Coronavirus تبعیض قائل نیست اما در جامعه — و در نتیجه در ایالات متحده هستند مرگبار

در روز نزدیک به 800 نفر از COVID-19 در ایالت نیویورک, Levan برایانت نشان داد تا طبق معمول به نظارت شیفت شب جمع آوری زباله از فروشگاه های مواد غذایی و بیمارستان ها.

“من فقط سپاسگزار به همکاری, هنوز, و, ساخت, پول, چرا که اگر ما نمی آیند به کار خواهد کرد که انتخاب کنید تا به بیمارستان trash?” او گفت:, ایستاده در خارج از آماده انبار در شهر نیویورک قصبه بروکلین.

“هی خود را به ارمغان بیاورد بطری” او hollered در یک راننده کامیون توزیع کردن یک بطری اسپری سفید کننده ماسک و دستکش را به عنوان او ساخته شده مطمئن شوید که رانندگان تا به حال برخی از حفاظت در برابر coronavirus.

اکشن, محیط زیست, خدمات, خصوصی, بهسازی, شرکت در نیویورک تا به حال به غیر روحانی کردن در حدود 40 کارگران از شهر رفت و به مستند. 37 ساله و کارگر در برانکس درگذشت از COVID-19 هفته گذشته گفت: Stephen Thompson, رئيس جمهور از کارگران محلی اتحادیه 108.

“مردان بسیار عصبی در مورد انجام این کار در اینجا,” او گفت:. “چیدن بیمارستان زباله است بسیار تند و زننده است و آنها نگران آوردن [ویروس] خانه به خانواده خود را.”

بهداشت کارگران خالی سطل پر از کیسه های خاکی لباس و دیگر زباله در بیمارستان نیویورک. (سوزان Ormiston/CBC)

Coronavirus ممکن است به نظر می رسد بزرگ اکولایزر اما الگوهای در حال ظهور در ایالات متحده نشان می دهد که ویروس است که اثبات مرگبارتر برای مردم سیاه و لاتین از دیگر گروه ها.

ضروری کارگران بسیاری از متنوع درآمد محلات در نیویورک و شهرهای دیگر هستند بیشتر در معرض خطر از افرادی که قادر به ماندن در خانه. و اساسی نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی ممکن است آنها را حتی بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس است شدید به خصوص برای کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی.

“هر کس می گوید که این ویروس تبعیض قائل نیست و در یک بیولوژیکی معنا که درست است” گفت: Mark Levine, نیویورک عضو شورا و رئیس شهرستان کمیته بهداشت. “اما در جامعه تبعیض.”

سازمان دیده بان | مواد غذایی کارگر در کوئینز قصبه شهر نیویورک, مذاکرات در مورد خطرات ناشی از انجام کار خود را:

CBC را سوزان Ormiston مذاکرات به یک خواروبار کارگران در کوئینز قصبه شهر نیویورک در مورد خطرات او در کار است. 1:28

که روشن گفت: زمانی که شما نگاه کنید در مشکلات از قبیل شلوغ مسکن و نابرابر دسترسی به مراقبت های بهداشتی در پایین درآمد جوامع است.

“هر گروهی از مردم که در حال انجام کار ضروری در این شهرستان است نمایش نرخ بسیار بالایی از کارکنان بیمار مبتلا به کوروناویروس.”

در 12 متحده گزارش نژاد و قومیت اطلاعات در مورد شیوع بیماری سیاه ساکنان آن به ترتيب 2.4 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 با توجه به APM آزمایشگاه تحقیقاتی سیاست عمومی گروه پژوهشی.

در شهر نیویورک به طور خاص تر لاتین و سیاه و ساکنان در حال مرگ از بیماری از سفید یا آسیایی ساکنان با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط نیویورک در بخش بهداشت و درمان است که اخطار می دهد که مرگ و آمار جامع و کامل نیست.

