داو در سرعت آن بزرگترین 1-بعد افت در 3 سال

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) نورد خود را رایگان جهانی کودک طرح مراقبت.

این سناتور ورمونت و 2020 دموکراتیک حزب سوسیالیست در روز دوشنبه گفت که به عنوان رئیس جمهور او را “تضمین هر کودک در امریکا, دانلود فیلم های روز کامل در هفته با کیفیت بالا و مراقبت از کودک از دوران کودکی از طریق سه سالگی بدون در نظر گرفتن درآمد” و همچنین تضمین “هر کودک دسترسی به یک روز کامل در هفته قبل از مهد کودک آموزش و پرورش بدون در نظر گرفتن درآمد با شروع در سن 3.”

Sanders کمپین گفت که تحت برنامه مراقبت از کودک ارائه خواهد شد حداقل 10 ساعت در روز و “در زمان خدمت به پدر و مادر که کار غیر سنتی ساعت.” این برنامه با توجه به پیشنهاد خواهد شد هزینه های دولت فدرال 1.5 تریلیون دلار در طول 10 سال آینده برای پرداخت توسط ساندرز’ مالیات بر “ثروت” از 0.1 درصد از خانواده ها. دولت را مجموعه ای از “کیفیت و استاندارد” تحت این طرح است.

“ما در زمان مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش در اوایل سیستم در ایالات متحده بین المللی خجالت” Sanders کمپین گفت.

بلومبرگ اشاره می کند که ساندرز’ طرح می پیوندد 700 میلیارد دلار طرح از شخص ریاست جمهوری امیدوار بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.), که جزئیات یک پیشنهاد به ارائه خدمات رایگان مراقبت از کودک برای خانواده های کم درآمد و هزینه دیگران بر اساس توانایی خود را برای پرداخت.

ساندرز قبلا صحبت در مورد خود جهانی کودک طرح مراقبت در مصاحبه با 60 دقیقه در روز یکشنبه مسواک کردن یک سوال از اندرسون کوپر نشان می دهد آن را “روشن” چگونه برنامه های پیشنهادی خود را تامین می شود.

“روشن است که چگونه آن را به پرداخت برای” ساندرز گفت. “…این مالیات بر میلیاردرهای.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>