این اولین بار بود که تابستان از جنگ و هر کس فکر آن خواهد بود. صدها هزار نفر از آمریکایی ها همگرا در قطار سیستم عامل و در امتداد جاده های کشور, تکان دادن دستمال و فریاد خداحافظی خود را به عنوان مردان رفت و به اردوگاه های نظامی. در آن برای اولین بار از روزهای گرم ژوئن سال 1861 وجود نداشته است و تنها چند درگیری در شیب دار سنگی کوه های غرب ویرجینیا اما ارتش های بزرگ از اتحادیه ها و کنفدراسیون سربازان بودند coalescing در امتداد رودخانه پوتوماک. عمده جنگ آینده شد و در آن می جنگیدند جایی بین واشنگتن و ریچموند.

در اتحادیه وزارت جنگ چند قدم از کاخ سفید کارمندان نوشت: از اعزام به فرماندهان در کالیفرنیا و اورگان و غربی سرزمین. دولت فدرال مورد نیاز ارتش به طور منظم در حال حاضر garrisoned در مرز قلعه به مبارزه در شرق تئاتر است. این سربازان باید ارسال بلافاصله به اردوگاه های اطراف واشنگتن دی سی

در نیومکزیکو قلمرو برخی از به طور منظم را به باقی می ماند در پست های خود را. سیاسی وفاداری از مردم محلی—تعداد زیادی از Hispano کارگران و کشاورزان و دامداران و تجار; تعداد کمی از انگلیس و بازرگانان و ارضی مسئولان و هزاران نفر از آپاچی و Navajos—به مراتب از برخی. جدید مکزیک خاک که در سال 1861 طولانی از ریو گراند به کالیفرنیا مرز آمده بودند به این اتحادیه در سال 1850 به عنوان بخشی از کنگره مصالحه با توجه به گسترش برده داری به غرب است. کالیفرنیا بستری شد به اتحادیه به عنوان یک دولت جدید در حالی که مکزیک بود که در جنوب Mason-Dixon Line, باقی مانده خاک است. تحت سیاست های محبوب حاکمیت ساکنان آن را برای خود تصمیم بگیرند اگر برده داری خواهد بود ، مکزیک تا به حال لغو برده سیاه و سفید در سال 1829 اما Hispanos در نیومکزیکو شده در آغوش یک بیگاری سیستم که به بردگی گرفته آپاچی و Navajos. در سال 1859 ارضی قوه مقننه ساخته شده عمدتا ثروتمند Hispano تجار و دامداران با بومی در خانواده خود گذشت یک کد برای محافظت از تمام مالکیت برده در خاک است.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

به منظور اطمینان حاصل شود که این طرفدار برده داری موضع نمی درایو جدید مکزیک به آغوش کنفدراسیون فرمانده گروه جدید مکزیک را به نگه داشتن بسیاری از او به طور منظم در جای خود برای دفاع از این سرزمین از یک secessionist سرنگونی به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است متفق تهاجم جدید مکزیک. مقامات اتحادیه می خواستم بیشتر آنگلو-آمریکایی ها به حل و فصل در نیومکزیکو خاک در برخی از نقطه در آینده به منظور استعمار سرزمین های آن و ادغام خاک محکم تر به ملت است. به عنوان جنگ داخلی آغاز شد اما آنها می خواستند برای کنترل آن به عنوان یک شاهراه یک راه برای دسترسی به طلا در کوه های غرب و کالیفرنیا آب عمیق پورت. آنها پول مورد نیاز از معادن و از تجارت بین المللی را به صندوق خود تلاش های جنگی. این Confederates می خواستم این همان منابع ، در تابستان سال 1861 اتحادیه نیروهای مجبور به دفاع از قلمرو نیومکزیکو به منظور حفاظت از کالیفرنیا و کل غرب است.

Edward R. S. کنبی اتحادیه سرهنگ ارتش بود که در کنترل در سانتافه امیدوار است که علاوه بر ارتش خود را به طور منظم او طلب کردن می تواند به اندازه کافی Hispano سربازان به مبارزه با تهاجم مؤتلفه ، به استخدام آموزش و سرب این سربازان ارتش اتحادیه مورد نیاز کاریزماتیک افسران مردانی که می تواند اسپانیایی صحبت می کنند و کسانی که تا به حال تجربه مبارزه در نورد چمن زار خشک بیابان و کوه بالا عبور از جنوب غربی است. چند جمله مردان داوطلب برای ارتش اتحادیه در تابستان سال 1861 از جمله کریستوفر “کیت” کارسون مشهور frontiersman. کارسون به حال متولد شده است در کنتاکی اما تا به حال زندگی می کردند و سفر در سراسر مکزیک جدید برای بیش از سی سال کار به عنوان یک شکارچی تله و گاه به گاه ارتش ایالات متحده راهنمای. او داوطلب برای ارتش به هنگام شروع جنگ داخلی پذیرش یک کمیسیون به عنوان یک سرهنگ. در ماه ژوئن سال 1861 کنبی فرستاده او را به قلعه اتحادیه به فرمان 1st, New Mexico, داوطلبان, هنگ Hispano سربازان که آمده بود به اردوگاه از سراسر قلمرو. کارسون می دانستند که بسیاری از نیومکزیکو Anglos شد و شک و تردید در مورد این مردان خود را سربازی توانایی های خود. این frontiersman معتقد بودند که سربازان 1st جدید مکزیک خواهد مبارزه و هنگامی که جنگ آغاز شد. کار او این بود که به آنها آماده است.

