با در جریان رای گیری برای نامزدی حزب دموکرات هفت تن از نامزدان ریاست جمهوری ملاقات برای بحث و جمعی اضطراب قابل لمس بود.

هیچ حزب سوسیالیست رئیس جمهور شده است تبرئه برای استیضاح و رای دهندگان هنوز هم نمی دانم چه شد که برای اولین بار-در-این-ملت آیووا قفقاز. با رتبه و فایل دموکرات از جان گذشته برای یک جامد پرچمدار این نامزدها با عجله به استدلال آنها بهترین شرط بندی به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیم کردن یک سورئال meta-بحث در مورد که اکثر شخص غیر قابل توصیف سیاسی, کیفیت, “electability.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آمدن خاموش و ملال انگیز چهارم-محل آیووا نشان عملا اذعان نیوهمپشایر حق کردن خفاش با این استدلال که برای اولین بار از چهار نامزد مسابقات باید به عنوان یک گروه. سناتور. برنی ساندرز که به نظر می رسد که برنده ترین آیووا خام آرا استدلال کرد که خود را جنبش می تواند یک تراز سیاست آمریکا با افزایش مشارکت رای دهندگان. و پیت Buttigieg که دریافت یک موج جدید توجه از خود به طور غیر منتظره ای قوی آیووا نتیجه موقعیت خود را به عنوان یک واشنگتن خارجی است.

اما این تاجر میلیاردر تام Steyer که شاید بهترین کانال را حس وحشت و نگرانی در زمانی که او اعلام کرد: “من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد جورج که پس از این هفته وجود دارد یک تهدید واقعی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید دوباره انتخاب شود.” آن را که در کمین ترس بیش از هر چیزی است که رانندگی در این مسابقه برای نامزدی در این نامشخص مرحله از مسابقه.

در اینجا takeaways کلیدی از بحث:

بیشتر Mr. Nice جو

وجود دارد محدودیت به آنچه که مردم آیووا نمایندگان شان را تحمل کند از نامزدها که حتی کمی مهم است. آیووا در حال حاضر بسیار در آینه دید عقب به عنوان توسط جو بایدن سخت ترین barbs هنوز در مبارزات انتخاباتی. او به چالش کشیده ساندرز در هزینه و عملی از خود مدیکر برای همه پیشنهاد. “برنی طرح هزینه های دو — دو — چه مالیات دهندگان پرداخت برای هر برنامه ما صرف در ایالات متحده آمریکا” بایدن گفت: ایستاده به طور مستقیم به ساندرز’ راست. بایدن در زمان هدف در Buttigieg تصمیم به آیووا نزدیک شدن به چالش کشیدن رکورد اوباما-بایدن دولت. “سیاست های گذشته, من فکر می کنم نمی شد که همه بد” بایدن گفت: با توجه به نقش خود در اداره یک بهبود اقتصادی بسته است که حمل میلیون ها نفر پس South Bend., Ind., و بایدن حمایت از ازدواج همجنسگرایان قبل از اوباما ،

بایدن همواره آن را در او را. در سال 2012 او تنظیم مجدد مسیر غرق شدن اوباما در انتخابات مجدد پیشنهاد با یک مهاجم اگر گاهی از خود راضی عملکرد معاون ریاست جمهوری بحث در برابر ایران انتخاب پل رایان ، اوباما تیم آماده کرده بود تحقیق جامع به هر قطعه از قانون Ryan — حزب جمهوری خواه خود مسح ایده های سفید را لمس کرد. بایدن تحویل بسیار مورد نیاز راه اندازی مجدد برای این تیم در شیکاگو بود که در افسردگی پس از اوباما خود botched اولین بحث در برابر آمریکا مهاجرت که سال میت رامنی. بایدن نیز در حال نمایش مناسب و معقول در پیشنهاد خود را برای سال 2008 نامزدی از جمله مخربی را به پایین رودی جولیانی: “وجود دارد فقط سه چیز او اشاره در یک جمله — یک اسم و یک فعل و 9/11. وجود دارد هیچ چیز دیگری!”

