خطر “آن را احتمالا خوب’

چیزی قابل توجه بوده است اتفاق می افتد به عنوان کشورهای سراسر جهان شروع به بازگشایی: در بسیاری از موارد وجود داشته است سودای خوشه در COVID-19 مواردی است که کارشناسان پیش بینی کرد. در حالی که coronavirus منکران را با عجله به استناد این که شواهدی وجود دارد که پاسخ به بیماری پر از شکوفه شد وجود دارد به مراتب بیشتر واقع بینانه جواب — که اکثریت قریب به اتفاق مردم با توجه به خطر بیماری و مسئولیت شخصی مورد نیاز برای محدود کردن گسترش و در ادامه به دنبال دستورالعمل های پیشگیرانه در توافق خود را.

این خبر خوبی خود را در آن; به این معنی هفته از خدمات عمومی مبارزات کار کرده اند. اما بدون شرکت هدایت از رهبری و با تعهد اغلب فرود در فرد برای تصمیم گیری چگونه و چه زمانی به دنبال مشاوره آن را نیز کلی در حال تبدیل شدن سخت تر و سخت تر به نگه دارید تا یک هوشیاری. چقدر می توانید یک نیمه-اجتماعی-فاصله cookout صدمه دیده است اگر شما همه در خارج از منزل? آن را واقعا می شود که خطرناک را به دوستان خود تنها با یک در آغوش گرفتن زمانی که شما به او را در صندوق های پستی ؟ آن را احتمالا خوب … درست است ؟ این واقعیت است که مردم هنوز هم به دور از سرگیری فعالیت های عادی در حال حاضر دقیقا همان چیزی است که از ما محافظت; اما self-assurance از آن احتمالا خوب می تواند آنچه در نهایت خنثی همه پیشرفت ما است.

یک مثال من از نزدیک دنبال کرده است بازگشایی سینما در سراسر کشور است. در حالی که مسلما وجود دارد نه بسیاری از فیلم های جدید به جلب مخاطبان به دفتر جعبه سینما صاحبان در گرجستان یکی از اولین متحده برای بازگشایی, گزارش دلتنگ حضور و غیاب. “اولین آخر هفته 34 نفر آمد از طریق درب” از Vidalia پیاز شیرین سینما, انواع گزارش است. “آخر هفته بعد از آن کاهش یافته و به 14.” رابرت جونز که صاحب تئاتر در Vinita, اوکلاهما گفت: تنوع این همان وضعیت را برای او با حضور “حدود 25 درصد از آنچه در آن است که معمولا در این زمان از سال است.” به عبارت دیگر آیا به دلیل ترس از ابتلا به این ویروس و یا خارج از مسئولیت مدنی مردم در “بازگشایی” مکان هنوز هم مسطح منحنی حتی زمانی که آنها نیاز به. داده ها به نظر می رسد برای حمایت از این: به عنوان مثال در حالی که انتقال این بیماری در گرجستان نشده کاهش یافته است, موارد ثابت باقی مانده و نه از خونتان.

شیب لغزنده گرچه ما خواهد بود توانایی به نگه دارید تا ما سعی و کوشش. آن را خسته کننده را امتحان کنید به خود پلیس در همه زمان ها به خصوص به عنوان روانی شروع تابستان با روز یادبود باعث می شود ما در آرزوی فعالیت های سنتی مانند طبخ ناشران و کمپینگ و رفتن به ساحل.

ساخت مسائل حتی murkier به خصوص که ما اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 و چگونه آن را منتقل واقعیت این است که بسیاری از فعالیت های تابستانی ما در حال لذت بردن از به طور کلی نوع امن — تا زمانی که مردم نمی برش گوشه ها و یا شل کردن ماسک-پوشیدن و شستن دست و اجتماعی فاصله. اخیر guide by NPR شکسته شدن این سطح خطر مختلف فعالیت های تابستانی با قاعده کلی این است که تجمعات کوچک را می توان کم خطر تا زمانی که وجود دارد هیچ فرصتی از دست زدن به اشیاء و تا زمانی که فاصله نگهداری از غریبه ها. اما تمام طول می کشد یک بطری آبجو به گذشت از آلوده دست به یک آسیب پذیر است و یا به صورت سالاد انبرک به سردستی سازمان ملل متحد مقادیر بین استفاده می کند. “این احتمالا خوب” پس می شود یک راه آسان برای موج خاموش ناراحتی از نگرانی تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که چنین نگرش چوبی می تواند به معنای بازی رولت روسی با شما و عزیزان خود زندگی می کند.

سمت تاریک از این خط از تفکر است چه مل نامیده می شوند “f–k آن حالت.” این زمانی است که آمریکایی ها — که از حق و یا خستگی و یا با تکبر راه رفتن — تصمیم گیری آنها اهمیتی نمی دهند در مورد اگر چیزی است که “احتمالا خوب” یا نه و تلاش در دسترس نباشد. به عنوان نویسنده مایل کله آن قرار داده است “این جایی است که ما آرام فلسفه رواقیون اجرا می شود و بی اساس استکبار طول می کشد. F–k آن شخص به آبجو پنگ میز.” این که چرا با وجود اکثر آمریکایی ها به طور کلی داشتن نجابت را بپذیرد که ناراحتی های جزئی مانند ماسک-پوشیدن می تواند صرفه جویی در زندگی گروه زیادی از مردم هنوز هم جمع آوری شده در این آخر هفته در مکان هایی مانند دریاچه از رشتهکوه اوزارک و ساحل ونیز. اجازه دهید وجود داشته باشد اشتباه نکنید: هیچ کس نمی تواند به درستی فریب خود را به فکر کردن وجود دارد هر چیزی “احتمالا خوب” در مورد mingling با صدها نفر از دیگر out-of-towners در یک استخر در جهانی همه گیر که گرفته زندگی از 100000 نفر از هموطنان خود را.

افزایش حس که شیوع حال محو شدن و در نتیجه که از سرگیری فعالیت طبیعی است که احتمالا نسبتا امن می تواند تهدید کننده زندگی در برخی از موارد غم انگیز. کلیساها که باید به مبارزه طلبیده coronavirus خاموش شدن ناگهانی تبدیل شده اند فوق العاده-تبلیغ سایت ها و منجر به مرگ و میر; از سرگیری یک باشگاه شبانه در کره جنوبی شاید بیشتر emblematically است و معتقد شده اند به طور کامل مسئول جدید شیوع در کشور است. آن را وسوسه انگیز را به ضربه به بازگشت به زندگی عادی به این دلیل که شانس هستند به احتمال زیاد به نفع شما اما انجام این کار نیز تا به حال نتایج فاجعه آمیز است.

حتی به عنوان ما همچنان به یاد بگیرند که چگونه برای لذت بردن از خود را در راه امن است, این یک اشتباه است که فکر کنیم می توانید اجازه دهید گارد ما را به طور کامل. بله بسیاری از چیزهایی که ما می خواهیم به انجام این تابستان هستند احتمالا خوب — اما آنچه شما مایل به خطر در آن وجود دارد ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>