سرشماری بیش از فقط یک فرم است. این یک پنجره به تاریخ از خانواده های آمریکایی

Tخود را در هفته به عنوان آمریکایی ها شروع به پر کردن آنها سرشماری اشکال آنها در حال ارسال پیام به آینده در مورد آنها چه کسانی بودند و چگونه زندگی می کردند در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. در حالی که کسانی که پاسخ را به اثبات کلیدی در کوتاه مدت برای سیاسی تصمیم گیری در مورد بودجه و نمایندگی آنها بعد خواهد بود ارزشمند برای تحقیق و برای آنها سرشماری بمدت ده سال است که شالوده ابزار—اسکلتی ستون فقرات است که در آن روایت از خانواده های آمریکایی ترسیم شده است.

“سرشماری استاد کلیدی” توضیح می دهد که حرفه ای genealogist غنی, Venezia, یک کارشناس در 19th و 20th century مهاجرت. “اهمیت آن برای آمریکا شجره نامه نمی تواند انجام نگرفته است. می توان آن را تا حدودی اساسی در اطلاعات را فراهم می کند در حالی که همچنین تقطیر تاریخ آمریکا در یک صفحه.”

مانند یک سری از flipbook نقشه سرشماری است که در یک بار استاتیک سند و کاملا پویا یکی. آغاز شده در سال 1790 با پاسخ در حال حاضر در دسترس عموم از طریق 1940 آن سوابق مخزن دانه اطلاعات در مورد خانواده های آمریکایی. هر به ظاهر خشک و نقطه داده در آن آهنگ های مورد birthplaces و وضعیت تاهل و مهاجرت و درآمد—می گوید یک داستان مفصلی. در مجموع کسانی که نقاط داده ها به ما اجازه می دهد به تصور اجداد ما زندگی در سه بعد و به تحریک و تشجیع آنها را ردیابی حرکت خود را از طریق زمان و فضا در سراسر آمریکا تجربه.

در تاریخ 2 ژوئن سال 1900 یک سرشماری کارگر به نام دیوید Honeyman آمد ضربه زدن بر روی درب در 165 لودلو خیابان شلوغ آپارتمان ساختمان در شهر نیویورک پایین سمت شرق متهم به استخراج 28 قطعه از اطلاعات دموگرافيک از هر خانواده است.

بسیاری از خانواده ها Honeyman بازدید که روز اروپا, مهاجران یهودی. در 72 خانوار بود a 10-year-old boy, لتونی متولد ابراهیم Mendelsohn—پدر بزرگ من. Honeyman ثبت شده است که من بزرگ مادر بزرگ روزی Mendelsohn داده بود تولد به کل از کودکان نه اما که تنها چهار نفر زندگی می کردند. (او را یک پسر زیر فوریه.) من اسکن صفحه و متوجه شدم که ساده جفت از اعداد وارد شده برای بسیاری از همسایگان همه telegraphed داستان های مشابه تقریبا غیر قابل تصور heartbreak: 14 تولد و سه زندگی کودکان است. دوازده و سه. پنج و یک. نه و دو.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

روزی Mendelsohn ذکر شده است که قادر به خواندن و یا نوشتن (ستون 22 و 23). نه او و نه همسرش اسحاق کفاش می تواند انگلیسی صحبت می کنند (ستون 24) و هشت سال پس از آنها می خواهم وارد امریکا (ستون 16) و آنها شهروندان (ستون 18). اما آنها دو فرزند بزرگتر شد هر دو با سواد و مسلط به زبان انگلیسی و بعد از سرشماری نشان می دهد که اسحاق—که در نهایت آمریکایی نام خود را به “ایزیدور”—رفت و در هر دو به یادگیری زبان انگلیسی و طبیعی; روزی که درگذشت در یک سل sanitarium در سال 1904 در سن 36 هرگز به نظر می رسد در یکی دیگر از سرشماری.

