برج ایفل به بازگشایی آن پس از طولانی ترین بسته پس از جنگ جهانی دوم

پاریس — کارگران در حال آماده سازی برج ایفل برای بازگشایی در هفته آینده پس از coronavirus همه گیر led به یاد پ

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

پاریس — کارگران در حال آماده سازی برج ایفل برای بازگشایی در هفته آینده پس از coronavirus همه گیر led به یاد پاریس نقطه عطفی طولانی ترین بسته پس از جنگ جهانی دوم است.

فرانسه از صنعت گردشگری است که باز برگشت اما 324 متر (1,063-فوت) بلند آهن برج نمی خواهد بلافاصله خوش آمدید بازدید کنندگان راه آن را قبل از این کشور رفت و به مستند در ماه مارس است.

تنها تعداد محدودی از مردم اجازه خواهد داشت در زمانی که برج ایفل باز می شود دوباره در ژوئن 25. آسانسور به بالا خواهد بود از سرویس حداقل در اولین و تنها طبقه اول و دوم در دسترس خواهد بود ،

"در ابتدا تنها بازدیدکننده داشته است توسط پله در دسترس خواهد بود" ویکتوریا Klahr این سخنگوی برج را مدیریت کرد.

هر کس بیش از 11 سال مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک صورت و کنترل جمعیت اقدامات لازم را در محل.

"ما خوشبین هستیم که تعداد بازدید کننده را انتخاب کنید تا حتی اگر از آن خواهد شد به احتمال زیاد محلی و گردشگران که برای بازدید از بنای یادبود در اولین هفته" Klahr گفت.

برج مدیر گفته آسوشیتد پرس روز سه شنبه که او امیدوار است که دسترسی خواهد بود به حالت عادی بازگشت در ماه اوت.

دقیق تمیز کردن عملیات در محل ادامه خواهد داد و روزانه از هفته آینده.

"وجود دارد یک پروتکل جدید" گفت: برج ایفل بهداشت مشاور آلن Miralles. "روز تمیز کردن تیم قادر خواهد بود برای تمیز کردن تمام نقاط تماس در هر دو ساعت از باز کردن این سایت به آن بسته"

گردشگران برنامه ریزی سفر به شهرستان نور توصیه به کتاب بلیط بازدید از برج ایفل آنلاین هنگامی که بلیط بازگشایی پنج شنبه.

گردشگری پاریس مقامات ابراز خاموش خوشبینی در مورد این شهر چرا تولید نسل را به عنوان مقصد سفر. پس از حبس اقدامات تحمیل شده بود در ماه مارس گردشگری سطوح کاهش یافته است حدود 80 درصد نسبت به ماه مشابه در سال های گذشته آنها می گویند.

"برای بازدید از پاریس در حال حاضر کاملا استثنایی که ما البته لازم نیست که بسیاری از بازدید کنندگان و ما انتظار نداریم که این تابستان باید در همان سطح به عنوان قبلی" کورین Menegaux مدیر پاریس کسب و کار و دفتر گردشگری گفت: AP.

صاحبان هتل نیز مشتاق به بازدید کنندگان خوش آمدید اگر واقع بینانه در مورد چالش های پیش رو و رقابت در میان کشورهای اروپایی به منظور جلب گردشگران در coronavirus عصر.

"همه اروپا به دنبال جلب مشتریان اروپایی. ایتالیایی ها می خواهند را در فرانسه آلمانی ها می خواهند برای جذب دانمارکی گفت:" سرژ کشان رئیس جمهور فرانسه Astotel ، وی با اشاره به پلکسی گلاس حمایت در منطقه پذیرش از یکی از هتل ها و فلش برای اطمینان اجتماعی فاصله.

استقبال از او با رئیس جمهور فرانسه تصمیم یکشنبه به اجازه پاریس رستوران بازگشایی زودتر از برنامه ریزی شده. "رستوران بدون هیچ conviviality وجود ندارد و گردشگری وجود ندارد و مشتریان در هتل ها," او در مصاحبه ای گفت:.

"پیام من می خواهم به در گذر به شهر پاریس است: عجله و باز کردن همه از جاذبه های گردشگری و فعالیت."

___

اولگ Cetinic جف شفر و ماشا Macpherson در پاریس کمک کرده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب