بوستون گلوب تایید الیزابت وارن. بنابراین آیا Ann Coulter, نوع.

به عنوان دموکرات brawled در کارولینای جنوبی “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است در راه خانه خود را از هند” که در آن “او معتقد است که پذیرش او بود چیزی که تا به حال داده شده قبل از” جیمی کیمل خندید در روز سه شنبه Kimmel Live. “البته او یک پذیرایی بزرگ — آنها عاشق گاو در هند است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق, دکتر, Ronny جکسون فقط نشان داد برخی از اسرار او استفاده می شود به سعی کنید به نگه داشتن جمهور سالم هر چند کیمل به ذکر است که پنهان کردن بستنی و رخنه گل کلم را به سیب زمینی له شده است “آنچه ما انجام می دهیم با ما 5 ساله در خانه.” در دیگر اخبار پزشکی “بازار سهام شد و پایین زیادی دوباره امروز در بخشی به دلیل coronavirus که پخش شده است,” او گفت:. “امروز صبح رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که” coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا ” که به معنی ما در بسیاری از مشکلات است. منظورم این است که ما فقط پیدا کردن آنها تا به حال به او را به خوردن سبزیجات. آیا ما واقعا فکر می کنم او یک دسته در coronavirus?”

“یک فرد است که در مورد کوروناویروس است اخیر ریاست جمهوری و مدال آزادی برنده Rush Limbaugh,” کیمل آهی کشید. به عنوان یک مقابل او نشان داد یک coronavirus SWAT حفاری در چین است.

“در سبک اخبار, همه ما در حال رفتن برای مردن” استفان کلبرت گفت: در این اواخر نشان می دهد. “امروز بالای مقامات بهداشتی صادر شده هشدار دادند در مورد کوروناویروس یا COVID-19.” تا اخیر “coronavirus بیشتر شده است محدود به چین و افرادی که به چین سفر کرده است,” او گفت: اما در حال حاضر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری “معتقد است این ویروس به رهبری اینجا” و می تواند واقعا بد است.

“ترس از coronavirus در حال حاضر ravaging وال استریت — در دوشنبه داو سقوط بیش از 1 ، 000 امتیاز بود که آن سوم-بدترین نقطه رها در تاریخ به طور موثر پاک کردن تمام سود برای سال 2020” کلبرت گفت. “پس از آن فقط امروز داو تعطیل تقریبا 900 امتیاز! پروردگار خوب اگر آن را می رود هر پایین من باید برای پیدا کردن آنچه ‘داو’ است.”

اما “یک مرد به نظر نمی رسد بیش از حد نگران: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” کلبرت گفت. و “وجود دارد یک دلیل تهمت است تلاش برای تطهیر coronavirus نگرانی. اگر CDC مناسب است در مورد این شیوع آن ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن خطا. چرا که در سال 2018 به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کار اخراج دولت در کل همه گیر واکنش زنجیره ای از فرمان. مغلوب ساختن پیشی جستن نه جایگزین آنها. بنابراین در حال حاضر ما همه گیر پاسخ تیم Ivanka و یک بطری هوابرد.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>