این مورد برای انجام همه چیز را در خارج

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما در مورد نمی دانم COVID-19. اما ما فراموش می دانم که در خارج است امن تر از بودن در داخل, که در آن ما مجبور هستیم از لحاظ فیزیکی به هم نزدیک و سیستم های تهویه شناخته شده مقصر در گسترش عفونت است.

آن را غیر ممکن است برای گرفتن coronavirus, خارج از منزل, اما کارشناسان بهداشت عمومی در نظر گرفتن خارج انتقال بسیار بعید است که اگر مردم را به اقدامات احتیاطی مناسب. “من فکر می کنم در خارج از منزل است خیلی بهتر از داخل خانه تقریبا در همه موارد” Virginia Tech استاد مهندسی و آئروسل متخصص Linsey Marr گفته نیویورک تایمز. “وجود دارد بسیار رقت که اتفاق می افتد در خارج از منزل. تا زمانی که شما اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا من فکر می کنم این خطر بسیار کم است.”

این به معنی دو چیز است. مردم از رفتن به ساحل و یا پارک نیست بی پروا بودن اگر آنها حفظ فاصله از دیگران و تمرین و بهداشت مناسب است. و دوم اینکه اگر ما می خواهید با خیال راحت حرکت به سوی عادی قبل از وجود یک واکسن قابل درمان و یا گسترده ایمنی طبیعی ما باید حرکت زندگی در خارج به عنوان اغلب به عنوان ما می توانیم.

آیا این وحشی ایده آن ممکن است به نظر می رسد. در اسکاتلند یک مدل یادگیری است که به عنوان یک گزینه برای با خیال راحت بازگشایی مدارس در این پاییز. “وجود دارد یک رشد تعداد به طور کامل و بخشی از فضای مهد کودک تنظیمات در اسکاتلند” اسکاتلندی کودکان وزیر Maree تاد گفت: به نگهبان. “این مدل می تواند فواید بسیاری برای حفظ فاصله فیزیکی و به حداقل رساندن خطر انتقال به عنوان بخشی از انتقال از مستند بازگشت به آموزش های اولیه و مهد کودک و مدرسه است.” اسکاتلند “جنگل مدارس” ارائه مزایای منحصر به فرد برای چند دانش آموزان در حال حاضر. حتی کودکان بسیار کوچک یادگیری با خوشحالی به صرف تمام روز در باران (تعداد زیادی از باران — آن را در اسکاتلند) و خورشید به طور یکسان.

در نظر گرفتن آموزش و پرورش خارج است بدیهی است که آن موانع است. آب و هوا واقعی است نظر به ویژه برای دانش آموزانی که ترم نمی تواند مرکز سرگردان را از طریق جنگل. آزمایشگاه کامپیوتر نمی تواند حرکت در خارج از منزل; حمام تدارکات باید حل و فصل شود; و مدرسه-ارائه ناهار احتمالا نیاز به یک کافه تریا ،

اما جایگزین واقعا بهتر است ؟ CDC راهنمایی برای باز کردن مدارس و مهد کودک پیشنهاد پوشش کودکان از سن 3 به بعد. می کند که به نظر می رسد به احتمال زیاد به موفقیت ؟ و یا چگونه می توانم به شما در حفظ و یک کلاس 20 kindergartners از دست زدن به هر یک از دیگر به عنوان CDC نشان می دهد? و که در حال رفتن برای ضد عفونی کردن هر میز در هر اتاق در حالی که بالا دانش آموزان تغییر کلاس ؟ آیا ما می خواهیم به معلمان یکی دیگر از مسئولیت ؟ آیا ما اعتماد 14 ساله به انجام آن خود را ؟ و یا در نظر گرفتن راهنمایی برای ایجاد یک راه مسیرهای پیاده روی در سالن مدرسه. آیا شما دیده می شود وسط دانش آموزان زمانی که زنگ?

آموزش و پرورش نه تنها فعالیت های ما می تواند تغییر یابد. در حال حاضر برخی از شهرستانها با توجه به بسته شدن خطوط پارکینگ و یا تمام خیابان ها را به رستوران اتاق بیشتر برای “پاسیو” صندلی. بازگشایی در 25 یا 50 درصد ظرفیت و با رعایت فاصله مقررات اغلب نمی تواند امکان پذیر است: بسیاری از رستوران ها را صرف پول بیشتر در پایه هزینه های عملیاتی از آنها می توانید کسب درآمد در آن مقیاس است. تنها راه برای بازگشایی بهتر از خواب زمستانی است و به, هوای آزاد, افزایش ظرفیت به خصوص در مناطق مرکز شهر خیابان تنها فضای رستوران می توانید به گسترش است.

جمع آوری و خارج می تواند کار را برای کلیساها و دیگر مجامع مذهبی ، رانندگی در خدمات نمی strike من که خیلی بهتر از زوم تماس بگیرید — شاید آنها ترجیح داده به صورت جماعت با اتومبیل های بیشتر و کمتر از مهارت های فن آوری, اما آنها واقعا نمی تواند تکرار عادی احساس جامعه است. جلسه خارج از منزل قرار خواهد کلیساها در انطباق با بسیاری از بازگشایی برنامه های مانند کالیفرنیا و از دست رفته وسایل رفاهی مانند pews و مراقبت از کودکان را تشویق کوتاه تر و امن تر خدمات است.

اجتناب ناپذیر در اعتراض به این پیشنهاد است که در خارج است که اغلب ناخوشایند است. آن را بیش از حد گرم یا خیلی سرد یا خیلی مرطوب و یا خیلی باد می وزد. ما در ساختمان ها به یک دلیل. اما تحت pandemic شرایط در داخل خانه می تواند تبدیل به بیشتر ناخوشایند محل. این مقایسه در نظر است برابر در داخل بلکه در خارج با تقریبی عادی در مقابل در داخل با بی پایان هر شکلی در دستیابی به ایمنی.

و بودن در خارج از منزل ساده تر تبدیل خواهد شد بیشتر ما آن را انجام دهد. در آن طول می کشد حدود دو هفته برای بدن ما به هوای جدید خو گرفتن به سرد یا گرم با درجه حرارت و عادت است که دقیق تر از شما ممکن است انتظار. (من اول زمستان در مینه سوتا من غافلگیر شده بود برای پیدا کردن یک آفتابی 35 درجه احساس می کند مانند تی شرت آب و هوا پس از هفته از sub-zero شب.)

ما می تواند رسیدن به بیش از حرارت بیش از حد. وجود دارد یک ایده در روانشناسی به نام “hedonic تردمیل” که می گوید: ما در ابتدا برای همه آهنگ ها با شرایط ما. ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به زندگی خوش و خرم با کمتر یا برای اعطا زندگی با بیشتر. این است که چگونه مردم در دیگر زمان ها و مکان ها می تواند راضی با شرایط پیدا کنیم و ژرف.

و انجام چیزهای بیشتر خارج نیست دقیقا ژرف. آن را خوب است برای ما ارائه مزایای که به ویژه مایحتاج در این بیماری همه گیر مانند خواب بهتر, کاهش اضطراب و بیشتر ویتامین D. ما در واقع ممکن است به مانند آن است. ما ممکن است به طور تصادفی یادگیری برای زندگی در خارج حتی بعد از این همه گیر شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>