Coronavirus همه گیر نشان داد چه داخلی و کارگران مهاجر هستند “نامرئی” در اقتصاد ایالات متحده

یکctivists Ai-Jen پو و Mónica رامیرز مدت طولانی است که مبارزه برای حقوق کارگران خانگی مهاجر و زنان—که بسیاری از آنها فاقد اساسی حمایت و اغلب underpaid و انتظار می رود به کار ساعت های طولانی. این مشکلات سیستمیک هستند و حتی برجسته تر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با دو تن از فعالان گفت: در زمان 100 مذاکرات در مصاحبه با سردبیر ارشد هیلی Sweetland ادواردز.

پو, مدیر اجرایی ملی داخلی کارگران داد نشان دهنده افراد (عمدتا زنان) که به عنوان صفحه اصلی مراقبت از کارگران مراقبين داخلی و کارگران است. رامیرز بنیانگذار عدالت برای زنان مهاجر کار می کند با یک آرایه گسترده تر از مردم از جمله دیگر دستمزد پایین کارگران مهاجر به خصوص farmworkers. بسیاری از این کارگران را در بر داشت خود را در خط اول جبهه در طول COVID-19 بحران بدون حمایت کافی.

رامیرز می گوید این کارگران همیشه شامل اقتصادی امداد قوانین مربوط به کوروناویروس. او همچنین اشاره می کند که مشکلات رو به این کارگران و مبارزه برای به رسمیت شناختن حقوق خود را تحت اساسی نیروی کار و قوانین اشتغال طولانی predates coronavirus بیماری همه گیر. “متاسفانه ما رهبران سیاسی اند و نه پا در راه است که آنها نیاز به اطمینان حاصل شود که این کارگران هستند که برای مراقبت,” او می گوید.

ملی داخلی کارگران اتحاد آغاز اضطراری صندوق امداد فراهم می کند که 400 دلار در کمک به مراقبان داخلی و کارگران و در حال حاضر کشیده شده در کمک های مالی از حدود 105,000 مردم است. اما حتی این “رک و پوست کنده به اندازه کافی می گوید:” پو.

“این هرگز نمی تواند جایگزین آنچه دولت باید انجام دهد به ارائه قوی خالص ایمنی برای همه ما” پو می گوید. “آنچه این بحران واقعا نشان داد که چقدر نا ایمنی ما خالص است و آن را نیز نشان داد چگونه بسیاری از کارگران ما را برای اعطا گرفته و به صورت نامرئی در اقتصاد ما.”

در میان کسانی که دو فعالان می گویند باید بیشتر حمایت شوند, مراقبت در منزل, کارگران که پس از سالمند و معلول و کسانی که با بیماری های مزمن که خود را در خط مقدم از این بیماری همه گیر. این کارگران معمولا زنان با آن مواجه هستند “یک انتخاب غیر ممکن” در اطراف چگونه آنها در حال رفتن برای تغذیه خانواده خود را نگه دارید و خود عزیزان و کسانی که مراقبت از آنها به صورت امن و بدون تجهیزات حفاظتی لازم و دسترسی آسان به آزمایش و درمان می گوید پو.

رامیرز همچنین می گوید: او طول می کشد مسئله با روش اصطلاحات در اطراف “کارگران ضروری” استفاده شده است “چرا که نه همه از کارگران که در حال ضروری کارگران تعریف می مانند. “این برای مردم مهم است به درک که همه کار و همه کارگران مهم و حیاتی و بنابراین ما می خواهیم مردم به استفاده از آن زبان به افتراق (که) کارگران مستحق حقوق و حفاظت و که کارگران نمی,” او می گوید.

“هنگامی که این لحظه عبور خواهد این کارگران همچنان به عنوان قهرمانان؟” رامیرز می پرسد. “چه خواهد شد کشور ما روزمره مردم و رهبران سیاسی را به واقع نشان می دهد که آنها ارزش کار و زندگی این کارگران به اندازه کافی به واقع ایجاد تغییرات مورد نیاز در سطح سیاسی و هم در سطح سیاسی?”

هر دو رامیرز و پو امید وجود یک پوشش نقره ای در این بحران — به رسمیت شناختن چقدر ارزشمند و مستحق حمایت از این کارگران آسیب پذیر هستند. پو می گوید او امیدوار است که او می تواند نگاه و تأمل در این لحظه به عنوان یک “زمانی که ما به عنوان کشور رفت و از طریق یک بحران وحشتناک اما آن را به ما آموخت چگونه به مراقبت از هر یک از دیگر.”

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردنیک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف به اشتراک گذاری ایده های خود را برای مرور این بیماری همه گیر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.

نوشتن به سانیا منصور در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>