به کومو نشان می دهد گرفتار است آمریکایی ها در خانه و در میان Coronavirus. و همه چیز عجیب و غریبتر

(نیویورک) — با تمام فاميلی عشق و درام کومو برادران — اندرو در طول روز کریس در شب — تبدیل شده اند قانع کننده ارقام در طاعون-محور چشم انداز از تلویزیون آمریکا.

اندرو نیویورک فرماندار دارای نزدیک به روزانه تلویزیونی جلسه توجیهی در این بیماری همه گیر مخلوطی از آمار قصار و مشاوره همراه با تلنگر و ستایش به کارگردانی در یک شخص ملکه, n. y., مادری, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. زنان و دموکرات غش کردن.

Chris دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و انجام خود را در زمان نخست سی ان ان نشان می دهد این هفته در حالی که قرنطینه در زیرزمین خانه خود را توصیف او تب و لرز و نگرانی است که همسر و فرزندان را گرفتن ویروس.

جهان خود را با هم ادغام شدند روز شنبه هنگامی که اندرو آورده کریس به ظهر جلسه از طریق لینک از راه دور. کریس توصیف یک تب رویا که در آن او برادر بزرگ لباس پوشیدن و در لباس باله رقصید در اطراف او دست تکان داد و یک گرز به بیماری ناپدید می شوند.

“با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری آن با ما” اندرو deadpanned.

هر دو را به ارث برده صفت از پدر خود ماریو مانند اندرو سه اصطلاح فرماندار نیویورک: نه چیزی می گویند در 5 دقیقه زمانی که 20 انجام خواهد شد. هر دو Fox News Channel و MSNBC رشد خسته از خود گفتگوی بورسی و کاهش دور به چیز دیگری.

اندرو 62 است جلسات خود را به سرزنش جوان نیویورکی در مورد اجتماعی فاصله بسته شدن زمین بازی هنگام بازی بسکتبال نیست بس. او صحبت expansively در مردم نیاز به نگه داشتن روحیه خود را بالا و پرده هنگامی که او نمی داند چیزی. او با ارائه آمار دقیق پنج شنبه در بیمارستان تجهیزات با صفحه نمایش پشت سر او چشمک کلیشه “یک زنجیره ای است که تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه آن است.”

او هرگز یک سخنران و مانند پدر خود را. در عین حال برخی از ویژگی های است که علت او را به مشکل به عنوان فرماندار خود میکرو-مدیریت ثابت نیاز به مسئول و برخی گفته اند قلدری — کار خوب در حال حاضر گفت: الیزابت بنیامین میزبان آلبانی, n. y. مبتنی بر نمایش “پایتخت امشب” قبل از آن به پایان رسید در سال گذشته است.

“او در حال افزایش است به این مناسبت که برای او ساخته شده بود” بنجامین گفت. “این نوع از چیزی که او واقعا برتری در. این تعجب آور نیست برای افرادی که به دنبال او برای سال های بسیاری است.”

کومو عملکرد برخی از دموکرات ها مایل او یک کاندیدای ریاست جمهوری. او امواج کردن چنین صحبت کنید.

حمله به او را از تهمت وفادار ترین متحد در رسانه فاکس نیوز’ Sean Hannity, نشان می دهد کومو شده را علامت. آنها پیچیده را به بهترین آرزوها Hannity ارائه شده به کریس در روز سه شنبه.

“من سیاسی اختلاف با برادر خود و این واقعیت که او فاقد مجموع آمادگی و جیغ به رئیس جمهور … که سیاست” Hannity گفت.

Chris Cuomo می گوید او همچنان به نظر می رسد در تلویزیون به منظور قرار دادن یک چهره انسانی در داستان تا مردم درک فیزیکی خود را در تلاش. دایره های سیاه زیر چشم تیره و تار یکشنبه آشکار ساخته است.

“هیچ کس نمی تواند نشستن در حاشیه در حال حاضر حداقل از همه کسی است که خوش شانس با یک پلت فرم برای بحث در مورد آن گفت:” شنبه شب.

بینندگان کنجکاو هستند. خود را نشان می دهد دیده می شد توسط 2.8 میلیون نفر در سه روز از آن اعلام شد او تا به حال آزمایش مثبت است. که در مقایسه با 1.1 میلیون بیننده خود را نشان می دهد به طور متوسط در ماه مارس 2019, نیلسن شرکت اعلام کرد.

“او را در یک موقعیت که در آن او را ندارد آن را توصیف دست دوم گفت:” مارک ویتاکر سابق نیوزویک ویرایشگر و اجرایی در هر دو سی ان ان و ان بی سی نیوز. “او می تواند توصیف آنچه او را به رفتن را از طریق. من نمی خواهد آن را تماس, اطمینان, اما من فکر می کنم این چیزی است که مردم می خواهم به دانستن و دیدن و شنیدن است.”

قبل از تشخیص او اندرو ظاهر Chris’ نشان می دهد تعداد انگشت شماری از بار در طول شیوع کروناویروس اخیرا دوشنبه. برادر بر برادر اخبار مصاحبه ها این است که مرتب کردن بر اساس چیزی است که باعث می شود اخلاق روزنامه نگاری کارشناسان تهوع.

در این مورد آن را می دهد بینندگان در خانه نشسته یک نگاه اجمالی در پویایی یک خانواده دیگر از خود را دارند. آنها به صحبت علنی در مورد که در آن 88 ساله و مادر ماتیلدا باید بماند دیگر از نیویورک آپارتمان برای سوار کردن بیماری همه گیر.

سیزده سال جداگانه به برادران. اندرو ماریو دست راست و مجری در طول پدرش در انتخابات به عنوان فرماندار در سال 1982 و دوره اول. کریس شد که 12 سال است و صحبت در مورد چگونه اندرو “مطرح شده است.

حتی اگر آمار نشان می دهد Chris بهبود می یابند از این ویروس اندرو نشان داد چقدر تشخیص او می ترسم.

“ما در حال صحبت کردن در مورد برادر کوچک من,” او گفت:. “این بهترین دوست من است. من به او صحبت می کنید چند بار در روز. اساسا صرف تمام زندگی من با او. آن را ترسناک در یک سطح اساسی. هیچ چیز وجود دارد من می توانید انجام دهید. آن را خارج از کنترل من است.”

خود را byplay که هر کسی با خواهر و برادر می تواند به درک روش lounge act وضعیت.

طی جلسه روز شنبه, اندرو شنبه آینده به یک عکس برادر خود را گرفته شده از تلویزیون, دهان منجمد اواسط کلمه.

ویژه داستان
‘بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.’ آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

“تجلیل به او,” او گفت:. “پاپ من افتخار خواهد بود. من شما را دوست دارم ، حتی اگر من انتخاب این تصویر را با دهان باز مناسب است در برخی از راه.”

Retorted کریس در سی ان ان ساعت بعد: “او آن را برداشت.”

“طنز از برادر من به شوخی در مورد چگونه من از دست داده است بر من خوبي ؟ مثل او برخی از جعبه شکلات.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>