دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتداد

فوریه 7 سال 2020 البته نانسی پلوسی, دعا برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. و البته رئیس جمهور تهمت نمی

توسط PATRIS-FUN در 18 بهمن 1398

البته نانسی پلوسی, دعا برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. و البته رئیس جمهور تهمت نمی فهمم چرا.

آن را بعید است که دموکرات مجلس دعا برای مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت سیاسی و یا شخصی خود را به شکوه و عظمت بنابراین شما می توانید درک جمهور سردرگمی است. معنوی خود مشاوران veer نسبت به این شاخه از مسیحیت شناخته شده در محاوره به عنوان رفاه انجیل که موعظه که چیزهای خوب به کسانی که دعا کنید. که یک شکل از نماز. اما حداقل در سنت کاتولیک که از آن پلوسی می آید شما نیز دعا برای دشمنان و رقبای خود را. شما برای آنها دعا ، شما دعا برای روح خود را که آنها رفتار خود را تغییر دهید و اجازه خدا به تغییر قلب خود را قبل از آنها به دیدار نهایی خود عدالت است.

دعا برای افرادی که شما از آنها بدم میاید و یا حتی صرفا نداشتن سخت است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به همان اندازه در سخنان خود روز پنج شنبه در صبحانه ملی نماز در غیر این صورت نامقدس سخنرانی واشنگتن پست's مایکل گرسون لقب "مغلوب ساختن پیشی جستن خطبه در هیلتون است." اما بقیه نظرات خود را در مرز بدعت چرا که آنها یک بار دیگر نشان داد که تهمت قرار می دهد fealty به خدا زیر fealty به مغلوب ساختن پیشی جستن.

Pelosi کشیده شده Trumps خشم قبل از اینکه با گفتن این که او نماز می خواند برای او. او نمی "مثل کسانی که می گویند" من برای شما دعا می کنم, وقتی من می دانم که نیست پس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. بعد از جشن در کاخ سفید گفت او شک پلوسی "دعا در همه."

اما شاید بیشتر گفتن بود مغلوب ساختن پیشی جستن سالوو در ایالت میت رامنی (R-یوتا) از تمام حساب های مومن که خود را ذکر "عمیقا مذهبی" اعتقادات توضیح داد که چرا او رای دادند را محکوم به تهمت و سوء استفاده از قدرت است. رامنی می دانستم که آن را نمی خواهد حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر او می دانست که او خواهد بود "به شدت محکوم" و با مغلوب ساختن پیشی جستن به او رای بدهند. اما او توضیح — "من سوگند قبل از خدا به عنوان فوق العاده مهم" — بود که او سوگند به خدا که او را رندر بی طرفی و عدالت و با وجود خودخواه اولویت به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن انجام این کار را نقض می کنند که سوگند داده آنچه در ذهن خود و دلیل تا به حال تشخیص از شواهد.

به عبارت دیگر رامنی بود گفت: او افتخار تعهد خود را به خدا بیش حزبی fealty به مغلوب ساختن پیشی جستن. و قضاوت توسط خود پاسخ تهمت نمی کنید که تمایز یا نمی موافق با آن است. "من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آنچه به نظر می رسد یک شبه رسمی صحبت کردن نقطه است.

کتاب مقدس بسیاری از تناقضات داخلی اما اناجیل بسیار روشنی در مورد آنچه عیسی می خواست برای برقراری ارتباط به پیروان خود در مورد عشق و دوست داشتن افراد دیگر است. "شما شنیده ام که در آن بود گفت:" شما باید به همسایه ات عشق و نفرت خود را از دشمن,'" عیسی در موعظه بالای کوه (Mt 5:33-34). "اما من به شما می گویم دشمنان خود را دوست دارم و دعا برای کسانی که آزار شما است."

عیسی نیز روشن می سازد که او می خواهد پیروان خود را به جلوگیری از اجازه دادن به اموال مادی آمده بین آنها و خدا و ارائه برای کسانی که با کمتر مالی یا معنوی منابع است. مسیحیت یک communitarian دین به عنوان به خوبی به عنوان یک مبارزه شخصی. "شما نمی توانید به خدا و خدمت به ثروت" عیسی گفت. پرستش پول یک فرم از بت پرستی و بت پرستی است که به وضوح بدعت.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای مشاهده مسیحیت به عنوان یک راه برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید نمی دهد آنچه که شما می توانید. مانند بسیاری از چیزهای با مغلوب ساختن پیشی جستن آن است که تراکنشها: او را فشار سیاست های مورد علاقه محافظه کار مسیحیان — سقط جنین قضات نماز در مدرسه به عنوان طولانی به عنوان آنها همچنان به این باور در او باقی می ماند و خود را پایدار ترین پایگاه پشتیبانی می کند. اگر آنها مجبور به انتخاب بین چه تهمت می گوید و آنچه عیسی می گوید: trump's وفادار باید با مغلوب ساختن پیشی جستن. وفاداری فرمان اول.

این ممکن است توضیح دهد که چرا تهمت واکنش نشان می دهد به شدت و تا منفی به رامنی استناد به ایمان خود و پلوسی گفت: او در حال دعا کردن برای او است. او فرض آنها هم طلبانه با استفاده از دین به عنوان یک سیاسی چماق; با استناد به یک مطلب وفادار مسیحیت آنها را تهدید کلید های خود را به عرصه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مسیحی proselytizers توجه داشته باشید درست است که کتاب مقدس پر از ناقص مردم خدا استفاده می شود برای رسیدن به گاهی اوقات مرموز به پایان می رسد. داود پادشاه برای مثال آرزو یک زن به شدت او فرستاده او را به مرگ در جنگ. زمانی که متوجه شدم هر چند او پذیرفته تحقیر عمومی و توبه. هنگامی که خدا گفت: حضرت یونس برای هشدار دادن به دشمن منفور شهر نینوا (امروزی در عراق) به نوبه خود به دور از گناه او زد راه دیگر; پس از تاسف برگزاری دوره در داخل شکم یک جانور آبزی یونس رفت و به خدا مناقصه — و او خشمگین بود که نینوا گوش و خدا در امان توبه شهرستان.

یونس قرار داده و خدا اول و در نهایت بی میلی و ذخیره خود را از دشمنان. شاید که پلوسی نماز برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب