی کنند.”

آن را ممکن است به نظر می رسد که اگر ماسک کمیاب هستند آنها باید به مردم بیشتر در معرض خطر ابتلا به درد و رنج قابل توجهی از COVID-19. در درجه اول این بدان معناست که افراد مسن و به خصوص کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. اما می گوید: Berg, اگر هدف از یک ماسک واقعا برای جلوگیری از پوشنده لباس از گسترش ویروس “شاید در واقع فرد مناسب برای خرید یک ماسک خواهد بود خود را سالم هزاره. آنها افرادی که می تواند راه رفتن در اطراف ، مردم شما می خواهید با پوشیدن ماسک افرادی که در حال آمدن به تماس با افراد دیگر است.”

ماسک همچنین می تواند یک شکل از فضیلت-سیگنالینگ. Bioethicist نانسی کاس معاون مدیر بهداشت عمومی از دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه برمن موسسه سهام نمونه از رفتار اجتماعی است که مسلما حدیثی اما با این وجود گفتن. “یکی از دوستانم که زندگی در یک آپارتمان به من می گوید که زمانی که او با پوشیدن یک ماسک دیگر مردم نمی خواهد در آسانسور با او,” او می گوید. “کسی به من گفت:” من شروع به پوشیدن ماسک وقتی که من رفتن به فروشگاه مواد غذایی چون مردم دیگر از من دور ماندن.'”

آن را در همه روشن چه که اتفاق می افتد به دلیل این ماسک استفاده کنندگان سهوا ارسال سیگنال که آنها بیمار هستند و یا ارسال یک یادآوری است که این بار اجتماعی فاصله اما کاس استدلال می کند که این کاملا ممکن است این دومی بیشتر فداکارانه دلیل. “این افراد سالم است اما آنها می خواهند به انجام یکی از آنها-در-320-میلیون-نفر بخش,” او می گوید.

گرفتن دست خود را بر روی یک ماسک در وهله اول این است که دیگر اخلاقی معمای. آن است که شاید یک نشانه مثبت است که هر دو هدف و Home Depot در آمد برای انتقاد شدید در دو هفته گذشته برای دختران N95 ماسک—که در تامین کوتاه مدت هستند و به شدت مورد نیاز توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی در قفسه های خود را. هدف به سرعت کشیده ماسک و عذرخواهی برای آنها “در خطا است.” خانه انبار به طور مشابه دستور داد همه آن 2,300 فروشگاه به توقف فروش ماسک. غیر منتظره در دسترس بودن در-مورد تقاضا مواجه شد حداقل تا حدودی با عادل عمومی opprobrium.

“این مسئله اخلاقی است که بهداشت و درمان کارگران و دیگر اولین پاسخ دهندگان واقعا نیاز پزشکی-درجه ماسک برای محافظت از خود, اما این نوع از ماسک در تامین کوتاه مدت هستند” می نویسد سوزان ریورا دانشيار گروه اخلاق زیستی و معاونت تحقیقات و فناوری مدیریت در مورد غربی در یک ایمیل به زمان. “کسانی از ما که کار نمی کنند در تنظیمات بهداشت و درمان باید چوب پارچه ماسک مانند نوع بسیاری از مردم در حال خیاطی در خانه است.”

پس از آن وجود دارد اخلاقی سوال از احتکار—که واقعا یک سوال در همه. جهانی پذیرفته شده اخلاقی قانون است: فقط همین نیست. در زمان بحران احتکار مواد غذایی و آب باطری و پوشک بچه و دستمال توالت و بیشتر یک ضربه طبیعی اما یکی این است که هر دو خودخواه و غلط—با مقدار خریداری شده اغلب بیش از نیاز واقعی. که شامل بیش از حد به ماسک. “من می گویند که هیچ کس می تواند ایراد گرفت برای به دست آوردن یک ماسک ویژه هر کسی که زندگی می کند با خطر در فرد می گوید:” جاناتان Haidt استاد اخلاقی رهبری در دانشگاه نیویورک استرن دانشکده کسب و کار. “فراتر از ماسک هزینه-سود محاسبه تغییرات.”

در نهایت وجود دارد اخلاقی بار برن نه توسط فرد به طور متوسط اما مردم در یک موقعیت برای ایجاد قوانین و اعمال سیاست: دولت و مقامات بهداشت عمومی. حکومت در اینجا این است که به آینده. اگر شما پاسخ را نمی دانند و می گویند تا. اگر شما چیزی اشتباه خود و تصحیح آن.

ویژه داستان
ایتالیا به نظر می رسد مسطح منحنی. چه کشور آیا درست است ؟
آخرین آمار و ارقام امیدوار کننده هستند. می تواند کشورهای دیگر یادگیری از ایتالیا ؟

“مقامات باید بسیار مراقب باشید که توصیه های آنها را باید یک مقدار معقول از اطلاعات پشت سر آنها می گوید:” کاس. “اگر ما داده های ما می گویند.”

جدید ماسک توصیه ها ممکن است نشانه آن است که دولت در تلاش است سخت تر برای دریافت همه چیز راست به دنبال آن اخلاقی dicta. البته در پاسخ به توصیه های خواهد بود که نشانه واقعی از اینکه آمریکایی ها به عنوان یک کل هستند.

نوشتن به جفری Kluger در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>