در سال 1920 پدر بزرگ من آن زمان متاهل و پدر یک پسر جوان و تنها یکی از 10 Mendelsohn خواهر و برادر هنوز زنده آغاز شده است تماس خود را “آلبرت.” توسط 1930 او چهار فرزند و گزارش شده که او به عنوان یک برق (ستون 25), تا به حال مقالات پذیرفته شده برای تبدیل شدن به یک شهروند (ستون 23) اما در عین حال خود یک رادیو (ستون 9). در سال 1940 در سن 50 او گزارش درآمد $2,300 به خوبی بالاتر از میانگین ملی از $1,368. تمام چهار آلبرت پسران از کالج فارغ التحصیل شده و برخی از آنان در تحصیلات تکمیلی; همه شغل یقه سفید. برای خانواده کلمات و ارقام ثبت شده در این سرشماری ستون ملموس جلوه ای از تحرک رو به بالا و جذب.

اما بسیاری از داستان های سرشماری می گوید هر چیزی هستند اما خوش مشرب. به بردگی گرفته شده بودند برشمرده در اولین سرشماری شد اما هرگز به نام گاهی اوقات نشان داده تنها با یک علامت تیک. در سال 1850 و 1860 سرشماری, “برده برنامه” شامل یک لیست از به بردگی گرفته شده تنها با شناسایی سن و جنس است. این مطالب گاهی اوقات تنها عهد به وجود یک زندگی انسانی است که می تواند فوق العاده دردناک را ببینید.

“این بسیار عاطفی سند می گوید:” حرفه ای genealogist راهنمای Sewell-اسمیت که میزبان محبوب یوتیوب سری BlackProGen زندگی می کنند! “برای دیدن حاشیه رانده فعلیت ما در اسناد و مدارک رسمی چیزی است که طول می کشد شجره نامه به محل های مختلف که بسیاری از مردم راحت رفتن به.”

به عنوان یک ابزار برای گرفتن بزرگتر و گسترده ای در مقیاس حقیقت در مورد امریکا, سرشماری ها و سوالات خود را—به عنوان سوال که خواسته بودند—هرگز نمی تواند به طور کامل جدا از باورها از آن انجام درخواست. در سرشماری سال 1880 به عنوان مثال پرسید: اگر کسی در خانواده بود “ساده لوحانه” و یا “دیوانه است.” سرشماری تلاش برای اندازه گیری امریکا قومی و نژادی تنوع همواره به خصوص پر کردن به کهنه و cringeworthy شرایط مورد استفاده برای طبقه بندی افراد مانند “octoroon” یا “هندو” به عنوان یک دست و پا چلفتی کلی دیگری برای آسیایی ها صرف نظر از دین است. یکی دیگر از سوال در مورد “مکزیکی” منشاء در سال 1930 وجود نداشت و تلاش برای تعیین کمیت امریکا Latinx جمعیت تا سال 1970.

“آنچه را او خواسته نشده است که بی سابقه می گوید:” Venezia.

در کتاب اخیر فلاتشناس مگی Paxson می نویسد: از بنیادی سوال او می پرسد به عنوان او تلاش می کند به خواندن چه چیزی باعث جوامع کنه: که چه چیزی را با چه کسی ؟

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

این سوال او می نویسد: اجازه می دهد تا ما را به “شروع بدانند پازل بزرگتر: به طور کلی خطوط از گروه اکشن; چارچوب مفهومی است که با هم همپوشانی دارند در درون افراد و جوامع; احساسات است که پر کردن خود را از جهان اجتماعی.” (و به عنوان یک genealogist من می شود بی مبالات به ذکر است که مگی و من به تازگی کشف چهارم عموزاده.)

با این حال ناقص سرشماری را فراهم می کند یک تصویر لحظهای از زندگی آمریکایی در یک لحظه معین در زمان گفتن ما چه کسانی که در قدرت فکر کردم مهم است که بدانید و چه نیست—مورد بود که در انجام آنچه با آنها در آن لحظه خاص در امریکا است.

آن را پر کنید و شما خواهید بود در زمان منجمد بیش از حد—شاید اگر شما خوش شانس به عنوان فراموش نشدنی به عنوان یک اراده 15 ساله ویسکانسین دختر به نام کاترین Cudney یکی ژوئن روز در سال 1880 هنگامی که چهار عبارت ساده وارد شد به “اشغال” ستون با نام: “آیا به او خشنود.”

جنیفر Mendelsohn یک روزنامه نگار و genealogist شناخته شده برای ایجاد #ResistanceGenealogy جنبش است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>