روز تاریک اینجا هستید

12 اوت سال 2020 Al Sharpton یک استعداد عمومی, سخنران, اما بهترین آدرس مداحی. اخیر تشییع جنازه Davell گاردن

توسط PATRIS-FUN در 23 مرداد 1399

Al Sharpton یک استعداد عمومی, سخنران, اما بهترین آدرس مداحی. اخیر تشییع جنازه Davell گاردنر از این قاعده مستثنی بود. گاردنر به قتل رسید ماه گذشته در یک کباب پز در یک پارک عمومی در بروکلین در سن 1. "اگر چیزی می لرزد این جامعه برای دیدن این نوزاد جوان در یک تابوت که حتی نمی نیاز به pallbearers," Sharpton گفت: فرار کردن در جستجوی چیزی است که شخص غیر قابل توصیف. "پدرش می ام راه می رفت او را با خود. این یک رسوایی است."

این نوزاد یکی از 54 نفر به قتل در نیویورک در ماه ژوئیه در طی آن در آمریکا افزایش یافته و برخی از 177 درصد در مقایسه با ماه مشابه در سال 2019. قتل وجود دارد تا 50 درصد برای ماه ادامه اخیر و روند غیر قابل انکار. یک الگوی مشابه است که مشاهده شده در 20 شهرستانها عمده در سراسر کشور. در شیکاگو شده اند وجود دارد 432 قتل در سال 2020 در حال حاضر افزایش بیش از 125 کل برای 2019. در مه 31, 18 کشته شدند در 24 ساعت در شهر باد می وزد و آن را تک ترین روز خشونت در شیکاگو در 60 سال. همه از این در حال وقوع است و حتی به عنوان نرخ سایر جرایم به شدت کاهش یافته است.

چه مسئول در سراسر کشور افزایش خشونت? واضح ترین پاسخ یکی از که حتی دادستان نیست shying دور است مستندات خود را. این است آنچه که من به معنای زمانی که من نوشتم در آوریل که اجتماعی فاصله بود رفتن به تیره تر است. Pollyannish بحث در مورد کار از طریق پروست و یا یادگیری به گره یک فانتزی برای ممتاز. واقعیت مستند برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها بود و همیشه برای رفتن به محرومیت اقتصادی غفلت از سلامت جسمی و روانی کمتر ورزش کمتر نور خورشید بدتر رژیم غذایی فقدان معنادار تعامل انسان تقریبا کل سیستم تعلیق از تحصیل فرزندان و به خصوص برای کسانی که بیشتر در معرض افزایش خطر خشونت است.

همه آمریکایی ها خود را پیدا آزادی حرکت محدود ، در اوایل ماه آوریل ابراهیم Bouaichi که زندانی شده بود پس از متهم به تجاوز به عنف و اختناق و آدم ربایی در ماه اکتبر گذشته منتشر شد از زندان در بازداشت خانگی در اوایل این سال با وجود تظاهرات از یک دادستان در الکساندریا ، در جولای 29, Bouaichi که شانس مرگ و یا حتی تبدیل شدن به طرز محسوسی بیمار از coronavirus در حالی که زندانی آماری باریک یافت سابق خود قربانی خود را در خارج از آپارتمان و قتل او را قبل از مصرف زندگی خود را. در مورد او است به دور از منحصر به فرد.

آیا قابل پیش بینی عواقب ناشی از چه چیزی می تواند بزرگترین واحد در سال افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز از اواخر 1960s? جدا از قربانیان خود اولین قربانی خواهد بود و تلاش در عدالت کیفری اصلاحات. ما نمی نکات دقیق وظریف در سیاست آمریکا و ظاهرا دودویی انتخاب بین غیر قابل توجیه نسل-پوشا جرم حبس و نرخ بالای جرم و جنایت خشونت آمیز خواهد شد که تنها یک نتیجه. دیر یا زود اگر روند فعلی ادامه پیدا میانه رو لیبرال ها خواهد شروع به صحبت کردن مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کلینتون-ایالات متحده دشوار-در-جنایت اجماع از 1990s باز خواهد گشت تنها با نشانه مخالفت از معمول ragtag مجموعه ای از ترقی خواهان, آزادی خواهان و مسیحی و هوسها ،

که می ایستد به بهره مندی از افزایش خشونت و جنایت ؟ همان افرادی که ایستاده بود برای به دست آوردن بسیاری از مستندات. زمانی که دنیای واقعی می شود ترسناک افرادی که تحویل شما همه چیز را از اینترنت دریافت غنی تر است. در شهرهای ما در حال افزایش جرم و جنایت خود ادامه خواهد داد و این کار شروع شده توسط املاک و مستغلات احتکار: قبلا مرسوم محله را خالی کردن و مرفه حرفه ای را در کار خود را-از-خانه حقوق به بیشتر مقرون به صرفه حومه در وسط کشور که در آن (در حال حاضر هر حال) آنها پول بیشتر خواهد شد. اقتصادی کشور در آینده خواهد بود تنگاتنگی محدود در صنایع خدماتی است که ظهور به منظور تهیه کردن به این کلاس جدید از تبعیدیان.

اما بزرگترین ذینفع ناچار خواهد شد سیاستمداران خود که بهره برداری از این موضوع است. برخی به دروغ با هر کلمه. دیگران بگویید حقایق سخت — در مورد مالکیت اسلحه برای مثال — همراه با بی معنی است. هیچ یک از آنها به احتمال زیاد به آدرس معنوی بحران تشدید مستندات, نهفته است که در قلب این و بسیاری از دیگر مشکلات است.

روزهای تاریک در پیش است ؟ آنها در حال حاضر در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن