بیش از 1000 ستاره Cruises کارکنان باید پیوست دادخواست اقدام کلاس ظ روز شنبه در میامی ادعا که این شرکت می دانست که چگونه به راحتی این رمان coronavirus می تواند در کشتی و در عین حال هنوز هم نمی به اندازه کافی برای محافظت از خدمه مشغول به کار در هیئت مدیره.

در ماه فوریه الماس شاهزاده کشتی قرار داده شد تحت قرنطینه در ژاپن به مدت دو هفته با 712 مسافران و خدمه تست مثبت برای COVID-19 coronavirus. طرح دعوی در دادگاه می گوید که این یک “هشدار دهنده چگونه به راحتی COVID-19 می تواند در گسترش عظیم اقیانوس آستر” و در عین حال Celebrity Cruises هنوز هم تا به حال آن خدمه بوفه غذا خوردن به سبک, شرکت در احزاب و شرکت در آموزش در هیئت مدیره با وجود “داشتن توجه کنید که COVID-19 شد و یا به احتمال زیاد در حال حاضر روی عرشه کشتی.”

ماه گذشته یک عضو خدمه در مشهور بی نهایت درگذشت پس از نمایش coronavirus مانند علائم و وکیل مایکل Winkleman گفت: ABC News خط کروز “به طرز وحشتناکی شکست خورده را حتی ابتدایی ترین مراحل برای محافظت از آن خدمه از شایع گسترش coronavirus.”

شاکی به نمایندگی از کلاس در کت و شلوار الکساندرا Nedeltcheva که مشغول به کار در مواد غذایی و آشامیدنی وزارت در مشهور Apex. او سوار کشتی در مارس 2 و گفت: “وجود دارد “هیچ ماسک بدون نمایش.” او آزمایش مثبت برای COVID-19 در پایان ماه مارس و گفت: بسیاری از همکاران او بیمار هستند چرا که “ما به آنهایی که در تماس دائم با همه افراد دیگر در هیئت مدیره.” او قادر به ترک این کشتی پس از اینکه در قرنطینه و گفت: ABC News “من به خدا دعا می کنم که همه امن است. مهمانان بسیار مهم است اما ما نیز انسان در پایان روز است.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش می دهد که بیش از دو ماه گذشته COVID-19 شیوع بیماری در سه کشتی کروز منجر به بیش از 800 مورد تأیید در ایالات متحده در میان مسافران و 10 مرگ و میر. وجود دارد در مورد 18,900 خدمه هنوز در هیئت مدیره 25 کشتی های کروز است که لنگر در ایالات متحده آب, U. s. Coast Guard گفت: ABC News در روز دوشنبه و 20,900 خدمه در 26 کروز کشتی های لنگر انداخته در بنادر ایالات متحده. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im