Coronavirus شیوع نگه می دارد و انسان از لمس کردن. در اینجا به همین دلیل است که خیلی استرس زا

With مردم در سراسر جهان تمرین های اجتماعی فاصله و خود انزوا برای جلوگیری از گسترش بیشتر از coronavirus برخی از آنها شروع به احساس اثر عدم بشر را لمس کنید. این که آیا آن را تکان دادن یک همکار دست و یا بغل کردن یک دوست بیشتر مردم عادت کرده اند به برخی از سطح افلاطونی لمس فیزیکی روزانه است. اما برای کسانی که quarantining به تنهایی و یا با افرادی که با آنها ندارد و تماس فیزیکی تنهایی و انزوای اجتماعی در حال رشد نگرانی های بهداشتی.

در حال حاضر در پی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 30 اعلام شد که او توسعه ملی اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق پایان مارس و شاید تا ماه ژوئن بسیاری از آمریکایی ها روبرو هستند یک دوره طولانی تر از کمی به هیچ تماس فیزیکی از آنچه قبلا انتظار می رود.

با توجه به Dacher Keltner یک استاد روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی عدم تماس فیزیکی می تواند بر مردم در بیشتر راه بیش از آنها ممکن است متوجه. “لمس اساسی زبان ارتباط می گوید:” Keltner. “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد پدر و مادر-پیوند فرزند و یا دو نفر از دوستان یا شرکای عاشقانه, بسیاری از راه های که در آن ما اتصال و اعتماد و همکاری در حال تاسیس در تماس است.”

این فقط در مورد چگونه ما احساس عاطفی. Keltner اضافه می کند که “لمس محرومیت” می تواند تاثیر شرایط روانی و حتی فیزیکی سطح. “بزرگ بخش هایی از مغز ما در حال اختصاص داده شده به ساخت حس لامسه و پوست ما دارای میلیاردها سلول است که پردازش اطلاعات در مورد آن,” او می گوید. “نوع حق دوستانه لمسی مانند بغل کردن شریک زندگی خود را و یا لینک دادن اسلحه با یک دوست عزیز—آرام خود را پاسخ استرس پایین. [مثبت] لمس را فعال می کند یک بسته نرم افزاری بزرگ از اعصاب در بدن شما است که شما را بهبود می بخشد و سیستم ایمنی بدن را تنظیم هضم غذا کمک می کند و شما به خوبی خواب. همچنین فعال شدن بخش هایی از مغز شما است که به شما کمک همدردی.”

روانشناس شلدون کوهن و دیگر محققان در دانشگاه کارنگی ملون اشاره بغل کردن و یا به طور خاص به عنوان یک فرم تماس است که می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن در 2014 مطالعه بررسی اینکه آیا دریافت آغوش—و بیشتر به طور گسترده حمایت اجتماعی است که به درک که یکی برای مراقبت—می تواند مردم را کمتر مستعد ابتلا به یکی از این ویروس ها است که باعث سرماخوردگی. محققان تا به حال 404 افراد سالم با پر کردن پرسشنامه و پاسخ به مصاحبه های تلفنی به ارزیابی خود را درک روزانه حمایت اجتماعی و فرکانس فردی درگیری و دریافت آغوش مدت 14 شب متوالی. سپس محققان عمدا در معرض هر یک از شرکت کنندگان به ویروس سرماخوردگی. طور کلی شرکت کنندگان که تا به حال گزارش شده بیشتر حمایت اجتماعی کمتر به احتمال زیاد به بیمار و کسانی که بیشتر در آغوش بودند به مراتب بیشتر احتمال دارد به گزارش احساس اجتماعی پشتیبانی می کند.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

برای کسانی که مطیع اجتماعی فعلی فاصله دستورالعمل برای اقامت شش فوت از هم جدا توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) مقامات آغوش و فیزیکی دیگر اشکال حمایت اجتماعی ممکن است از روی میز در حالی که برای. بدون شک وجود دارد که اجتماعی فاصله ضروری است در حال حاضر به سرعت گسترش COVID-19 اما یادداشت پل Zak, یک استاد اقتصاد, روانشناسی و مدیریت در Claremont Graduate University, لمس فیزیکی نیز می تواند نقش عمده ای در سلامت و شادی و بنابراین حتی در حال حاضر نباید نادیده گرفت که ممکن است. “هنگامی که ما در حال لمس [در راه مثبت] یک آبشار از وقایع در مغز اتفاق می افتد و یکی از آنهایی که مهم است انتشار یک neurochemical به نام اکسی توسین,” او می گوید تکرار کرد که این روند باعث کاهش استرس و بهبود ایمنی. “که فوق العاده ارزشمند در یک زمان از همه گیر.”