این است که زبان تیز که بایدن مشاوران را شروع کرده اند به برگرد تا حالا که کمپین از آیووا در نیوهمپشایر و سرعت نسبت به معروف شدید در کارولینای جنوبی است.

با وجود این در غیر این صورت testy تن یک لحظه از تعارف افزایش را از طریق. پرسید: اگر دموکرات ها باید معرفی بایدن با توجه به جریان جمهوری خواه علاقه فرزند خود را در معاملات کسب و کار Buttigieg را طعمه. “ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را تغییر موضوع. این است که در مورد هانتر بایدن و یا معاون رئیس جمهور بایدن و یا هر بایدن. این است که در مورد سوء استفاده از قدرت توسط رئیس جمهور گفت: برای تشویق. “نگاه معاون رئیس جمهور و من و همه ما — در حال رقابت, اما ما باید برای رسم یک خط است. به این نوع از رئیس جمهور به نوع انسان است که به دنبال کسی به نوبه خود در برابر پسر خود را که به دنبال تسلیحاتی یک پسر در مقابل پدر خود است و باور نکردنی بیشرمی چیز است.” — Phlip الیوت

سوال شهردار پیت نمی تواند پاسخ

در ابتدا همه چیز بود بزرگ برای Buttigieg. تازه کردن قوی در مبهم آیووا قفقاز و فزاینده در پای صندوق های رای در نیوهمشایر Buttigieg آغاز بحث در یک چرخه: او در مورد کیسه مشت زدن از رقبای خود اما تقریبا هر بار که خود را مخالفان او حمله کرد و او قادر به دفع کردن حمله حریف پاسخ به یکی دیگر از فرصت به فشار خود پیام وحدت متعلق و فوتوریسم. او در مورد یک “سبک از سیاست” و نیاز به “به نوبه خود به صفحه” از “سیاست های گذشته است.”

“سیاست های گذشته, من فکر می کنم نمی شد که همه بد” بایدن پاسخ داد. “کسانی که دستاوردهای شد علاوه بر این مهم است چرا که آنها ملاقات لحظه” Buttigieg پاسخ داد. “اما در حال حاضر ما باید برای پاسخگویی به این لحظه و این لحظه متفاوت است,” او گفت: قبل از ذکر قرن 21 با چالش های جهانی مانند امنیت سلامت, امنیت و تامین امنیت انتخابات. و در بخشی از این بحث اختصاص داده شده به سیاست خارجی و امنیت ملی Buttigieg قادر به درخشش به عنوان تنها جانباز در مرحله. “معاون رئیس جمهور این تصمیم اشتباه است که آن را به چنین لحظه ای مهم در سیاست خارجی ما,” او گفت:, انتقاد بایدن را برای رای دادن به جنگ عراق.

ویژه داستان
Coronavirus شیوع بیماری می تواند از خط خارج Xi Jinping رویاهای از یک قرن
ویروس بافندگی بیش از رئيس جمهور ملی جوان سازی پروژه و خود را سفت و محکم از بالا به پایین حکومت در حال آزمایش است