برخی از کارسون مردان آمد و با تجربه در خدمت داشتن در مکزیک شبه نظامیان را که سوار به حمله Navajos و آپاچی در پاسخ به حملات خود به شهرها و مزارع. این یک چرخه خشونت با سابقه ای طولانی یکی که predated ورود آمریکایی ها در نیومکزیکو. که در تابستان به عنوان سربازان جمع آوری شده در اتحادیه نظامی اردوگاه وجود داشت چند حمله به دینه Bikéyah این نوجو میهن در شمال غربی مکزیک جدید. آرامش غیر معمول بود اما خوش آمدید.

ویژه داستان
توسط انگل بهترین عکس پیروزی آغاز یک عصر جدید در فیلم ؟
آسیایی, فیلمسازان در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که انگل نیست فقط یک لحظه لب از شکوه و عظمت.

این Navajos نمی شد و تنها کسانی که متوجه تغییر در توازن قدرت در تابستان سال 1861. در جنوب می رسد جدید مکزیک قلمرو Chiricahua آپاچی رئیس Mangas کلردس تماشا آمریکایی ها حرکت می کند از طریق Apachería مردم خود را به خاک. این آخرین در یک سری از انگلیس و مهاجرت از طریق Apachería بیش از 30 سال گذشته. Mangas تصمیم گرفت که این تهاجم را نمی خواهد ایستاد. در ماه ژوئن سال 1861 سنجش که ارتش ایالات متحده پریشان شد و او تصمیم گرفت که این زمان به درایو تمام آمریکایی ها از Apachería.

گام به تاریخچه: یاد بگیرند که چگونه به تجربه مارس 1963 در واشنگتن در واقعیت مجازی

Navajos و Chiricahua آپاچی به یک چالش جدی برای ارتش اتحاد انتخاباتی برای به دست آوردن کنترل جدید مکزیک در آغاز جنگ های داخلی آمریکا. اگر کنبی می تواند حفظ قلمرو در برابر اتحادیه مؤتلفه و بومی دشمنان او را در رسیدن به بیش از جمهوری خواهان فکر کرده بود ممکن است پس از ده سال ثابت عصبانی بحث در مورد مقدمه ای از برده داری به غرب و اهمیت این منطقه در آینده این کشور است. خواهد غرب تبدیل به یک درهم آمیخته از مزارع مشغول به کار شده توسط سیاه و سفید برده است ؟ جنوب دموکرات به رهبری می سی سی پی, senator (و آینده رئیس جمهور کنفدراسیون), Jefferson Davis, استدلال کرده بود که این ادغام از مکزیک به خصوص نیومکزیکو قلمرو “تنها می تواند طراحی و توسعه توسط کار برده در برخی از اشکال آن است.” مقدار غذا و پنبه که جدید مکزیک مزارع تولید دیویس تصور را که در قلمرو یک بخش از “ماموریت بزرگ ایالات متحده به خوراک گرسنه برای لباس برهنه و برای ایجاد صلح و تجارت آزاد با همه مردم است.”

اعضای حزب جمهوری خواه مخالف. نسبتا جدید سازمان های سیاسی دنیا از اختلافات بیش از برده داری در سال 1854 جمهوری خواهان در نظر گرفته و برده داری به عنوان یک “یادگاری از بربریت” و استدلال کرد که باید آن را گسترش به غرب سرزمین. “در شرایط عادی از تمام قلمرو ایالات متحده است که از آزادی” خود را در سال 1860 حزب پلت فرم اظهار داشت. جلوگیری از مؤتلفه شغل جدید مکزیک خاک و پاکسازی آن از Navajos و آپاچی بودند دوقلو اهداف اتحادیه ارتش جنگ داخلی مبارزات انتخاباتی در نیومکزیکو یک عملیات که به دنبال نه تنها پیروزی نظامی بلکه ایجاد یک امپراتوری آزادی: یک ملت آزاد کارگران گسترش از ساحل به ساحل.

به عنوان کسانی که مصمم به ایجاد که رویای یک واقعیت — و کسانی که مصمم به جلوگیری از تبدیل شدن به یک همگرا در قلمرو نیومکزیکو در سال 1861 یک ستاره دنباله دار به نظر می رسد سربار سوزاندن از طریق آسمان کویر. ستاره شناسان گمانه زنی در مورد ریشه های خود را. این می تواند بزرگ ستاره دنباله دار از 1264 بزرگ و درخشان گوی که تا به حال presaged مرگ پاپ. یا آن را ممکن است ستاره دنباله دار از 1556 که دم شبیه باد شلاق مشعل که از شکوه و جلال بود اعتقاد چارلز پنجم که یک فاجعه وخیم در انتظار او است. در هر صورت سردبیران سانتافه روزنامه در بر داشت ظاهر این “جدید و غیر منتظره غریبه” در آسمان بود شوم.

“آنجا که خونین [درگیری] بودند منظور از روز در آن زمان” گزارش خود عنوان خوانده شده “آسان است برای دیدن که هر ستاره دنباله دار شد منادی از ترس و ویرانگر جنگ است.”

گزیده ای از سه گوشه جنگ: اتحادیه کنفدراسیون و بومی در مبارزه برای غرب توسط مگان کیت نلسون در حال حاضر در دسترس از Scribner.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su