Coronavirus سرچشمه در خفاش و می تواند آلوده گربه که دانشمند می گوید

یک سازمان بهداشت جهانی دانشمند گفت: Covid-19 آید از خفاش ها و می تواند آلوده گربه و موش خرماها اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به مظنون لینک های حیوانات به این بیماری است.

رمان coronavirus می آید از یک گروه از ویروس ها است که سرچشمه و یا گسترش در خفاش و آن را هنوز مشخص نیست چه حیوانی ممکن است انتقال این بیماری به انسان پیتر بن Embarek که متخصص در بیماری های دام است که پرش به انسان گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران.

این ویروس احتمالا وارد در انسان از طریق تماس با حیوانات مطرح شده برای تامین مواد غذایی, هر چند دانشمندان در عین حال که برای تعیین گونه او گفت:. مطالعات نشان داده اند که گربه ها و موش خرماها مستعد ابتلا به Covid-19 و سگ به میزان کمتر, او گفت:, و اضافه کرد که این مهم است برای پیدا کردن که حیوانات می توانید از آن برای جلوگیری از ایجاد یک “مخزن” در گونه های دیگر.

سوال در مورد منشاء سارس-CoV2 ویروس است که باعث شده این بیماری همه گیر را سوخته داغ تر از رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که آن را از یک آزمایشگاه در چین است. دانشمندان که به مطالعه این موضوع در حفظ این ویروس سرچشمه در یک حیوان و احتمالا وارد جمعیت انسانی در نوامبر است.

اولین موارد انسان تشخیص داده شد و اطراف ووهان و بسیاری از افراد در تماس با حیوانات, بازار, اگر نه همه, بن Embarek گفت. که در نظر گرفته شده به صرف زمان بیشتری را بررسی ویروس منشاء حیوانی در اوایل ماموریت به چین, بن Embarek گفته است. این مستند از ووهان منطقه مرکزی چین که در آن همه گیر سرچشمه ساخته شده است که غیر عملی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر شده پایین در ادعا می کند که چینی ها به اشتباه منتشر شد این ویروس از آزمایشگاه به عنوان شیوع در ایالات متحده رشد کرده است برای تبدیل شدن به بزرگترین و مرگبارترین. مقامات چینی گفته اند که آمریکا هیچ مدرکی وجود ندارد تا از کسانی که ادعا می کند و به اتهامات یک بازی سرزنش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>