‘همه سنگ شده’ می گوید: پل Oliveri بود که کار درب در بازار ماهی در کوئینز در روز جمعه. ‘ما در حال انجام بهترین ما می توانیم برای محافظت از خودمان است.’ (سوزان Ormiston/CBC)

در خارج از نیویورک اختلاف به نظر می رسد حتی بیشتر است.

در لوئیزیانا برای مثال بیش از 70 درصد از کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 سیاه پوست بودند ، با وجود ساخت تا تنها 32 درصد از جمعیت.

“این فقط در مورد شغل آن را نه فقط در مورد حقوق و دستمزد, آن را در مورد بهداشت و شرایط کار و دسترسی به بیمه سلامت گفت: Elise گولد یک اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی در واشنگتن ،

“به دلیل افزایش نابرابری بیشتر مردم آسیب پذیر هستند,” او گفت:. “این است که یک جمعیت است که تعداد زیادی از پزشکی و قلب و عروق co-morbidities.”

‘سلامت فاجعه’

دکتر Julien کونق شده است مراقبت از افزایش COVID-19 بیماران در بیمارستان دانشگاه Downstate SUNY در بروکلین. او می بیند که چگونه موجود مشکلات سلامتی را در معرض خطر متنوع جوامع اطراف خود بیمارستان.

“اگر شما کمتر دسترسی به مراقبت اگر شما فقیر و شما لازم نیست دسترسی به تغذیه خوب شما به احتمال زیاد به چاقی و دیابت, فشار خون, تمام چیزهایی که COVID-19 بدتر” او گفت:.

“ما دیده ایم آنها را سال به سال [در این بیمارستان] و ما آنها را گرفتن بسیار سخت و بازدید در این بیماری همه گیر.

“این یک سلامت فاجعه کاملا نسبت های کتاب مقدس.”

ساکنان تاج در محله کوئینز خط تا برای خرید ماهی در روز جمعه. (سوزان Ormiston/CBC)

تقریبا باور نکردنی در قلب شیوع کانون در نیویورک تاج بسته بندی شده عمدتا لاتین در محله کوئینز.

این کویینز شده است ویران COVID-19 که به کشته شدن نزدیک به 2000 نفر از ساکنان. بیمارستان ها مانند المهرست ساخته شده بین المللی عناوین زمانی که آنها غرق در اوایل هفته از گسترش.

در تاج خیابان روزولت مارها همراه زیر یک قطار هوایی مسیر است. بسیاری از مغازه ها بسته نجات برای چند مواد غذایی فروشگاه ها و رستوران ها ارائه takeout.

نئون نشانه خارج تاج پیتزا هنوز چشمک می زند.

تاج تا به حال در میان بالاترین تعداد coronavirus موارد در این شهرستان است. (سوزان Ormiston/CBC)

روز جمعه هفته گذشته در خارج از محله فروشگاه ماهی, مردم صف فاصله از هم جدا شده توسط یک چند پا هر کس با پوشیدن یک ماسک و بیشتر با شانه های قوز و نگرانی چین چهره خود را.

“این خیلی ترسناک” گفت: Carole لوپز در حال انتظار برای او ماهی سفارش دهید.

به عنوان دستیار دندانپزشکی در بیمارستان, او به طور مداوم در احاطه شده توسط تهدید COVID-19

“شما باید آن را,” او گفت: از رفتن به محل کار حتی اگر شما می خواهید به ماندن در خانه.

“شما وجود دارد شما ببینید همکاران خود را, شما می خواهید برای گفتن” سلام چگونه همه چیز؟’ اما شما فقط در حال انتظار برای کسی که به شما بگویم چیزی است که اتفاق افتاده است به من و خانواده و یا به گوش کسی تست مثبت است.”

پدر او در قانون درگذشت, هفته گذشته از COVID-19 بنابراین لوپز کردم سه روز به عنوان سوگ ترک اما با خانه های مراسم تشییع جنازه خیلی غیرمنتظره خانواده است که در یک هفته دو لیست انتظار برای تشییع جنازه او.

“در اینجا آن را واقعا بد است,” او گفت: اشاره به همسایگی تاج قبل از اینکه دوباره خط چهار ماهی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>