اگر چه هیچ دقیق جایگزین برای انسان لمس اگر شما در حال مبارزه با این جنبه از خود جدا در خاص وجود دارد چند گزینه است که می تواند مشابه ارائه مزایای بهداشت و درمان برای افرادی که اجتماعی فاصله. Zak نشان می دهد, تصویری چت, که بسیاری از مردم به نظر می رسد کشف کرده اند خود به خود. “فرد در تعاملات یک اثر بزرگ در مغز انتشار اکسی توسین اما تعامل از طریق ویدئو است که در واقع نه این که [مختلف],” او توضیح می دهد. “این شاید 80% به عنوان موثر است. ویدئو کنفرانس است یک راه عالی برای دیدن و دیده می شود.”

اگر شما با استفاده از یک سرویس چت ویدیویی را برای محل کار و یا مدرسه Zak توصیه می کند که شما را به پنج دقیقه در ابتدای تماس با تمرکز بر ارتباط بین فردی. “شما می توانید تسهیل است که اکسی توسین آزاد و کاهش اضطراب اگر شما تلاش برای اتصال به شخص شما در حال صحبت کردن به,” او می گوید. “گرفتن وقت فقط به آنها را بپرسید که چگونه آنها احساس یک راه بسیار موثر برای ساخت یک ارتباط عاطفی.”

Keltner اضافه می کند که رقص و آواز و یا انجام یوگا با دیگران از طریق یک پلت فرم آنلاین نیز می تواند بسیار موثر جایگزین برای تماس فیزیکی. “فرهنگ انسانی کار کرده اند در بدن راه هایی برای پرورش مزایای لمسی برای هزاران سال,” او می گوید. “رقص است که در مورد بسیاری از همان چیزهایی [را]—من در اتصال به شما ما در حال حرکت در همان راه—اما شما می توانید آن را در واقع بدون دست زدن به هر یک از دیگر.”

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

رادا Agrawal از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت جهانی رقص و سلامتی جنبش Daybreaker ابداع اصطلاح D. O. S. E.—مخفف چهار neurochemicals مسئول شادی: دوپامین و اکسی سروتونین و اندورفین—برای نشان دادن چگونه رقص احزاب مانند Daybreaker می تواند مفید باشد برای افرادی که به سلامت جسمی و روانی. “هنگامی که شما ایجاد یک تجربه رقص رانده شده توسط music در جامعه و مشارکت این است که چگونه شما قادر به انتشار همه چهار خوشحال مواد شیمیایی مغز” Agrawal می گوید.

قبل از coronavirus همه گیر Daybreaker شد میزبانی هوشیار صبح زود, رقص احزاب در 28 شهرستانها در سراسر جهان. در حال حاضر آنها روشن کرده ایم به مجازی و رقص دوبله Daybreaker زندگی می کنند. “هنگامی که COVID-19 اتفاق افتاد و ما مجبور به تعطیل همه ما حوادث در سراسر جهان” Agrawal می گوید. “ایمیل شروع به ریختن از اعضای جامعه ما درخواست ما برای ایجاد یک آنلاین رقص تجربه, به طوری که آنها می تواند همچنان احساس حس جامعه است که ما به آنها بیش از گذشته هفت سال از انجام Daybreaker.”

Daybreaker زندگی تا به حال هزاران نفر از مردم تاریخ آن گذشته دو جریان زندگی می کنند که هزینه بین $9 و 15 دلار به تقریبا حضور نداشت. بیشتر مجازی رقص گزینه های فراوان اما شما همچنین می توانید سازماندهی بیشتر صمیمی آنلاین حزب رقص فقط با دوستان خود و یا اعضای خانواده برای دریافت آن همان رقص ناشی از مزایای بهداشت و درمان به صورت رایگان.

تغییر در چگونه ما از لحاظ جسمی اتصال ممکن است طولانی تر از شیوع بیماری خود را. در روز سه شنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و یکی از کارشناسان برجسته در مبارزه با COVID-19 در آمریکا گفت: وال استریت ژورنال پادکست که او فکر نمی کند که آمریکایی ها باید همیشه لرزش دست دوباره.

“نه تنها این امر می تواند خوب برای جلوگیری از بیماری کروناویروس; آن احتمالا کاهش موارد آنفلوانزا به طور چشمگیری در این کشور است.”

Zak می گوید ایالات متحده و رسوم مانند دست دادن و بغل کردن و یا ممکن است برای همیشه لطفا برای تغییر و نشان می دهد که غیر-لمسی, سلام, مثل nod و تعظیم یا موج ممکن است به آنها را جایگزین. اما او می گوید آن را هنوز هم مهم است برای پیدا کردن راه هایی برای معرفی بشریت مثبت لمسی به فرد در تعاملات بدون قرار دادن هر کسی که به سلامت جسمی یا ذهنی در معرض خطر است. “من فکر می کنم ما ممکن است ترس در حالی که خوب,” او می گوید. “همه را به بازگشت به حالت اوليه در همان نرخ و برخی از افراد شاید هرگز خواهد شد و این نیز درست است. همه باید به مردم یک کمی بیشتر اجتماعی دور و لمس کردن نیست ، برخی از آن باز خواهد گشت و برخی از آن را نمی خواهد.”

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected]</اونا

نوشتن به مگان McCluskey در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>