Buttigieg استعداد را برای صحبت کردن راه خود را از لکه های سخت گرفته او را از بودن بدون نام شهردار, South Bend, ایندیانا به یک لایه ریاست جمهوری مدعی. اما هنگامی که مواجه با اختلاف نژادی در ماری جوانا بازداشت در جنوب خم Buttigieg فراوان آمار خود را محدود می کند. “هیچ سوال وجود دارد که نژادپرستی نظاممند نفوذ هر سطح از سیستم ما و شهر من نبود ایمنی بدن,” او گفت: قبل از تلاش برای تغییر این موضوع را به طرح خود را برای قانونی کردن ماری جوانا در سراسر کشور. اما همان طور ادامه داشت: چرا ماری جوانا بازداشت افزایش خود? Buttigieg پاسخ داد که دولت او اتخاذ یک استراتژی به “target موارد که در آن وجود دارد تفنگ خشونت خشونت و یا باند بود که کشتار بسیاری در جامعه ما” و افزود که “این چیزها متصل هستند و این نقطه است. بنابراین تمام چیزهایی که نیاز به تغییر در سفارش برای ما برای جلوگیری از خشونت و حذف اثرات سیستمیک نژادپرستی است.” پاسخ سقوط تخت به خصوص پس از Buttigieg چنین دلتنگ حمایت از رای دهندگان به خصوص در کارولینای جنوبی است.

زمانی که پرسشنامه خواسته Buttigieg مخالفان که آیا آنها فکر می کردند او در پاسخ رضایت بخش بود دیابت الیزابت وارن به حال یک جواب یک کلمه: “هیچ.” پس از شروع قوی و مسلط بحث در نیمه اول, نقره ای-زبان South Bend شهردار رفت و بیشتر سکوت. —شارلوت را تغییر دهید

الیزابت وارن ناپدید عمل

وارن سوم به پایان رسید در آیووا در سرزمین بدون مرد بین ساندرز’ لیبرال رزمندگان و Buttigieg درخواست تجدید نظر به میانه و حومه پیدا کرده اند. سرنوشت او در بحث مشابه بود: همیشه بیان, همیشه, آماده, او هنوز هم به نظر می رسید به یک راه برای تشخیص خودش از بقیه در این زمینه است. برای بسیار از اول ساعت او به سختی به نظر می رسید در حال حاضر در همه. در اوایل وارن حال آسان فرصت به افتراق خود از ساندرز چیزی او شده است عمدتا میلی به انجام این کار در مبارزات انتخاباتی. اما به جای توضیح تفاوت بین چشم انداز خود را از سرمایه داری و ساندرز ” سوسیالیسم او آن را دور—”اوه برنی و من شده اند دوستان برای یک مدت طولانی”—و به راه اندازی نسخه از بیخ و بن سخنرانی در مورد پول ریشه همه سیاسی بد است.

این یک داستان مشابه که آن را به مراقبت های بهداشتی و سیاست خارجی و کنترل اسلحه و سقط جنین: وارن داد و تیز و قانع کننده مفصل مواضع او اما نمی لزوما مورد که رای دهندگان باید ترجیح می دهند او را بیش از دیگر نامزدها. او را به ایستادگی کردن در مورد مسابقه: خواسته اگر Buttigieg كم “قابل توجهی” او پاسخ داد: به صراحت “نه” و در ادامه به ایجاد یک پرشور استدلال که نژادی عدالت باید فراتر از قانون-نظام عدالت. اما در اینجا دوباره با وجود داشتن dissed Buttigieg او نیست به طور مستقیم پس از رفتن او و یا هر نامزد دیگر را ضبط. (در مقایسه با ctq که خودش را به طور مشابه تحت الشعاع خود ایدئولوژیک “لین”; او ایستاده بود در بحث به ثمر رساند تعداد بازدید مستقیم, شاید مهمترین آنها این حمله در Buttigieg: “ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما. من فکر می کنم داشتن برخی از تجربه چیز خوبی است.”)

وارن مثبت و اساسی پیام است که بخش بزرگی از او درخواست تجدید نظر به رای دهندگان و مهارت او به عنوان یک مناظره شده است آشکار در طول مسابقه. اما اگر او نمی پیدا کردن یک راه برای تشخیص خودش از این زمینه او می تواند پیدا کردن خودش فشرده می شود. —مولی توپ

نوشتن به مولی توپ در molly.ball@time.com فیلیپ الیوت در philip.elliott@time.com و شارلوت تغییر در charlotte.alter@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de